Catering dla firm Kraków

Zapewnij swoim pracownikom, łatwy dostęp do smacznych posiłków. Dla naszych Klientów udostępniamy intuicyjny panel do zamawiania obiadów z ulubionych restauracji. Wystarczy chwila, a posiłki zostaną dostarczone w miejsce pracy, o określonej godzinie.

Organizujemy profesjonalny catering dla firm, lunche i obiady dla pracowników oraz posiłki regeneracyjne. Obsługujemy zamówienia m.in. dla biur, instytucji, fabryk, zakładów przemysłowych, firm budowlanych. Specjalizujemy się w organizacji obsługi cateringowej zarówno dla dużych, jak i mniejszych firm. Szczegóły zamówienia ustalamy indywidualnie z przedstawicielem Państwa firmy. Stałość zleceń umożliwia nam maksymalne obniżenie cen, przy zachowaniu usług cateringowych na najwyższym poziomie. To niezwykle innowacyjna oferta na rynku. Zapewniamy konkurencyjne ceny, bezpłatny dowóz i dobre jedzenie.
583 - tyle firm nam zaufało!

Obiady dla pracowników

Dzięki współpracy z wieloma restauracjami w różnych miastach możemy zapewnić profesjonalne usługi cateringowe i różnorodne menu. Posiadamy szeroki wybór, dań, potrawy kuchni polskiej, a także europejskiej i azjatyckiej. Do wyboru tradycyjne obiady domowe, fast food, sałatki, kanapki, przekąski i wiele innych. Proponujemy potrawy mięsne, wegetariańskie, wegańskie oraz dla osób na różnych dietach, dzięki czemu z łatwością wybierzesz posiłki dla pracowników dopasowane do ich potrzeb i charakteru wykonywanej przez nich pracy. Dla naszych stałych Klientów zapewniamy również catering Kraków na imprezy firmowe: konferencje, bankiety, szkolenia, przerwy kawowe, pikniki, eventy.

Smaczne obiady dla firm przygotowywane są z pełnowartościowych, najwyższej jakości, świeżych produktów. Doświadczeni kucharze trzymają pieczę nad smakiem i aromatem przygotowywanych potraw. Zestawy obiadowe pakowane są w jednorazowych opakowaniach z zestawem sztućców i przewożone w termoaktywnych pojemnikach. Jako innowacyjna firma cateringowa dbamy, aby dostarczane posiłki były smaczne, ciepłe i świeże. Zapewniamy duże porcje.

Wyższa lojalność i lepsza organizacja pracy

Zapewnienie pracownikom grupowych posiłków to najlepsze rozwiązanie, które pozytywnie wpływa na zwiększenie ich lojalności wobec firmy oraz lepszą organizację pracy. Pracownicy nie opuszczają miejsca pracy podczas lunchu, a wspólny obiad dodatkowo integruje i poprawia relacje oraz dostarcza energii niezbędnej do pracy. Badania rynku pokazują, że jest to jeden z benefitów, z którego najczęściej korzystają pracownicy.

catering dla pracowników

Kraków i nie tylko…

Gwarantujemy profesjonalną obsługę cateringową na terenie całego kraju, oferujemy posiłki dla firm w miastach i strefach ekonomicznych całego kraju. Jednym z obsługiwanych regionów jest Małopolska. Codziennie dostarczamy pyszne obiady dla firm na terenie Krakowa oraz w miastach tj. Skawina, Tarnów, Nowy Sącz, Gorlice, Nowy Targ, Zakopane, Stary Sącz, Rabka Zdrój i wielu innych.

catering dla pracowników
Fotografia portretowa - Krystian Irasiak
Krystian Irasiak, Dyrektor HR, HUF Polska
"W branży automotive kwestia raportowania i statystyk jest dla nas bardzo ważna. Rozwiązanie SmartLunch perfekcyjnie wpisuje się w nasze wymagania, ponieważ koszty SmartLunch “podążają” za obecnością pracowników w firmie. Jeżeli mamy przestój letni i dużo urlopów, to koszty SmartLunch spadają. Kiedy pracujemy “pełną parą” koszty SmartLunch rosną, ale jest to poziom adekwatny do poziomu wzrostu sprzedaży. "
Fotografia portretowa - Szymon Oszczydłowski
Szymon Oszczudłowski, Board Assistant, AR Packaging
"Cenię to, że SmartLunch jest bardzo prosty. Korzystanie z kiosku elektronicznego, w którym po przyłożeniu karty, dosłownie w sekundę można zamówić obiad jest bardzo wygodne dla pracowników produkcyjnych. Do tego aplikacja w telefonie, strona internetowa. Elastyczność Waszego rozwiązania zadecydowała o naszym wyborze."
Fotografia portretowa - Adrian Wycisk
Adrian Wycisk, Dyrektor, Członek Zarządu, Henkel Polska Operations Sp. z O.O.
“Wprowadzenie SmartLunch zaczęło się od posiłków regeneracyjnych dla grupy pracowników. Wcześniej mogliśmy im je zapewnić jedynie w formie suchego prowiantu i napojów. Ze SmartLunch mogliśmy to rozszerzyć o ciepłe posiłki i zestawy obiadowe, utrzymując koszty na podobnym poziomie. Pracownicy sami zamawiają posiłki, na które mają akurat ochotę.”
Fotografia portretowa - Tomasz Kołodziej
Tomasz Kołodziej, Kierownik Działu Administracji Medana S.A.
“Epidemia wywróciła świat do góry nogami. W tak trudnym czasie rzetelna współpraca jest na wagę złota. SmartLunch nie zawiódł nas i wciąż dowozi posiłki dla naszych pracowników. Jedzenie jest odpowiednio zapakowane, a dostawca zawsze ma na sobie maseczkę i rękawiczki. Cieszymy się, że nasi pracownicy mają dostęp do bezpiecznych posiłków.”
Fotografia portretowa - Dorota Wiśniewska
Dorota Wiśniewska, Dyrektor Biura Administracji, PKP Energetyka
“Dzięki doświadczeniu SmartLunch w organizacji posiłków, PKP Energetyka S.A. zapewniła pracownikom wysoki komfort ich pracy w trudnym okresie pandemii. Starania firmy spełniły nasze oczekiwania. Rekomendujemy firmę SmartLunch jako specjalistę w branży żywienia pracowników.”
Dofinansowanie posiłków dla pracowników

Posiłki regeneracyjne


Na mocy Rozporządzenia Rady Ministrów z 28 maja 1996 r. w sprawie profilaktycznych posiłków i napojów (DzU nr 60 poz. 279) osobom wykonującym pracę związaną z wysiłkiem fizycznym lub w trudnych warunkach przysługują nieodpłatne posiłki profilaktyczne. Wartość kaloryczna zbilansowanych obiadów pracowniczych wynosi 100 kcal. Zgodnie z rozporządzeniem ich skład powinien stanowić 50-55% węglowodanów, 30-35% tłuszczów, 15% białek, dlatego przedsiębiorcy jako posiłek regeneracyjny najczęściej zamawiają zupę z wkładką mięsną i pieczywem lub drugie danie o zwiększonej kaloryczności. Dostarczamy posiłki regeneracyjne w Krakowie do kilkunastoosobowych, jak i zatrudniających setki osób przedsiębiorstw.