Producent folii polietylenowej

Verpa Folie & SmartLunch

Benefit dla firmy oddalonej od centrum miasta
Pracownicy Verpa Folie zamawiają posiłki ze SmartLunch od ponad 4 lat. W fabryce oddalonej od sklepów i restauracji, posiłki dowożone prosto do miejsca pracy okazały się najlepszym rozwiązaniem, z którego korzysta cała firma.
90
pracowników
38 000
wydanych posiłków
2017
współpraca od

o firmie

"Nasi pracownicy nie są w stanie korzystać ze wszystkich benefitów ze względu na dużą odległość od centrum Wrocławia. Poszukiwaliśmy więc rozwiązania, które kompleksowo odpowie na potrzeby pracowników. Usługa, jaką oferuje SmartLunch, zarówno pod względem platformy internetowej jak i dowozu posiłków bezpośrednio do miejsca pracy, jest dla nas idealnym rozwiązaniem.”

Klaudia Konarska
Kierownik Działu Obsługi Klienta, Verpa Folie

Wyzwanie

Firma Verpa Folie położona jest w Miękkini, około 40 minut jazdy samochodem od centrum Wrocławia. Pracodawca szukał benefitu, z którego pracownicy mogliby skorzystać w trakcie dnia pracy. Ze względu na lokalizację przedsiębiorstwa możliwości wyboru były znacznie ograniczone. Chcąc skorzystać z kart sportowych czy kart podarunkowych, większość osób pracujących w pobliskich miejscowościach musiałaby dojeżdżać do centrum miasta.  Przedstawiciele Verpa Folie chcieli więc znaleźć taki benefit, z którego będą mogli skorzystać wszyscy pracownicy, bez względu na odgległość miejsca pracy od dużego ośrodka miejskiego.

Rozwiązanie

Poszukując benefitu, dopasowanego do potrzeb wszystkich pracowników, przedstawiciele Verpa Folie zwrócili się do naszej firmy z prośbą o przygotowanie oferty dostarczania posiłków.  Znaleźliśmy kilka restauracji we Wrocławiu, które mogły dostarczyć posiłki do Miękkini na kilka różnych godzin dostawy w ciągu dnia. Rozpoczęliśmy współpracę z jednym restauratorem oferującym dania kuchni polskiej. Pracownicy bardzo pozytywnie przyjęli możliwość korzystania ze SmartLunch, dlatego szybko zaoferowaliśmy rozszerzenie ilości dostawców. Obecnie, firmę obsługują cztery restauracje z różnorodną kuchnią. Dzięki temu, jesteśmy w stanie dopasować się do gustów i oczekiwań wszystkich pracowników.

Rezultat

Ze SmartLunch korzysta obecnie 90 pracowników zatrudnionych w Verpa Folie, zarówno pracujących na produkcji jak i w biurze. Dzięki precyzyjnie wyznaczonym godzinom dostawy, ciepłe posiłki czekają na pracowników korzystających ze stołówki w czasie przerw w pracy. We współpracy ze SmartLunch pracodawca docenia przede wszystkim kompleksowość rozwiązania i wsparcie Działu Obsługi Klienta na wszystkich etapach procesu zamawiania posiłków. Przedstawiciele Verpa Folie zwracają również uwagę na łatwy system rozliczania, dzięki któremu administracja oszczędza czas przeznaczony na rozliczanie zamówień. Dodatkowym atutem jest również to, że dofinansowanie jest wartością wymierną, łatwo mierzalną, dzięki temu firma może ocenić, w jakim stopniu pracownicy rzeczywiście korzystają z benefitu.