Posiłki regeneracyjne

Jak zorganizować smaczne i zgodne z prawem posiłki regeneracyjne?

W SmartLunch rozumiemy, że posiłek regeneracyjny to nie tylko kosztowny obowiązek pracodawcy wynikający z wymagań prawa pracy.

Posiłki profilaktyczne w SmartLunch to wysoka jakość i różnorodoność jedzenia.  Dzięki współpracy ze SmartLunch wspierasz motywację pracowników i outsorcyjesz pracochłonny proces organizacji i rozliczeń dostaw posiłków regeneracyjnych.

Posiłki regeneracyjne

Organizujemy smaczne posiłki regeneracyjne zgodnie z przepisami.

W SmartLunch rozumiemy, że posiłek regeneracyjny to nie tylko kosztowny obowiązek pracodawcy wynikający z prawa pracy, ale przede wszystkim wsparcie pracowników świadczących pracę w trudnych warunkach w dbaniu o ich zdrowie i dobrą kondycję.

Kompleksowo organizujemy posiłki profilaktyczne dla pracowników tak, aby były smaczne, wartościowe kalorycznie i przede wszystkim zgodne z obowiązującymi przepisami. Zapewniamy wysoką jakość i różnorodność menu oraz łatwość rozliczeń.

BazyliaBazyliaBazyliaBazylia
Fotografia portretowa - Krystian Irasiak
Krystian Irasiak, Dyrektor HR, HUF Polska
"W branży automotive kwestia raportowania i statystyk jest dla nas bardzo ważna. Rozwiązanie SmartLunch perfekcyjnie wpisuje się w nasze wymagania, ponieważ koszty SmartLunch “podążają” za obecnością pracowników w firmie. Jeżeli mamy przestój letni i dużo urlopów, to koszty SmartLunch spadają. Kiedy pracujemy “pełną parą” koszty SmartLunch rosną, ale jest to poziom adekwatny do poziomu wzrostu sprzedaży. "
Fotografia portretowa - Szymon Oszczydłowski
Szymon Oszczudłowski, Board Assistant, AR Packaging
"Cenię to, że SmartLunch jest bardzo prosty. Korzystanie z kiosku elektronicznego, w którym po przyłożeniu karty, dosłownie w sekundę można zamówić obiad jest bardzo wygodne dla pracowników produkcyjnych. Do tego aplikacja w telefonie, strona internetowa. Elastyczność Waszego rozwiązania zadecydowała o naszym wyborze."
Fotografia portretowa - Adrian Wycisk
Adrian Wycisk, Dyrektor, Członek Zarządu, Henkel Polska Operations Sp. z O.O.
“Wprowadzenie SmartLunch zaczęło się od posiłków regeneracyjnych dla grupy pracowników. Wcześniej mogliśmy im je zapewnić jedynie w formie suchego prowiantu i napojów. Ze SmartLunch mogliśmy to rozszerzyć o ciepłe posiłki i zestawy obiadowe, utrzymując koszty na podobnym poziomie. Pracownicy sami zamawiają posiłki, na które mają akurat ochotę.”
Fotografia portretowa - Tomasz Kołodziej
Tomasz Kołodziej, Kierownik Działu Administracji Medana S.A.
“Epidemia wywróciła świat do góry nogami. W tak trudnym czasie rzetelna współpraca jest na wagę złota. SmartLunch nie zawiódł nas i wciąż dowozi posiłki dla naszych pracowników. Jedzenie jest odpowiednio zapakowane, a dostawca zawsze ma na sobie maseczkę i rękawiczki. Cieszymy się, że nasi pracownicy mają dostęp do bezpiecznych posiłków.”
Fotografia portretowa - Dorota Wiśniewska
Dorota Wiśniewska, Dyrektor Biura Administracji, PKP Energetyka
“Dzięki doświadczeniu SmartLunch w organizacji posiłków, PKP Energetyka S.A. zapewniła pracownikom wysoki komfort ich pracy w trudnym okresie pandemii. Starania firmy spełniły nasze oczekiwania. Rekomendujemy firmę SmartLunch jako specjalistę w branży żywienia pracowników.”
Pracownik lub manager zamawia posiłki regeneracyjne poprzez aplikację mobilną.
Do wyboru ma kilka dań spełniających różne preferencje żywieniowe.
Pod każdy kod pocztowy
Możesz zamówić posiłki SmartLunch do każdego miejsca w Polsce. Niezależnie od tego, gdzie mieści się Twoja firma bądź jej oddziały.
Zawsze na czas, 24/7
Dbamy o to, aby zamówienia zawsze docierały na czas. Wybierając różne godziny dostawy dopasujesz je do trybu pracy całej firmy.
Przerwy obiadowe bez kolejek
Na każdym zamówieniu znajduje się etykieta z imieniem i nazwiskiem pracownika. Łatwo odszukać posiłek bez tracenia czasu na stanie w kolejce.
Świeże i ciepłe posiłki
Termiczne opakowania, w których przywożone są zamówienia, to gwarancja utrzymania odpowiedniej temperatury posiłków.
Zgodne z prawem
Posiłki regeneracyjne w SmartLunch spełniają kryteria zawarte w rozporządzeniu Rady Ministrów z dnia 28 maja 1996 r. w sprawie profilaktycznych posiłków i napojów (Dz. U. nr 60, poz. 279).
Smaczne i świeże
Świeże posiłki regeneracyjne zamawiane w SmartLunch nie zawierają konserwantów charakterystycznych dla dań o wydłużonym okresie przydatnowści do spożycia.
Różnorodne, dostosowane do potrzeb pracownika
Organizując posiłki regeneracyjne w SmartLunch możesz być pewien, że Twoi pracownicy będą zadowoleni. Oferujemy różnorodne menu dostosowane do potrzeb pracowników, a z systemem zapewnia prosty i sprawny przepływ danych.
Jedna faktura
Posiłki regeneracyjne w SmartLunch mogą być rozliczane za pomocą jednej faktury, nawet jeśli dotyczą wielu jednostek biznesowych z różnych lokalizacji.
Termin płatności
Termin płatności zawarty w fakturze za posiłki regeneracyjne ustalamy tak, aby był optymalny dla trzech stron procesu: klienta, dostawcy i SmartLunch.
Zarządzanie systemem rozliczeń
Elastyczny system rozliczeń umożliwia przypisywanie potencjalnych dostaw, brygad pracowniczych a nawet pracowników do wybranych jednostek biznesowych.