Catering dla firm Poznań

SmartLunch to coś więcej niż firma cateringowa - zapewniamy indywidualne podejście dostosowane do potrzeb klienta.

Zorganizuj swoim pracownikom zdrowe i pożywne, ciepłe posiłki i obiady na terenie Poznania i całej Polski. Oferujemy usługi cateringowe, każdego dnia dostarczamy posiłki regeneracyjne, lunche i obiady dla pracowników biur, instytucji, zakładów produkcyjnych, magazynów, firm budowlanych oraz pracujących w terenie.
Zapewnij swoim pracownikom pełnowartościowe, ciepłe, smaczne posiłki. Oferujemy catering firmowy, każdego dnia dostarczamy posiłki regeneracyjne, lunche i obiady dla pracowników biur, instytucji, zakładów produkcyjnych, magazynów, firm budowlanych oraz pracujących w terenie oraz na różnego rodzaju służbowe imprezy okolicznościowe czy spotkanie biznesowe.
583 - tyle firm nam zaufało!

Obiady dla pracowników w najlepszym wydaniu

SmartLunch to coś więcej niż nawet najlepszy catering. W ofercie świeże i zdrowe dania, przygotowane specjalnie dla firm.

Każda restauracja, która z nami współpracuje dba o najwyższą jakość produktów, wszystko jest zawsze świeże.

Posiłki dla pracowników przygotowywane są przez kucharzy z wieloletnim doświadczeniem, którzy wiedzą jak przyrządzić smaczne jedzenie i zdrowe obiady.

Każde danie przygotowane jest wyłącznie na bazie najlepszych, świeżych produktów. Najważniejsze jest dla nas zadowolenie klienta. Z przyjemnością dokładamy wszelkich starań, żeby oczekiwania i wymagania zostały spełnione.

W ramach usług cateringowych dla firm polecamy smaczne obiady z kuchni polskiej (która jest naszą specjalnością, ponieważ większość partnerskich restauracji ma duże doświadczenie w jej przygotowaniu), europejskiej i azjatyckiej.

Do wyboru dania mięsne (na przykład kurczak w sosie pieczarkowym), dania jarskie, wegetariańskie, wegańskie. Polegamy na talencie doświadczonych kucharzy.

Proponujemy tradycyjne posiłki, sałatki, kanapki, pyszne przekąski, napoje i wiele innych.

Każde danie jest odpowiednio zbilansowane. Pełnowartościowe obiady dostarczą siły niezbędnej do wykonania pracy. Dostarczamy również posiłki regeneracyjne.

Zapewniając pracownikom grupowe obiady nie tylko zwiększasz efektywność kadry, ale także wpływasz na lepszą jej organizację. Wszyscy pracownicy jedzą wspólnie w tym samym czasie i nie muszą opuszczać siedziby firmy. Nie musisz ograniczać się tylko do zapewnienia sezonowych posiłków regeneracyjnych.

Pracownicy nawiązują lepsze relacje i się integrują, a przerwy lunchowe nie są nadużywane, ponieważ zamówienia przyjeżdżają w konkretne miejsce o wyznaczonej godzinie.

To praktyczny benefit dla pracowników, który dodatkowo wpływa na poprawę wizerunku pracodawcy.

Jako firma cateringowa dla naszych Klientów zapewniamy również posiłki na dowóz na każdą okazję (niezależnie od charakteru wydarzenia): imprezy okolicznościowe, przyjęcia, bankiety, konferencje, imprezy integracyjne, spotkania biznesowe, pikniki i inne uroczystości.

SmartLunch to doskonały sposób, żeby urozmaicić ofertę benefitów. Zachęcamy do skorzystania z bezpłatnego testu naszych usług.

Catering dla firm? wybierz smartlunch!

Menu wybierane jest indywidualnie, dzięki czemu z łatwością dopasujesz posiłki do potrzeb pracowników oraz charakteru wykonywanej pracy.

Restauracje, które współpracują ze SmartLunch zawsze oferują wyśmienite obiady. Zapewniamy elastyczne podejście, jesteśmy otwarci na propozycje naszych Klientów. Obiady dla firm zapakowane są w specjalne jednorazowe pojemniki wraz ze sztućcami i przewożone w termoizolacyjnych opakowaniach, dzięki czemu pracownicy otrzymują ciepłe jedzenie.

‍SmartLunch to nie tylko firma cateringowa!

Wybierz naszą firmę! Zapewniamy profesjonalną obsługę cateringową, jesteśmy świadomi, że wiele firm w szczególności zakładów przemysłowych nie może pozwolić sobie nawet na minimalne opóźnienia, dlatego jedzenie zawsze dostarczane jest punktualnie w umówionym czasie.

Zajmujemy się również obsługą klienta - możecie więc być pewni, że lunch zawsze dojedzie na czas.

Do złożenia zamówienia wystarczy tylko telefon z zainstalowaną aplikacją SmartLunch.


catering dla pracowników
Dofinansowanie posiłków dla pracowników

Nowoczesny proces, najlepszy catering


Ze względu na zróżnicowaną specyfikę obsługiwanych branż menu, ilość, cena i inne szczegóły zamówienia ustalane są indywidualnie dla każdej firmy obsługiwanej przez SmartLunch.

Stałość zleceń pozwala nam oferować konkurencyjne ceny za pełnowartościowy posiłek.

W trosce o najwyższą jakość dostarczanych potraw współpracujemy tylko ze sprawdzonymi restauracjami. Catering dla firm w Poznaniu to wygodna innowacyjna oferta dla przedsiębiorców.

Skontaktuj się z nami, aby otrzymać wstępną wycenę za działalność cateringową!

Dowóz na terenie całej Wielkopolski, nie tylko na terenie poznania - catering dla firm Poznań

Zapewniamy najwyższy poziom obsługi cateringowej. Codziennie organizujemy dowóz posiłków dla firm na terenie Poznania i innych miastach Wielkopolski tj. Śrem, Kalisz, Piła, Konin, Ostrów Wielkopolski, Leszno, Jarocin, Kórnik, Września, Kostrzyn, Mosina, Kościan Środa Wielkopolska.


catering dla pracowników
Fotografia portretowa - Krystian Irasiak
Krystian Irasiak, Dyrektor HR, HUF Polska
"W branży automotive kwestia raportowania i statystyk jest dla nas bardzo ważna. Rozwiązanie SmartLunch perfekcyjnie wpisuje się w nasze wymagania, ponieważ koszty SmartLunch “podążają” za obecnością pracowników w firmie. Jeżeli mamy przestój letni i dużo urlopów, to koszty SmartLunch spadają. Kiedy pracujemy “pełną parą” koszty SmartLunch rosną, ale jest to poziom adekwatny do poziomu wzrostu sprzedaży. "
Fotografia portretowa - Szymon Oszczydłowski
Szymon Oszczudłowski, Board Assistant, AR Packaging
"Cenię to, że SmartLunch jest bardzo prosty. Korzystanie z kiosku elektronicznego, w którym po przyłożeniu karty, dosłownie w sekundę można zamówić obiad jest bardzo wygodne dla pracowników produkcyjnych. Do tego aplikacja w telefonie, strona internetowa. Elastyczność Waszego rozwiązania zadecydowała o naszym wyborze."
Fotografia portretowa - Adrian Wycisk
Adrian Wycisk, Dyrektor, Członek Zarządu, Henkel Polska Operations Sp. z O.O.
“Wprowadzenie SmartLunch zaczęło się od posiłków regeneracyjnych dla grupy pracowników. Wcześniej mogliśmy im je zapewnić jedynie w formie suchego prowiantu i napojów. Ze SmartLunch mogliśmy to rozszerzyć o ciepłe posiłki i zestawy obiadowe, utrzymując koszty na podobnym poziomie. Pracownicy sami zamawiają posiłki, na które mają akurat ochotę.”
Fotografia portretowa - Tomasz Kołodziej
Tomasz Kołodziej, Kierownik Działu Administracji Medana S.A.
“Epidemia wywróciła świat do góry nogami. W tak trudnym czasie rzetelna współpraca jest na wagę złota. SmartLunch nie zawiódł nas i wciąż dowozi posiłki dla naszych pracowników. Jedzenie jest odpowiednio zapakowane, a dostawca zawsze ma na sobie maseczkę i rękawiczki. Cieszymy się, że nasi pracownicy mają dostęp do bezpiecznych posiłków.”
Fotografia portretowa - Dorota Wiśniewska
Dorota Wiśniewska, Dyrektor Biura Administracji, PKP Energetyka
“Dzięki doświadczeniu SmartLunch w organizacji posiłków, PKP Energetyka S.A. zapewniła pracownikom wysoki komfort ich pracy w trudnym okresie pandemii. Starania firmy spełniły nasze oczekiwania. Rekomendujemy firmę SmartLunch jako specjalistę w branży żywienia pracowników.”
Dofinansowanie posiłków dla pracowników

Benefit korzystny dla pracowników i pracodawcy

Zapewniając pracownikom pełnowartościowy posiłek, nie tylko dostarczasz im energii niezbędnej do wykonywania pracy, ale także wpływasz na podniesienie ich efektywności oraz lojalności. Wydajność pracowników, którzy są najedzeni zwiększa się nawet o kilkadziesiąt procent. Dodatkowo kreujesz wizerunek firmy, jako atrakcyjnego pracodawcy.

Co więcej, wpływasz na integrację zespołu oraz lepszą organizację pracy. A jako pracodawca oszczędzasz, gdy pracownika nie ma w pracy, co więcej dofinansowanie o wartości do 450 zł jest zwolnione ze składek ZUS.