Catering dla firm Poznań

Zapewnij swoim pracownikom pełnowartościowe, ciepłe posiłki. Oferujemy catering firmowy, każdego dnia dostarczamy posiłki regeneracyjne, lunche i obiady dla pracowników biur, instytucji, zakładów produkcyjnych, magazynów, firm budowlanych oraz pracujących w terenie.

Zapewnij swoim pracownikom pełnowartościowe, ciepłe posiłki. Oferujemy catering firmowy, każdego dnia dostarczamy posiłki regeneracyjne, lunche i obiady dla pracowników biur, instytucji, zakładów produkcyjnych, magazynów, firm budowlanych oraz pracujących w terenie.
466 - tyle firm nam zaufało!

Obiady dla pracowników

W ofercie szeroki wybór sytych i smacznych dań, przygotowanych specjalnie dla firm. Posiłki dla pracowników przygotowywane są przez doświadczonych kucharzy, którzy wiedzą jak przyrządzić dobre obiady domowe. Przygotowane wyłącznie na bazie najlepszych, świeżych produktów. W ramach usług cateringowych dla firm polecamy smaczne potrawy kuchni polskiej, europejskiej i azjatyckiej, do wyboru dania mięsne, jarskie, wegetariańskie, wegańskie. Proponujemy tradycyjne obiady, sałatki, kanapki, pyszne przekąski i wiele innych. Pełnowartościowy posiłek dostarczy siły niezbędnej do wykonania pracy. Zapewniając grupowe obiady pracownicze nie tylko zwiększasz efektywność kadry, ale także wpływasz na lepszą jej organizację. Wszyscy pracownicy jedzą wspólnie w tym samym czasie i nie muszą opuszczać siedziby firmy. Pracownicy nawiązują lepsze relacje i się integrują, przerwy lunchowe nie są nadużywane. To praktyczny benefit dla pracowników, który dodatkowo wpływa na poprawę wizerunku pracodawcy. Jako firma cateringowa dla naszych Klientów zapewniamy również jedzenie na dowóz na każdą okazję: bankiety, konferencje, imprezy integracyjne, spotkania biznesowe, pikniki i inne uroczystości.

Elastyczne warunki współpracy

Menu wybierane jest indywidualnie, dzięki czemu z łatwością dopasujesz potrawy do potrzeb pracowników oraz charakteru wykonywanej pracy. Zapewniamy elastyczne podejście, jesteśmy otwarci na propozycje naszych Klientów. Obiady dla firm zapakowane są w specjalne jednorazowe pojemniki wraz ze sztućcami i przewożone w termoizolacyjnych opakowaniach, dzięki czemu pracownicy otrzymują ciepłe obiady.

Nasz catering w Poznaniu zapewnia profesjonalną obsługę cateringową, jesteśmy świadomi, że wiele firm w szczególności zakładów przemysłowych nie może pozwolić sobie nawet na minimalne opóźnienia, dlatego jedzenie zawsze dostarczane jest punktualnie w umówionym czasie.

Nowoczesny proces

Ze względu na zróżnicowaną specyfikę obsługiwanych branż menu, ilość, cena i inne szczegóły zamówienia ustalane są indywidualnie dla każdej firmy obsługiwanej przez SmartLunch. Stałość zleceń pozwala nam oferować konkurencyjne ceny. W trosce o najwyższą jakość dostarczanych potraw współpracujemy tylko ze sprawdzonymi restauracjami. Catering dla firm w Poznaniu to wygodna innowacyjna oferta dla przedsiębiorców.

Dowóz na terenie całej Wielkopolski

Zapewniamy najwyższy poziom obsługi cateringowej. Codziennie organizujemy dowóz posiłków dla firm na terenie Poznania i innych miastach Wielkopolski tj. Śrem, Kalisz, Piła, Konin, Ostrów Wielkopolski, Leszno, Jarocin, Kórnik, Września, Kostrzyn, Mosina, Kościan Środa Wielkopolska.

Fotografia portretowa - Krystian Irasiak
Krystian Irasiak, Dyrektor HR, HUF Polska
"W branży automotive kwestia raportowania i statystyk jest dla nas bardzo ważna. Rozwiązanie SmartLunch perfekcyjnie wpisuje się w nasze wymagania, ponieważ koszty SmartLunch “podążają” za obecnością pracowników w firmie. Jeżeli mamy przestój letni i dużo urlopów, to koszty SmartLunch spadają. Kiedy pracujemy “pełną parą” koszty SmartLunch rosną, ale jest to poziom adekwatny do poziomu wzrostu sprzedaży. "
Fotografia portretowa - Szymon Oszczydłowski
Szymon Oszczudłowski, Board Assistant, AR Packaging
"Cenię to, że SmartLunch jest bardzo prosty. Korzystanie z kiosku elektronicznego, w którym po przyłożeniu karty, dosłownie w sekundę można zamówić obiad jest bardzo wygodne dla pracowników produkcyjnych. Do tego aplikacja w telefonie, strona internetowa. Elastyczność Waszego rozwiązania zadecydowała o naszym wyborze."
Fotografia portretowa - Adrian Wycisk
Adrian Wycisk, Dyrektor, Członek Zarządu, Henkel Polska Operations Sp. z O.O.
“Wprowadzenie SmartLunch zaczęło się od posiłków regeneracyjnych dla grupy pracowników. Wcześniej mogliśmy im je zapewnić jedynie w formie suchego prowiantu i napojów. Ze SmartLunch mogliśmy to rozszerzyć o ciepłe posiłki i zestawy obiadowe, utrzymując koszty na podobnym poziomie. Pracownicy sami zamawiają posiłki, na które mają akurat ochotę.”
Fotografia portretowa - Tomasz Kołodziej
Tomasz Kołodziej, Kierownik Działu Administracji Medana S.A.
“Epidemia wywróciła świat do góry nogami. W tak trudnym czasie rzetelna współpraca jest na wagę złota. SmartLunch nie zawiódł nas i wciąż dowozi posiłki dla naszych pracowników. Jedzenie jest odpowiednio zapakowane, a dostawca zawsze ma na sobie maseczkę i rękawiczki. Cieszymy się, że nasi pracownicy mają dostęp do bezpiecznych posiłków.”
Fotografia portretowa - Dorota Wiśniewska
Dorota Wiśniewska, Dyrektor Biura Administracji, PKP Energetyka
“Dzięki doświadczeniu SmartLunch w organizacji posiłków, PKP Energetyka S.A. zapewniła pracownikom wysoki komfort ich pracy w trudnym okresie pandemii. Starania firmy spełniły nasze oczekiwania. Rekomendujemy firmę SmartLunch jako specjalistę w branży żywienia pracowników.”

Benefit korzystny dla pracowników i pracodawcy

Zapewniając pracownikom pełnowartościowy posiłek, nie tylko dostarczasz im energii niezbędnej do wykonywania pracy, ale także wpływasz na podniesienie ich efektywności oraz lojalności. Dodatkowo kreujesz wizerunek firmy, jako atrakcyjnego pracodawcy.

Co więcej, wpływasz na integrację zespołu oraz lepszą organizację pracy. A jako pracodawca oszczędzasz, gdy pracownika nie ma w pracy, co więcej dofinansowanie o wartości do 190 zł jest zwolnione ze składek ZUS.