Obiady dla pracowników Piotrków Trybunalski

Szukasz cateringu dla firm, aby zapewnić swoim pracownikom ciepłe, smaczne posiłki w pracy. Dobrze trafiłeś. W SmartLunch wspieramy przedsiębiorców w całej Polsce w organizacji żywienia zbiorowego. Wystarczy chwila, aby złożyć zamówienie za pomocą intuicyjnej aplikacji, strony www lub SmartBox-u, a posiłki zostaną dostarczone przez wybraną restaurację o określonej godzinie we wskazane miejsce. Praca zmianowa to dla nas nie problem, działamy 24h.
583 - tyle firm nam zaufało!

Zróżnicowane menu

Współpracujemy z lokalnymi Restauratorami w całej Polsce m.in. na terenie Piotrkowa Trybunalskiego i okolicznych miast. Dzięki temu możemy Państwu zapewnić kompleksowe usługi cateringowe i szerokie menu pełnowartościowych posiłków. W ofercie dania kuchni polskiej i zagranicznej, tradycyjne domowe obiady, sałatki, przekąski, fast food, kanapki i wiele innych. Nasi stali Klienci dodatkowo mogą skorzystać z usług cateringowych na imprezy firmowe, bankiety, konferencje, spotkania biznesowe i inne eventy. Wszystkie posiłki przygotowywane są na bazie wysokiej jakości, świeżych składników. Doświadczeni kucharze dbają o niepowtarzalny smak przygotowywanych potraw.

Smaczne, ciepłe i na czas

Dostarczane jedzenie zapakowane jest w jednorazowe, ekologiczne opakowania i podpisane imieniem i nazwiskiem zamawiającego. Dodatkowo podczas transportu przewożona w specjalnych termoboxach utrzymujących ciepło i chroniących opakowania z jedzeniem przez uszkodzeniem. W ten sposób, dbamy aby każdy pracownik szybko odnalazł swój ciepły posiłek, nie tracąc zbyt wiele cennego czasu podczas przerwy.


catering dla pracowników
Dofinansowanie posiłków dla pracowników

Catering dla firm miarę potrzeb

Współpracujemy z firmami w Piotrkowie Trybunalskim i okolicach z różnych branż, wiemy że catering musi być dopasowanych do charakteru danej organizacji oraz preferencji pracowników. Dlatego zawsze staramy się wypracować z Klientem optymalne rozwiązanie dopasowane do potrzeb jego firmy. Szczegóły współpracy tj. menu, godziny i miejsce dostawy, ilość porcji i wiele innych ustalamy indywidualnie z przedstawicielem Państwa firmy.

Wspieramy naszych Klientów przez cały okres współpracy, zapewniamy profesjonalne doradztwo w zakresie menu, wyboru dofinansowania oraz obsługi aplikacji i SmartBoxów. W zamian za stałe, duże zlecenia zapewniamy konkurencyjne ceny, przy zachowaniu wysokiej jakości potraw.

Fotografia portretowa - Krystian Irasiak
Krystian Irasiak, Dyrektor HR, HUF Polska
"W branży automotive kwestia raportowania i statystyk jest dla nas bardzo ważna. Rozwiązanie SmartLunch perfekcyjnie wpisuje się w nasze wymagania, ponieważ koszty SmartLunch “podążają” za obecnością pracowników w firmie. Jeżeli mamy przestój letni i dużo urlopów, to koszty SmartLunch spadają. Kiedy pracujemy “pełną parą” koszty SmartLunch rosną, ale jest to poziom adekwatny do poziomu wzrostu sprzedaży. "
Fotografia portretowa - Szymon Oszczydłowski
Szymon Oszczudłowski, Board Assistant, AR Packaging
"Cenię to, że SmartLunch jest bardzo prosty. Korzystanie z kiosku elektronicznego, w którym po przyłożeniu karty, dosłownie w sekundę można zamówić obiad jest bardzo wygodne dla pracowników produkcyjnych. Do tego aplikacja w telefonie, strona internetowa. Elastyczność Waszego rozwiązania zadecydowała o naszym wyborze."
Fotografia portretowa - Adrian Wycisk
Adrian Wycisk, Dyrektor, Członek Zarządu, Henkel Polska Operations Sp. z O.O.
“Wprowadzenie SmartLunch zaczęło się od posiłków regeneracyjnych dla grupy pracowników. Wcześniej mogliśmy im je zapewnić jedynie w formie suchego prowiantu i napojów. Ze SmartLunch mogliśmy to rozszerzyć o ciepłe posiłki i zestawy obiadowe, utrzymując koszty na podobnym poziomie. Pracownicy sami zamawiają posiłki, na które mają akurat ochotę.”
Fotografia portretowa - Tomasz Kołodziej
Tomasz Kołodziej, Kierownik Działu Administracji Medana S.A.
“Epidemia wywróciła świat do góry nogami. W tak trudnym czasie rzetelna współpraca jest na wagę złota. SmartLunch nie zawiódł nas i wciąż dowozi posiłki dla naszych pracowników. Jedzenie jest odpowiednio zapakowane, a dostawca zawsze ma na sobie maseczkę i rękawiczki. Cieszymy się, że nasi pracownicy mają dostęp do bezpiecznych posiłków.”
Fotografia portretowa - Dorota Wiśniewska
Dorota Wiśniewska, Dyrektor Biura Administracji, PKP Energetyka
“Dzięki doświadczeniu SmartLunch w organizacji posiłków, PKP Energetyka S.A. zapewniła pracownikom wysoki komfort ich pracy w trudnym okresie pandemii. Starania firmy spełniły nasze oczekiwania. Rekomendujemy firmę SmartLunch jako specjalistę w branży żywienia pracowników.”
Dofinansowanie posiłków dla pracowników

Jak to działa - To proste

Każdy pracownik ma swoje konto, po zalogowaniu za pomocą aplikacji strony www lub interaktywnego kiosku może złożyć zamówienie na cały tydzień. Zlecenie trafia bezpośrednio do Restauratora, dzięki temu wie ile porcji danych posiłków przygotować dodatkowo nie naraża się na straty. Kolejno zamówione obiady dostarczane są na miejsce pracy, a pracownicy cieszą się smaczną przerwą.

Dodatkowo za pomocą aplikacji SmartLunch mogą anonimowo ocenić i skomentować każdy posiłek, tym samym wpływając na jakość kolejnych dostaw. Każdy Restaurator na koniec miesiąca otrzymuje podsumowanie jakości.

Posiłki regeneracyjne

Zapraszamy do skorzystania z oferty cateringu również przedsiębiorców, którzy w świetle rozporządzenia Rady Ministrów z 28 maja 1996 r. w sprawie profilaktycznych posiłków i napojów (DzU nr 60 poz. 279) zobowiązani są zapewnić nieodpłatnie posiłki swoim pracownikom, którzy wykonują prace na zewnątrz w uciążliwych warunkach atmosferycznych, w trudnych warunków, przy usuwanie skutków zdarzeń losowych i klęsk żywiołowych lub pracę o zwiększonym wydatku energetycznym - 2000 kcal dla mężczyzn, 1100 dla kobiet. Oferowane posiłki profilaktyczne spełniają wymogi rozporządzenie ich kaloryczność wynosi ok. 1000 kcal, a skład stanowi około 50-55% z węglowodanów, 30-35% z tłuszczów i 15% białek. Najczęściej firmy zamawiają drugie danie o zwiększonej kaloryczności lub zupę z wkładką mięsną i pieczywem.

catering dla pracowników