b2b food delivery

Kompleksowe rozwiązanie organizacji posiłków w firmach

Poznaj połączenie dwóch rozwiązań organizacji posiłków dla pracowników - dostawy posiłków od restauratorów i automaty vendingowe z gotowymi daniami.
Skontaktuj się
Dziękujemy za zgłoszenie. Skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24h.
Oops! Coś poszło nie tak, spróbuj jeszcze raz.
507 - tyle firm nam zaufało!

Obiad o każdej porze

Głód w pracy lub ochota na dodatkowy posiłek? Ze SmartLunch korzystasz z możliwości zamówienia pysznego i ciepłego posiłku, dostarczonego na przerwę.

Dodatkowy głód? Skorzystaj z opcji dania obiadowego lub kanapki - od tego są automaty vendingowe obsługiwanego przez Vemat - największego dystrybutora maszyn vendingowych w Polsce.

Korzystając z automatów vendingowych możesz liczyć na całą gamę produktów. Oferujemy napoje, kawę, półki z przekąskami. Ekspresy i dystrybutory wody przestają być potrzebne.


Pracownik głodny, pracownik zły? Nie w Twojej firmie.

Wiele firm pracuje przez całą dobę. Praca w systemie zmianowym rządzi się swoimi prawami i my doskonale to rozumiemy. Dostarczając 7 milionów posiłków i obserwując naszych klientów, którzy zatrudniają łącznie około 49 tysięcy pracowników poznaliśmy potrzeby załogi dużych firm. Same maszyny vendingowe nie zawsze są w stanie w pełni zaspokoić oczekiwania pracowników, dlatego oferujemy również ciepłe posiłki od współpracujących z nami restauratorów.

Dlatego alternatywa, jaką jest SmartLunch dopasowana jest do indywidualnych potrzeb danej instytucji. Specjalizujemy się w takim doborze restauratorów, który pozwoli nam dotrzeć do klientów z całej Polski.

Sam ekspres do kawy i maszyna vendingowa z zimnymi napojami nie zawsze wystarcza klientom. Wybierz SmartLunch i uzyskasz dostęp do naszych usług i oferty współpracujących z nami restauracji proponujących posiłki złożone z najlepiej zbilansowanych produktów.


Dostawa jedzenia

 • Ciepły posiłek dostarczony w wyznaczone miejsce i czas - zwiększa przygotowanie pracownika do dalszej pracy, a co za tym idzie generuje większe zyski i rentowność biznesu.
 • Samodzielność wyboru z szerokiego wachlarza menu - dostęp do naszej oferty - wszędzie znajdą się restauracje, które z nami współpracują.
 • Bezpieczna i higieniczna forma organizacji i dostawy - odbiory posiłków dostosowane do potrzeb firm i czasu produkcji.
 • Różnorodna kuchnia - kuchnie świata, dania polskie i fit - szeroka oferta stworzona, żeby każdy pracownik był zadowolonym klientem.
 • Wsparcie działu obsługi klienta i reklamacji - posiadamy specjalne urządzenia do usprawniania naszych usług.
 • Możliwość zamówienia posiłku za pomocą aplikacji mobilnej, przeglądarki interentowej lub kiosku multimedialnego, można więc używać różnych urządzeń.

Automat vedingowe - dlaczego wybrać maszynę vedingową?

 • Posiłek dostępny od ręki o każdej porze - przekąski i dystrybutory z zimnymi napojami
 • Wybór pośród różnych rodzajów posiłków - można też kupić napoje lub kawę
 • Możliwość podgrzania dania - produkty nadające się do mikrofalówki
 • Pyszne kanapki na mniejszy głód
 • Zawsze świeże - regularna wymiana dań w automacie
 • Kontrola serwisowa i opieka nad sprzętem - wymiana części zamiennych
 • Płatność kartą - oferują ją wszystkie nowoczesne automaty vendingowe

Korzyści dla pracodawcy

Pełen outsourcing
Dużo niższe koszty, wyższa jakość i mniej pracy niż przy samodzielnym organizowaniu posiłków w firmie. SmartLunch robi to za Ciebie.
Brak opłat abonamentowych
SmartLunch dostosowuje się do Twojej firmy. Płacisz tylko za zamówione posiłki w kwocie dofinansowania.
Wyższa efektywność pracowników
Posiłki docierają punktualnie w wyznaczone miejsce na terenie firmy. SmartLunch czeka na pracowników, kiedy oni przychodzą na przerwę.
Kontrola wydatków
SmartLunch pomaga na bieżąco śledzić wydatki na benefit. Dostęp do statystyk pozwala Ci sprawdzać czy Twoi pracownicy są zadowoleni z benefitu, który im zapewniasz.
507
- tyle firm i fabryk obsługujemy w całej Polsce!
87%
Managerów korzystających ze SmartLunch twierdzi, że wdrożyłoby SmartLunch w nowym miejscu pracy.