Catering dla firm Rzeszów

Chcesz zapewnić swoim pracownikom dostęp do ciepłych, zróżnicowanych posiłków. Catering SmartLunch to idealne rozwiązanie. Wspieramy firmy w organizacji żywienia zbiorowego. Codziennie dostarczamy obiady i posiłki regeneracyjne do zakładów produkcyjnych, firm usługowych, sklepów, biur i instytucji. Wystarczy chwila, aby złożyć zamówienie, a obiady zostaną dostarczone punktualnie o określonej godzinie.
583 - tyle firm nam zaufało!

Obiady dla pracowników

Współpracujemy z zaufanymi Restauratorami w całej Polsce, dlatego możemy zapewnić Państwu profesjonalne usługi cateringowe i zróżnicowane menu dań przygotowywanych specjalnie dla firm. W ofercie dania kuchni polskiej, europejskiej i azjatyckiej. Do wyboru kanapki, sałatki, zupy, domowe obiady, fast foody przygotowywane na bazie wysokiej jakości, świeżych produktów. Stawiamy na kompleksowość, nasi stali Klienci zawsze mogą na nas liczyć, zapewniamy catering dla firm w Rzeszowie na różnego rodzaju przyjęcia, konferencje, bankiety, imprezy integracyjne, pikniki i inne eventy firmowe.

Zawsze ciepłe i na czas

Wszystkie dania zapakowane są w jednorazowe opakowania z kompletem sztućców i opisane imieniem i nazwiskiem pracownika. Transport posiłków odbywa się w specjalnych termoboxach zabezpieczających jedzenie i utrzymujących ciepło. Posiłki dowożone są z lokalnych restauracji znajdujących się w pobliżu miejsca pracy Klienta. Dzięki temu wszystko odbywa się szybko i sprawnie, a pracownicy otrzymują gorące, świeże jedzenie.

catering dla pracowników
Dofinansowanie posiłków dla pracowników

Jesteśmy otwarci na różne potrzeby

Ze względu na zróżnicowany profil działalności obsługiwanych branż współpracę cateringową rozpoczynamy od zebrania informacji o danej firmie, charakterze wykonywanej pracy oraz oczekiwaniach pracowników. Staramy się wypracować z Klientem odpowiednie dla jego firmy rozwiązanie. Zamawiając dużo posiłków, otrzymujesz je w atrakcyjnej cenie. Swoją ofertę kierujemy do firm działających na terenie podkarpacia między innymi w miastach tj. Rzeszów, Boguchwała, Stalowa Wola, Przemyśl, Mielec, Tarnobrzeg, Dębica, Sanok, Krosno, Jarosław, Łańcut.

Najedzony pracownik = dobry pracownik

Zapewniając częściowe lub pełne finansowanie posiłków do pracowników nie tylko zwiększasz efektywność i wydajność kadry, ale także zyskujesz lojalnych zadowolonych pracowników i wpływasz na lepszą organizację pracy. Dofinansowanie do 450 zł/mc na pracownika jest zwolnione ze składek ZUS.

catering dla pracowników
Fotografia portretowa - Krystian Irasiak
Krystian Irasiak, Dyrektor HR, HUF Polska
"W branży automotive kwestia raportowania i statystyk jest dla nas bardzo ważna. Rozwiązanie SmartLunch perfekcyjnie wpisuje się w nasze wymagania, ponieważ koszty SmartLunch “podążają” za obecnością pracowników w firmie. Jeżeli mamy przestój letni i dużo urlopów, to koszty SmartLunch spadają. Kiedy pracujemy “pełną parą” koszty SmartLunch rosną, ale jest to poziom adekwatny do poziomu wzrostu sprzedaży. "
Fotografia portretowa - Szymon Oszczydłowski
Szymon Oszczudłowski, Board Assistant, AR Packaging
"Cenię to, że SmartLunch jest bardzo prosty. Korzystanie z kiosku elektronicznego, w którym po przyłożeniu karty, dosłownie w sekundę można zamówić obiad jest bardzo wygodne dla pracowników produkcyjnych. Do tego aplikacja w telefonie, strona internetowa. Elastyczność Waszego rozwiązania zadecydowała o naszym wyborze."
Fotografia portretowa - Adrian Wycisk
Adrian Wycisk, Dyrektor, Członek Zarządu, Henkel Polska Operations Sp. z O.O.
“Wprowadzenie SmartLunch zaczęło się od posiłków regeneracyjnych dla grupy pracowników. Wcześniej mogliśmy im je zapewnić jedynie w formie suchego prowiantu i napojów. Ze SmartLunch mogliśmy to rozszerzyć o ciepłe posiłki i zestawy obiadowe, utrzymując koszty na podobnym poziomie. Pracownicy sami zamawiają posiłki, na które mają akurat ochotę.”
Fotografia portretowa - Tomasz Kołodziej
Tomasz Kołodziej, Kierownik Działu Administracji Medana S.A.
“Epidemia wywróciła świat do góry nogami. W tak trudnym czasie rzetelna współpraca jest na wagę złota. SmartLunch nie zawiódł nas i wciąż dowozi posiłki dla naszych pracowników. Jedzenie jest odpowiednio zapakowane, a dostawca zawsze ma na sobie maseczkę i rękawiczki. Cieszymy się, że nasi pracownicy mają dostęp do bezpiecznych posiłków.”
Fotografia portretowa - Dorota Wiśniewska
Dorota Wiśniewska, Dyrektor Biura Administracji, PKP Energetyka
“Dzięki doświadczeniu SmartLunch w organizacji posiłków, PKP Energetyka S.A. zapewniła pracownikom wysoki komfort ich pracy w trudnym okresie pandemii. Starania firmy spełniły nasze oczekiwania. Rekomendujemy firmę SmartLunch jako specjalistę w branży żywienia pracowników.”
Dofinansowanie posiłków dla pracowników

Posiłki regeneracyjne


W ramach świadczonych usług cateringowych oferujemy również dowóz posiłków regeneracyjnych o odpowiednich wartościach odżywczych Klientom i kaloryczności (min 1000 kcal). Zgodnie z rozporządzeniem Rady Ministrów z 28 maja 1996 r. w sprawie profilaktycznych posiłków i napojów (DzU nr 60 poz. 279) pracodawca ma obowiązek nieodpłatnie zapewnić je pracowników wykonujących pracę o zwiększonym wydatku energetycznych, w trudnych warunkach lub na zewnątrz.

Dowozimy na terenie całego województwa

Dostosowujemy menu do wymagań naszych Klientów. W ramach cateringu zapewniamy posiłki z dowozem dla biur, instytucji, firm budowlanych, zakładów przemysłowych, fabryk i innych firm pracujących w trybie jedno i kilku zmianowym z siedzibą na terenie Rzeszowa i okolic. Współpracujemy tylko ze sprawdzonymi restauracjami. Proponujemy innowacyjną ofertę cateringową i konkurencyjne ceny.

catering dla pracowników