Obiady dla firm Piaseczno

Chcesz zapewnić swoim pracownikom smaczne, ciepłe posiłki z punktualną dostawą na miejsce pracy? Dobrze trafiłeś. Oferujemy profesjonalne usługi cateringowe, wspieramy przedsiębiorców w organizacji żywienia grupowego firm. Codziennie dostarczamy obiady pracownicze i posiłki regeneracyjne do firm na terenie Piaseczna i całego Mazowsza.
583 - tyle firm nam zaufało!

Posiłki dla pracowników Duży wybór dań

Współpracujemy z zaufanym, lokalnymi firmami cateringowymi na terenie całego kraju m.in. z Piaseczna i okolic, dzięki czemu możemy Państwu zapewnić zróżnicowane menu i usługi cateringowe. Wiele restauracji to wiele możliwości. Proponujemy potrawy kuchni polskiej, europejskiej i azjatyckiej, dania mięsne i jarskie. Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie, w ofercie tradycyjne domowe obiady, sałatki, przekąski, kanapki, pizza, burgery, a nawet sushi. Posiłki przygotowywane są w oparciu o świeże składniki. Doświadczeni kucharze dbają o jakość i smak przygotowywanych potraw. To Ty decydujesz, z których restauracji Twoi pracownicy będą zamawiać jedzenie, możesz korzystać z ofert kilku lokali gastronomicznych jednocześnie.

Zawsze smaczne, ciepłe i na czas

Posiłki dostarczane są z lokalnych restauracji, znajdujących się w pobliżu Twojej firmy co pozwala na punktualną dostawę i ograniczenie kosztów. Jedzenie pakowane jest w jednorazowe, ekologiczne pudełka z kompletem sztućców i etykietą z imieniem i nazwiskiem zamawiającego. Transport posiłków odbywa się w specjalnych termoboxach. To wszystko sprawia, że pracownicy otrzymują ciepłe, świeże jedzenie.

catering dla pracowników
Dofinansowanie posiłków dla pracowników

Innowacyjny catering dla wszystkich branż

Pomagamy w organizacji posiłków dla firm zatrudniających od kilkunastu do kilkuset pracowników i działających w różnych branżach. Codziennie dostarczamy obiady dla pracowników biur, instytucji, zakładów produkcyjnych, magazynów, firm budowlanych i pracujących w terenie. Wiemy, jak różne są oczekiwania i potrzeby, dlatego jesteśmy elastyczni.

Szczegóły współpracy: wybór restauratora, menu, ilość porcji, kaloryczność i wiele innych ustalane są indywidualne. Staramy się znaleźć jak najlepsze rozwiązanie, dopasowane do potrzeb danego przedsiębiorstwa, oczekiwań pracowników i charakteru wykonywanej przez nich pracy.

Fotografia portretowa - Krystian Irasiak
Krystian Irasiak, Dyrektor HR, HUF Polska
"W branży automotive kwestia raportowania i statystyk jest dla nas bardzo ważna. Rozwiązanie SmartLunch perfekcyjnie wpisuje się w nasze wymagania, ponieważ koszty SmartLunch “podążają” za obecnością pracowników w firmie. Jeżeli mamy przestój letni i dużo urlopów, to koszty SmartLunch spadają. Kiedy pracujemy “pełną parą” koszty SmartLunch rosną, ale jest to poziom adekwatny do poziomu wzrostu sprzedaży. "
Fotografia portretowa - Szymon Oszczydłowski
Szymon Oszczudłowski, Board Assistant, AR Packaging
"Cenię to, że SmartLunch jest bardzo prosty. Korzystanie z kiosku elektronicznego, w którym po przyłożeniu karty, dosłownie w sekundę można zamówić obiad jest bardzo wygodne dla pracowników produkcyjnych. Do tego aplikacja w telefonie, strona internetowa. Elastyczność Waszego rozwiązania zadecydowała o naszym wyborze."
Fotografia portretowa - Adrian Wycisk
Adrian Wycisk, Dyrektor, Członek Zarządu, Henkel Polska Operations Sp. z O.O.
“Wprowadzenie SmartLunch zaczęło się od posiłków regeneracyjnych dla grupy pracowników. Wcześniej mogliśmy im je zapewnić jedynie w formie suchego prowiantu i napojów. Ze SmartLunch mogliśmy to rozszerzyć o ciepłe posiłki i zestawy obiadowe, utrzymując koszty na podobnym poziomie. Pracownicy sami zamawiają posiłki, na które mają akurat ochotę.”
Fotografia portretowa - Tomasz Kołodziej
Tomasz Kołodziej, Kierownik Działu Administracji Medana S.A.
“Epidemia wywróciła świat do góry nogami. W tak trudnym czasie rzetelna współpraca jest na wagę złota. SmartLunch nie zawiódł nas i wciąż dowozi posiłki dla naszych pracowników. Jedzenie jest odpowiednio zapakowane, a dostawca zawsze ma na sobie maseczkę i rękawiczki. Cieszymy się, że nasi pracownicy mają dostęp do bezpiecznych posiłków.”
Fotografia portretowa - Dorota Wiśniewska
Dorota Wiśniewska, Dyrektor Biura Administracji, PKP Energetyka
“Dzięki doświadczeniu SmartLunch w organizacji posiłków, PKP Energetyka S.A. zapewniła pracownikom wysoki komfort ich pracy w trudnym okresie pandemii. Starania firmy spełniły nasze oczekiwania. Rekomendujemy firmę SmartLunch jako specjalistę w branży żywienia pracowników.”
Dofinansowanie posiłków dla pracowników

Korzystne rozwiązanie

Posiłki dla firm to benefit pozapłacowy, z którego najchętniej korzystają pracownicy. Zapewniając obiady w pracy swoim pracownikom, wpływasz na lepszą organizację pracy, zadowolenie i większą efektywność kadry oraz pozytywny wizerunek firmy na rynku pracy.

Zatrudnieni jedząc razem, integrują się, nie opuszczają miejsca pracy i nie nadużywają przerwy. Dofinansowanie do posiłków o wartości do 450 zł miesięcznie jest zwolnione ze składek ZUS, dodatkowo ponosisz koszt tylko wykorzystanego dofinansowania oszczędzasz, gdy pracownika nie ma w pracy.

Posiłki regeneracyjne

Posiadamy również ofertę posiłków regeneracyjnych dla przedsiębiorców, którzy na mocy Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 28 maja 1996 r. w sprawie profilaktycznych posiłków i napojów zobowiązani są do zapewnienia swoim pracownikom nieodpłatnie posiłków o kaloryczności ok. 1000 kcal. Przysługują one osobom wykonującym pracę w ciężkich warunkach atmosferycznych lub związaną ze wzmożonym wysiłkiem fizycznym, który przekracza 2000 kcal dla mężczyzn, 1100 dla kobiet.

catering dla pracowników