proces w smartlunch

Platforma online do zrządzania kantyną

Wykorzystaj oprogramowanie od SmartLunch i optymalnie zarządzaj kantyną, nie martwiąc się o finansowe i operacyjne aspekty współpracy z operatorem stołówki lub cateringiem.

Dzięki platformie Twoi Pracownicy będą mieli większy wybór posiłków i więcej czasu na ich zjedzenie.
583 - tyle firm nam zaufało!

KORZYŚCI DLA PRACODAWCY

Prostota w działaniu i rozliczaniu
Nie musisz kupować systemu POS lub specjalnych terminali. Do obsługi płatności, nie potrzeba ani gotówki, ani karty. Kontrolujesz, raportujesz oraz szybko rozliczasz podatki i składki przeznaczone na finansowanie posiłków pracowniczych.
Wysoka jakość obsługi
Statystyki korzystania z aplikacji pozwolą Ci ocenić, czy kantyna jest popularna wśród pracowników. Natomiast możliwość komentowania i oceny dań przez pracowników to doskonałe źródło informacji na temat jakości serwowanych posiłków.
Bezpieczny dystans w kantynie
Aplikacja umożliwi Ci zarządzać liczbą pracowników w kantynie, a tym samym ułatwi taką organizację przerwy, by pracownicy zachowali bezpieczny dystans społeczny.
Obsługa reklamacji  i zwrotów
Dzięki standardowi SmartLunch masz standard obsługi, reklamacje sa załatwiane przez zewnętrzny podmiot dzięki temu unikasz nieprzyjemmenych sytuacji na zakładzie, zwrotów gotówki itp.

KORZYŚCI DLA PRACODAWCY

Fotografia portretowa - Krystian Irasiak
Krystian Irasiak, Dyrektor HR, HUF Polska
"W branży automotive kwestia raportowania i statystyk jest dla nas bardzo ważna. Rozwiązanie SmartLunch perfekcyjnie wpisuje się w nasze wymagania, ponieważ koszty SmartLunch “podążają” za obecnością pracowników w firmie. Jeżeli mamy przestój letni i dużo urlopów, to koszty SmartLunch spadają. Kiedy pracujemy “pełną parą” koszty SmartLunch rosną, ale jest to poziom adekwatny do poziomu wzrostu sprzedaży. "
Fotografia portretowa - Szymon Oszczydłowski
Szymon Oszczudłowski, Board Assistant, AR Packaging
"Cenię to, że SmartLunch jest bardzo prosty. Korzystanie z kiosku elektronicznego, w którym po przyłożeniu karty, dosłownie w sekundę można zamówić obiad jest bardzo wygodne dla pracowników produkcyjnych. Do tego aplikacja w telefonie, strona internetowa. Elastyczność Waszego rozwiązania zadecydowała o naszym wyborze."
Fotografia portretowa - Adrian Wycisk
Adrian Wycisk, Dyrektor, Członek Zarządu, Henkel Polska Operations Sp. z O.O.
“Wprowadzenie SmartLunch zaczęło się od posiłków regeneracyjnych dla grupy pracowników. Wcześniej mogliśmy im je zapewnić jedynie w formie suchego prowiantu i napojów. Ze SmartLunch mogliśmy to rozszerzyć o ciepłe posiłki i zestawy obiadowe, utrzymując koszty na podobnym poziomie. Pracownicy sami zamawiają posiłki, na które mają akurat ochotę.”
Fotografia portretowa - Tomasz Kołodziej
Tomasz Kołodziej, Kierownik Działu Administracji Medana S.A.
“Epidemia wywróciła świat do góry nogami. W tak trudnym czasie rzetelna współpraca jest na wagę złota. SmartLunch nie zawiódł nas i wciąż dowozi posiłki dla naszych pracowników. Jedzenie jest odpowiednio zapakowane, a dostawca zawsze ma na sobie maseczkę i rękawiczki. Cieszymy się, że nasi pracownicy mają dostęp do bezpiecznych posiłków.”
Fotografia portretowa - Dorota Wiśniewska
Dorota Wiśniewska, Dyrektor Biura Administracji, PKP Energetyka
“Dzięki doświadczeniu SmartLunch w organizacji posiłków, PKP Energetyka S.A. zapewniła pracownikom wysoki komfort ich pracy w trudnym okresie pandemii. Starania firmy spełniły nasze oczekiwania. Rekomendujemy firmę SmartLunch jako specjalistę w branży żywienia pracowników.”
Karolina Wojtasiewicz, HR Manager, Borgers
"Nasza współpraca rozpoczęła się krótko po rozpoczęciu produkcji. Zatrudnialiśmy wtedy 70 osób. W ciągu roku zatrudnienie wzrosło
do około 300 osób. SmartLunch dostosował swoją usług do
naszych zmieniających się potrzeb. Zdecydowaliśmy się na SmartLunch, ponieważ dostęp do jedzenia to pewien standard,
a dodatkowo współpraca pozwoliła uniknąć papierologii związanej
z zamawianiem posiłków przez wiele osób i uprościła proces."
Michałem Pierzchlewicz , CEO, TeaCode
"Stwierdziliśmy, że musimy poszukać jakiegoś rozwiązania, które odciąży nas od organizacji posiłków, ponieważ pochłaniało to
dużą część naszego czasu pracy. I w ten sposób wybór padł na SmartLunch. Przekonała nas informatyzacja tego rozwiązania. Jesteśmy software housem, więc tym bardziej cenimy sobie zaawansowane technologicznie usługi oparte na aplikacji."
Karolina Libertowska,
Specjalista ds. presonalnych, Sest-Luve Polska
“SmartLunch okazał się bardziej atrakcyjny ze względu na obsługę całego procesu, aplikację i szybkie rozliczanie zamówień. Odkąd zaczęliśmy korzystać ze SmartLunch, organizacja posiłków przebiega sprawnie, mamy też stały wgląd w informacje na temat zamówień.”
Fotografia portretowa - Adrian Wycisk
Adrian Wycisk,
Członek Zarządu, Henkel Polska Operations
“System SmartLunch jest bardzo prosty i wygodny w obsłudze. Bez problemu obsługuje 8 różnych lokalizacji na terenie naszej fabryki. Zamawiamy też posiłki dla gości, które są wygodnie rozliczane na fakturę poza systemem dofinansowania.”
Fotografia portretowa - Szymon Oszczydłowski
Szymon Oszczudłowski, Board Assistant, AR Packaging
"Cenię to, że SmartLunch jest bardzo prosty. Korzystanie z kiosku elektronicznego, w którym po przyłożeniu karty, dosłownie w sekundę można zamówić obiad jest bardzo wygodne dla pracowników produkcyjnych. Do tego aplikacja w telefonie, strona internetowa. Elastyczność Waszego rozwiązania zadecydowała o naszym wyborze."

KORZYŚCI DLA PRACOWNIKA

Bogaty wybór dań
Aplikacja w bezpośredni sposób wpływa na poszerzenie menu, by Twój pracownik miał szeroki wybór dań. Możliwość ich oceny oraz dodawania komentarzy przyczynia się do wzrostu ich jakości. Ewentualne reklamacje załatwiają online.
Bezgotówkowe transakcje
Pracownicy nie muszą posiadać gotówki ani karty płatniczej. Za swoją transakcję płacą poprzez potrącenie z wynagrodzenia.
Oszczędność czasu
Pracownicy zamawiają posiłki wcześniej i zyskują pewność, że ich dania czekają na nich w kantynie lub innym wcześniej określonym miejscu o wyznaczonej godzinie. Nie tracą w ten sposób czasu na stanie w kolejce, zamawianie i czekanie na danie.
Możliwość anulacji zamówienia
Dwie godziny przed odbiorem wcześniej zamówionego dania, Twój pracownik może anulować posiłek, a więc nawet zamawiając na tydzień do przodu, może wycofać się z zamówienia bez żadnych konsekwencji.

KORZYŚCI DLA PRACOWNIKA

120,631
Korzystających pracowników
4.6 / 5
Średnia ocena aplikacji mobilnej w sklepie Google Play oraz Apple Store
4.75 / 5 - średnia ocena posiłku
30,018,514
Dostarczonych posiłków
583
- tyle firm i fabryk obsługujemy w całej Polsce!
87%
Managerów korzystających ze SmartLunch twierdzi, że wdrożyłoby SmartLunch w nowym miejscu pracy.