Catering dla firm Rzeszów

Chcesz zapewnić swoim pracownikom dostęp do ciepłych, zróżnicowanych posiłków. Catering SmartLunch to idealne rozwiązanie. Wspieramy firmy w organizacji żywienia zbiorowego. Codziennie dostarczamy obiady i posiłki regeneracyjne do zakładów produkcyjnych, firm usługowych, sklepów, biur i instytucji. Wystarczy chwila, aby złożyć zamówienie, a obiady zostaną dostarczone punktualnie o określonej godzinie.
507 - tyle firm nam zaufało!

Obiady dla pracowników

Współpracujemy z zaufanymi Restauratorami w całej Polsce, dlatego możemy zapewnić Państwu profesjonalne usługi cateringowe i zróżnicowane menu dań przygotowywanych specjalnie dla firm. W ofercie dania kuchni polskiej, europejskiej i azjatyckiej. Do wyboru kanapki, sałatki, zupy, domowe obiady, fast foody przygotowywane na bazie wysokiej jakości, świeżych produktów. Stawiamy na kompleksowość, nasi stali Klienci zawsze mogą na nas liczyć, zapewniamy catering dla firm w Rzeszowie na różnego rodzaju przyjęcia, konferencje, bankiety, imprezy integracyjne, pikniki i inne eventy firmowe.

Zawsze ciepłe i na czas

Wszystkie dania zapakowane są w jednorazowe opakowania z kompletem sztućców i opisane imieniem i nazwiskiem pracownika. Transport posiłków odbywa się w specjalnych termoboxach zabezpieczających jedzenie i utrzymujących ciepło. Posiłki dowożone są z lokalnych restauracji znajdujących się w pobliżu miejsca pracy Klienta. Dzięki temu wszystko odbywa się szybko i sprawnie, a pracownicy otrzymują gorące, świeże jedzenie.

Jesteśmy otwarci na różne potrzeby

Ze względu na zróżnicowany profil działalności obsługiwanych branż współpracę cateringową rozpoczynamy od zebrania informacji o danej firmie, charakterze wykonywanej pracy oraz oczekiwaniach pracowników. Staramy się wypracować z Klientem odpowiednie dla jego firmy rozwiązanie. Zamawiając dużo posiłków, otrzymujesz je w atrakcyjnej cenie. Swoją ofertę kierujemy do firm działających na terenie podkarpacia między innymi w miastach tj. Rzeszów, Boguchwała, Stalowa Wola, Przemyśl, Mielec, Tarnobrzeg, Dębica, Sanok, Krosno, Jarosław, Łańcut.

Najedzony pracownik = dobry pracownik

Zapewniając częściowe lub pełne finansowanie posiłków do pracowników nie tylko zwiększasz efektywność i wydajność kadry, ale także zyskujesz lojalnych zadowolonych pracowników i wpływasz na lepszą organizację pracy. Dofinansowanie do 190 zł/mc na pracownika jest zwolnione ze składek ZUS.

Fotografia portretowa - Krystian Irasiak
Krystian Irasiak, Dyrektor HR, HUF Polska
"W branży automotive kwestia raportowania i statystyk jest dla nas bardzo ważna. Rozwiązanie SmartLunch perfekcyjnie wpisuje się w nasze wymagania, ponieważ koszty SmartLunch “podążają” za obecnością pracowników w firmie. Jeżeli mamy przestój letni i dużo urlopów, to koszty SmartLunch spadają. Kiedy pracujemy “pełną parą” koszty SmartLunch rosną, ale jest to poziom adekwatny do poziomu wzrostu sprzedaży. "
Fotografia portretowa - Szymon Oszczydłowski
Szymon Oszczudłowski, Board Assistant, AR Packaging
"Cenię to, że SmartLunch jest bardzo prosty. Korzystanie z kiosku elektronicznego, w którym po przyłożeniu karty, dosłownie w sekundę można zamówić obiad jest bardzo wygodne dla pracowników produkcyjnych. Do tego aplikacja w telefonie, strona internetowa. Elastyczność Waszego rozwiązania zadecydowała o naszym wyborze."
Fotografia portretowa - Adrian Wycisk
Adrian Wycisk, Dyrektor, Członek Zarządu, Henkel Polska Operations Sp. z O.O.
“Wprowadzenie SmartLunch zaczęło się od posiłków regeneracyjnych dla grupy pracowników. Wcześniej mogliśmy im je zapewnić jedynie w formie suchego prowiantu i napojów. Ze SmartLunch mogliśmy to rozszerzyć o ciepłe posiłki i zestawy obiadowe, utrzymując koszty na podobnym poziomie. Pracownicy sami zamawiają posiłki, na które mają akurat ochotę.”
Fotografia portretowa - Tomasz Kołodziej
Tomasz Kołodziej, Kierownik Działu Administracji Medana S.A.
“Epidemia wywróciła świat do góry nogami. W tak trudnym czasie rzetelna współpraca jest na wagę złota. SmartLunch nie zawiódł nas i wciąż dowozi posiłki dla naszych pracowników. Jedzenie jest odpowiednio zapakowane, a dostawca zawsze ma na sobie maseczkę i rękawiczki. Cieszymy się, że nasi pracownicy mają dostęp do bezpiecznych posiłków.”
Fotografia portretowa - Dorota Wiśniewska
Dorota Wiśniewska, Dyrektor Biura Administracji, PKP Energetyka
“Dzięki doświadczeniu SmartLunch w organizacji posiłków, PKP Energetyka S.A. zapewniła pracownikom wysoki komfort ich pracy w trudnym okresie pandemii. Starania firmy spełniły nasze oczekiwania. Rekomendujemy firmę SmartLunch jako specjalistę w branży żywienia pracowników.”

Posiłki regeneracyjne


W ramach świadczonych usług cateringowych oferujemy również dowóz posiłków regeneracyjnych o odpowiednich wartościach odżywczych Klientom i kaloryczności (min 1000 kcal). Zgodnie z rozporządzeniem Rady Ministrów z 28 maja 1996 r. w sprawie profilaktycznych posiłków i napojów (DzU nr 60 poz. 279) pracodawca ma obowiązek nieodpłatnie zapewnić je pracowników wykonujących pracę o zwiększonym wydatku energetycznych, w trudnych warunkach lub na zewnątrz.

Dowozimy na terenie całego województwa

Dostosowujemy menu do wymagań naszych Klientów. W ramach cateringu zapewniamy posiłki z dowozem dla biur, instytucji, firm budowlanych, zakładów przemysłowych, fabryk i innych firm pracujących w trybie jedno i kilku zmianowym z siedzibą na terenie Rzeszowa i okolic. Współpracujemy tylko ze sprawdzonymi restauracjami. Proponujemy innowacyjną ofertę cateringową i konkurencyjne ceny.