Catering dla firm Płock

Chcesz zapewnić swoim pracownikom smaczne, pełnowartościowe posiłki. Nasz oferta jest dla Ciebie. Pomagamy firmom w organizacji obiadów dla pracowników z punktualną dostawą na miejsce pracy. Każdego dnia zapewniamy catering dla firm budowlanych i pracujących w terenie, fabryk, magazynów, biur i instytucji. Wystarczy moment, aby pracownik złożył zamówienie w wybranej restauracji i później cieszył się smaczną przerwą. Dofinansowanie do posiłków dla pracowników to najczęściej wykorzystywany benefit.
583 - tyle firm nam zaufało!

Obiady dla firm Zróżnicowane menu

Współpracujemy ze sprawdzonymi restauracjami w Płocku oraz innych miastach na terenie całego kraju. Proponujemy szeroki wybór dań, przygotowywanych specjalnie dla firm. W menu dania kuchni polskiej i zagranicznej, tradycyjne domowe obiady, smaczne przekąski, sałatki, kanapki i wiele innych. Proponujemy dania mięsne i wegetariańskie. Dbamy, aby wszystkie posiłki dla pracowników przygotowywane były na bazie wysokiej jakości, świeżych składników.

Zawsze smaczne, ciepłe i na czas

Zawsze smaczne, ciepłe i na czas.
Posiłki dostarczane są z lokalnych restauracji, znajdujących się w pobliżu Twojej firmy co pozwala na punktualną dostawę i ograniczenie kosztów. Jedzenie pakowane jest w jednorazowe, ekologiczne pudełka z kompletem sztućców i etykietą z imieniem i nazwiskiem zamawiającego. Transport posiłków odbywa się w specjalnych termoboxach. To wszystko sprawia, że pracownicy otrzymują ciepłe, świeże jedzenie.

catering dla pracowników
Dofinansowanie posiłków dla pracowników

Oferta dopasowana do różnych branż


Wiemy, jak różne są potrzeby firm, dlatego zawsze staramy się znaleźć rozwiązanie jak najlepiej dopasowane do preferencji pracowników, zapotrzebowania energetycznego oraz rodzaju wykonywanej przez nich pracy. Szczegóły współpracy tj. cena, menu, wybór restauracji, miejsce dostawy ustalą Państwa z przedstawicielem SmartLunch, który doradzi optymalne rozwiązania.

Dzięki temu, że zapewniamy restauratorom stałe, duże zamówienia, oferują nam konkurencyjne ceny, przy zachowaniu wysokiej jakości. Dodatkowo zapewniamy pełne wsparcie techniczne i doradztwo przez cały okres współpracy. Catering dla firm w Płocku to wygodne rozwiązanie dla przedsiębiorców , którzy chcą zapewnić posiłki swoim pracownikom.

Fotografia portretowa - Krystian Irasiak
Krystian Irasiak, Dyrektor HR, HUF Polska
"W branży automotive kwestia raportowania i statystyk jest dla nas bardzo ważna. Rozwiązanie SmartLunch perfekcyjnie wpisuje się w nasze wymagania, ponieważ koszty SmartLunch “podążają” za obecnością pracowników w firmie. Jeżeli mamy przestój letni i dużo urlopów, to koszty SmartLunch spadają. Kiedy pracujemy “pełną parą” koszty SmartLunch rosną, ale jest to poziom adekwatny do poziomu wzrostu sprzedaży. "
Fotografia portretowa - Szymon Oszczydłowski
Szymon Oszczudłowski, Board Assistant, AR Packaging
"Cenię to, że SmartLunch jest bardzo prosty. Korzystanie z kiosku elektronicznego, w którym po przyłożeniu karty, dosłownie w sekundę można zamówić obiad jest bardzo wygodne dla pracowników produkcyjnych. Do tego aplikacja w telefonie, strona internetowa. Elastyczność Waszego rozwiązania zadecydowała o naszym wyborze."
Fotografia portretowa - Adrian Wycisk
Adrian Wycisk, Dyrektor, Członek Zarządu, Henkel Polska Operations Sp. z O.O.
“Wprowadzenie SmartLunch zaczęło się od posiłków regeneracyjnych dla grupy pracowników. Wcześniej mogliśmy im je zapewnić jedynie w formie suchego prowiantu i napojów. Ze SmartLunch mogliśmy to rozszerzyć o ciepłe posiłki i zestawy obiadowe, utrzymując koszty na podobnym poziomie. Pracownicy sami zamawiają posiłki, na które mają akurat ochotę.”
Fotografia portretowa - Tomasz Kołodziej
Tomasz Kołodziej, Kierownik Działu Administracji Medana S.A.
“Epidemia wywróciła świat do góry nogami. W tak trudnym czasie rzetelna współpraca jest na wagę złota. SmartLunch nie zawiódł nas i wciąż dowozi posiłki dla naszych pracowników. Jedzenie jest odpowiednio zapakowane, a dostawca zawsze ma na sobie maseczkę i rękawiczki. Cieszymy się, że nasi pracownicy mają dostęp do bezpiecznych posiłków.”
Fotografia portretowa - Dorota Wiśniewska
Dorota Wiśniewska, Dyrektor Biura Administracji, PKP Energetyka
“Dzięki doświadczeniu SmartLunch w organizacji posiłków, PKP Energetyka S.A. zapewniła pracownikom wysoki komfort ich pracy w trudnym okresie pandemii. Starania firmy spełniły nasze oczekiwania. Rekomendujemy firmę SmartLunch jako specjalistę w branży żywienia pracowników.”
Dofinansowanie posiłków dla pracowników

Benefit korzystny dla pracowników i pracodawcy

Zapewniając pracownikom pełnowartościowy posiłek, nie tylko dostarczasz im energii niezbędnej do wykonywania pracy, ale także wpływasz na podniesienie ich efektywności oraz lojalności. Dodatkowo kreujesz wizerunek firmy, jako atrakcyjnego pracodawcy.

Co więcej, wpływasz na integrację zespołu oraz lepszą organizację pracy. A jako pracodawca oszczędzasz, gdy pracownika nie ma w pracy, co więcej dofinansowanie o wartości do 450 zł jest zwolnione ze składek ZUS.

Posiłki regeneracyjne i profilaktyczne

Na mocy rozporządzenia Rady Ministrów z 28 maja 1996 r. w sprawie profilaktycznych posiłków i napojów (DzU nr 60 poz. 279) musisz zapewnić swoim pracownikom nieodpłatnie posiłki regeneracyjne? Nasza oferta jest również dla Ciebie. Przygotowaliśmy specjalne menu regeneracyjne, obejmujące syte, pełnowartościowe posiłki o kaloryczności około 1000 kcal, których skład stanowi 50-55% węglowodanów, 30-35% tłuszczów, 15% białek. Zwykle jest to drugie danie o zwiększonej kaloryczności lub zupa z wkładką mięsną i pieczywem. Posiłek regeneracyjny przysługuje osobom pracującym wykonującym prace o wzmożonym wysiłku energetycznym, w ciężkich warunkach atmosferyczny (w skrajnie niskich lub wysokich temperaturach), pod ziemią, przy usuwaniu skutków zdarzeń losowych oraz klęsk żywiołowych.

catering dla pracowników