Catering dla firm Bytom

Oferujemy innowacyjne usługi cateringowe dla firm z punktualną dostawą na miejsce pracy. Współpracujemy z lokalnymi restauracjami z Bytomia i innych miast na terenie Śląska. Wspieramy w organizacji obiadów pracowniczych firmy zatrudniające od kilkunastu do kilkuset pracowników. Duża ilość i stałość zleceń pozwala nam oferować konkurencyjne ceny, przy zachowaniu wysokiej jakości. Dzięki intuicyjnej aplikacji już w kilka minut złożysz zamówienie.
583 - tyle firm nam zaufało!

Obiady dla pracowników

Dzięki współpracy z licznymi lokalnymi restauracjami w całej Polsce zapewniamy zróżnicowane menu. W ofercie dania kuchni polskiej i zagranicznej, tradycyjne obiady domowe, sałatki, kanapki, lunche, fast food i wiele innych. Obsługujemy firmy z różnych branż i wiemy, jak różne są potrzeby. Jesteśmy otwarci na propozycje Klientów, zapewniamy elastyczne warunki współpracy. Zawsze staramy się znaleźć catering jak najlepiej dopasowany do potrzeb i charakteru pracy wykonywanej w danej firmie. Jednak to Państwo decydują, z których restauracji zamówią catering.

Posiłki dla pracowników Zawsze smaczne, ciepłe i na czas


Dostarczamy posiłki w biodegradowalnych opakowaniach, utrzymujących ciepło i dodatkowo przewożonych w specjalnych termo boxach. Na każdym pudełko zamieszczana jest etykieta z imieniem i nazwiskiem zamawiającego. Dodatkowo pomagamy znaleźć catering zlokalizowany w pobliżu Państwa firmy. W ten sposób dbamy, aby pracownicy otrzymywali ciepłe, świeże jedzenie i mogli szybko je znaleźć nie tracąc cennej przerwy w pracy.catering dla pracowników
Dofinansowanie posiłków dla pracowników

W trosce o jakość


Dbamy o jakość dostarczanych Państwu posiłków. Współpracujemy tylko ze sprawdzonymi Restauratorami. Doświadczeni kucharze dbają, aby posiłki przygotowywane specjalnie dla pracowników firm były smaczne, syte i pełnowartościowe. W aplikacji SmartLunch wdrożyliśmy system ocen i komentarzy.

Każdy pracownik, który ma założone konto może anonimowo ocenić i skomentować otrzymane jedzenie. Twoje oceny i komentarze pozwalają nam dbać o jakość i zadowolenie Klientów, a Restauratorom stale ulepszać i rozwijać ofertę.


Fotografia portretowa - Krystian Irasiak
Krystian Irasiak, Dyrektor HR, HUF Polska
"W branży automotive kwestia raportowania i statystyk jest dla nas bardzo ważna. Rozwiązanie SmartLunch perfekcyjnie wpisuje się w nasze wymagania, ponieważ koszty SmartLunch “podążają” za obecnością pracowników w firmie. Jeżeli mamy przestój letni i dużo urlopów, to koszty SmartLunch spadają. Kiedy pracujemy “pełną parą” koszty SmartLunch rosną, ale jest to poziom adekwatny do poziomu wzrostu sprzedaży. "
Fotografia portretowa - Szymon Oszczydłowski
Szymon Oszczudłowski, Board Assistant, AR Packaging
"Cenię to, że SmartLunch jest bardzo prosty. Korzystanie z kiosku elektronicznego, w którym po przyłożeniu karty, dosłownie w sekundę można zamówić obiad jest bardzo wygodne dla pracowników produkcyjnych. Do tego aplikacja w telefonie, strona internetowa. Elastyczność Waszego rozwiązania zadecydowała o naszym wyborze."
Fotografia portretowa - Adrian Wycisk
Adrian Wycisk, Dyrektor, Członek Zarządu, Henkel Polska Operations Sp. z O.O.
“Wprowadzenie SmartLunch zaczęło się od posiłków regeneracyjnych dla grupy pracowników. Wcześniej mogliśmy im je zapewnić jedynie w formie suchego prowiantu i napojów. Ze SmartLunch mogliśmy to rozszerzyć o ciepłe posiłki i zestawy obiadowe, utrzymując koszty na podobnym poziomie. Pracownicy sami zamawiają posiłki, na które mają akurat ochotę.”
Fotografia portretowa - Tomasz Kołodziej
Tomasz Kołodziej, Kierownik Działu Administracji Medana S.A.
“Epidemia wywróciła świat do góry nogami. W tak trudnym czasie rzetelna współpraca jest na wagę złota. SmartLunch nie zawiódł nas i wciąż dowozi posiłki dla naszych pracowników. Jedzenie jest odpowiednio zapakowane, a dostawca zawsze ma na sobie maseczkę i rękawiczki. Cieszymy się, że nasi pracownicy mają dostęp do bezpiecznych posiłków.”
Fotografia portretowa - Dorota Wiśniewska
Dorota Wiśniewska, Dyrektor Biura Administracji, PKP Energetyka
“Dzięki doświadczeniu SmartLunch w organizacji posiłków, PKP Energetyka S.A. zapewniła pracownikom wysoki komfort ich pracy w trudnym okresie pandemii. Starania firmy spełniły nasze oczekiwania. Rekomendujemy firmę SmartLunch jako specjalistę w branży żywienia pracowników.”

Korzyści dla firmy


Częściowe lub całościowe dofinansowanie do posiłków dla pracowników, niesie za sobą wiele profitów. Obiady pracownicze dostarczają energii niezbędnej do wykonywania swojej pracy, ale także zwiększają lojalność wobec firmy i efektywność pracowników.

Dodatkowo wpływają na lepszą organizację pracy i integrację między pracownikami, a ty kreujesz wizerunek atrakcyjnego pracodawcy na rynku pracy. Benefity w formie obiadów dla pracowników to również korzystne rozwiązanie finansowe, gdy pracownika nie ma w pracy, oszczędzasz, a dofinansowanie w kwocie do 450 złotych miesięcznie jest zwolnione ze składek ZUS.


catering dla pracowników
Dofinansowanie posiłków dla pracowników

Posiłki regeneracyjne


Naszą ofertę kierujemy również do pracodawców, którzy zgodnie z rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 28 maja 1996 r. w sprawie profilaktycznych posiłków i napojów - Dz.U.z dnia 30 maja 1996 r. zobligowani są zapewnić swoim pracownikom nieodpłatnie posiłki regeneracyjne.Przysługują one osobom, które wykonują wzmożoną pracę fizyczną, pracę w skrajnie trudnych warunkach atmosferycznych, pod ziemią lub uczestniczą w usuwaniu skutków klęsk żywiołowych. Posiłek regeneracyjny powinien zawierać 50-55% węglowodanów, 30-35% tłuszczów i 15% białek oraz zawierać około 1000 kcal.