Optymalna kantyna pracownicza

Jak zorganizować smaczne i zgodne z prawem posiłki regeneracyjne?

W SmartLunch rozumiemy, że posiłek regeneracyjny to nie tylko kosztowny obowiązek pracodawcy wynikający z wymagań prawa pracy.

Posiłki profilaktyczne w SmartLunch to wysoka jakość i różnorodoność jedzenia.  Dzięki współpracy ze SmartLunch wspierasz motywację pracowników i outsorcyjesz pracochłonny proces organizacji i rozliczeń dostaw posiłków regeneracyjnych.

Optymalna kantyna pracownicza

Kompleksowo zarządzamy pracą stołówki dla pracowników.

Dzięki zaawansowanej technologicznie platformie oraz urządzeniom automatyzującym procesy SmartLunch kompleksowo zorganizuje i poprowadzi kantynę pracowniczą, znacząco obniżając jej koszty. W ramach usługi oferuje: outsourcing uwzględniający przygotowywanie posiłków w kuchni zewnętrznej i/lub kuchni w zakładzie pracy, prowadzenie kantyny w oparciu o partnerów, model hybrydowy lub partnerstwo technologiczne przy prowadzeniu kantyny.

BazyliaBazyliaBazyliaBazylia
Fotografia portretowa - Krystian Irasiak
Krystian Irasiak, Dyrektor HR, HUF Polska
"W branży automotive kwestia raportowania i statystyk jest dla nas bardzo ważna. Rozwiązanie SmartLunch perfekcyjnie wpisuje się w nasze wymagania, ponieważ koszty SmartLunch “podążają” za obecnością pracowników w firmie. Jeżeli mamy przestój letni i dużo urlopów, to koszty SmartLunch spadają. Kiedy pracujemy “pełną parą” koszty SmartLunch rosną, ale jest to poziom adekwatny do poziomu wzrostu sprzedaży. "
Fotografia portretowa - Szymon Oszczydłowski
Szymon Oszczudłowski, Board Assistant, AR Packaging
"Cenię to, że SmartLunch jest bardzo prosty. Korzystanie z kiosku elektronicznego, w którym po przyłożeniu karty, dosłownie w sekundę można zamówić obiad jest bardzo wygodne dla pracowników produkcyjnych. Do tego aplikacja w telefonie, strona internetowa. Elastyczność Waszego rozwiązania zadecydowała o naszym wyborze."
Fotografia portretowa - Adrian Wycisk
Adrian Wycisk, Dyrektor, Członek Zarządu, Henkel Polska Operations Sp. z O.O.
“Wprowadzenie SmartLunch zaczęło się od posiłków regeneracyjnych dla grupy pracowników. Wcześniej mogliśmy im je zapewnić jedynie w formie suchego prowiantu i napojów. Ze SmartLunch mogliśmy to rozszerzyć o ciepłe posiłki i zestawy obiadowe, utrzymując koszty na podobnym poziomie. Pracownicy sami zamawiają posiłki, na które mają akurat ochotę.”
Fotografia portretowa - Tomasz Kołodziej
Tomasz Kołodziej, Kierownik Działu Administracji Medana S.A.
“Epidemia wywróciła świat do góry nogami. W tak trudnym czasie rzetelna współpraca jest na wagę złota. SmartLunch nie zawiódł nas i wciąż dowozi posiłki dla naszych pracowników. Jedzenie jest odpowiednio zapakowane, a dostawca zawsze ma na sobie maseczkę i rękawiczki. Cieszymy się, że nasi pracownicy mają dostęp do bezpiecznych posiłków.”
Fotografia portretowa - Dorota Wiśniewska
Dorota Wiśniewska, Dyrektor Biura Administracji, PKP Energetyka
“Dzięki doświadczeniu SmartLunch w organizacji posiłków, PKP Energetyka S.A. zapewniła pracownikom wysoki komfort ich pracy w trudnym okresie pandemii. Starania firmy spełniły nasze oczekiwania. Rekomendujemy firmę SmartLunch jako specjalistę w branży żywienia pracowników.”
Dzięki wykorzystaniu elektronicznego systemu zamawiania oraz automatów wydających posiłki,
w kantynie pracuje mniej pracowników i może działać
24 godziny na dobę.
Kantyna pracownicz lunchomat
Kooperacja z lokalnymi restauratorami pozwala uzupełniać własną ofertę opartą o dania kuchni polskiej daniami spoza codziennego menu, a tym samym urozmaicić codzienność pracownika.
kantyna pracownicza menumenu kantyna
Pracownicy nie stoją w kolejkach, aby zamówić i zapłacić za zamówiony posiłek.
kantyna pracownicza koszta
kantyna dla pracownikow
Pracownik zamawia posiłek
poprzez aplikację i wybiera
miejsce oraz godzinę dostawy.
kantyna pracownicza kucharz
Pracownik odbiera
zamówiony posiłek, nie tracąc
czasu na stanie w kolejce.
kantyna pracownicza przepisy
Pracodawca dopłaca do posiłku
pracownika. Rozliczenia są
bezgotówkowe.
SmartLunch upraszcza rozliczanie posiłków, a pracownicy mogą kupić posiłek nawet wtedy, gdy zapomną portfela.
Potrącenie z wynagrodzenia
Pracownik nie musi posiadać gotówki. Za pomocą karty wejścia/wyjścia lub loginu i hasła loguje się na swoim koncie i zamawia posiłki. Jeżeli na koniec miesiąca koszt zamówionych posiłków przekracza wysokość dofinansowania od pracodawcy, wówczas rozliczenie następuje poprzez potrącenie z wypłaty pracownika.
Bieżąca płatność online
Pracownik ma możliwość zdefiniowania płatności online (np. kartą czy też blikiem), z której po zalogowaniu się na bieżąco reguluje płatności za zamówione posiłki.
Odroczona płatność lub przedpłata
Elastyczny system przesunięć płatności, w ramach którego pracownicy mogą być okresowo kredytowani lub mogą korzystać z kwoty wcześniej wpłaconej przez siebie na indywidualne konto klienta.
Kantyna pracownicza smartlunch

Zapraszamy do naszej nowoczesnej kantyny pracowniczej, która spełnia najwyższe standardy spożywania posiłków i jakości produktów. Nasza kantyna pracownicza to idealne miejsce spotkań pracowników w trakcie pracy. Dbamy o jakość posiłków i bezpieczeństwo naszych gości.

Kantyna pracownicza: twoje miejsce na posiłek

Zapraszamy do naszej nowoczesnej kantyny pracowniczej, która spełnia najwyższe standardy spożywania posiłków i jakości produktów. Nasza kantyna pracownicza to idealne miejsce spotkań pracowników w trakcie pracy. Dbamy o jakość posiłków i bezpieczeństwo naszych gości.

Kantyna pracownicza: wysoka jakość posiłków

W SmartLunch kładziemy ogromny nacisk na jakość produktów. Przygotowujemy menu na podstawie wiedzy o Twoich potrzebach potrzebach Twoich pracowników. Nasz pracownik dba o serwowanie pysznych posiłków, które zadowolą nawet najbardziej wymagających gości.

Kantyna pracownicza: oszczędność czasu i kosztów

Dzięki naszej kantynie i pracownikom nie trzeba się martwić o przygotowanie posiłków. To miejsce, które pozwala zaoszczędzić czas i koszty, jednocześnie zapewniając pełnowartościowe posiłki.

Kantyna pracownicza: wspieramy twoją firmę

SmartLunch to firma, która wie, jak ważna jest dobra kantyna dla pracowników. Nasza kantyna pomaga zająć się tym, co naprawdę istotne – wiemy, jak dbać o efektywność pracownikom, a to wpływa na rozwój firmy.
Jeśli szukasz miejsca, które wpływa na jakość pracy, reguły współpracy i zadowolenie pracowników, to nasza kantyna pracownicza jest idealnym rozwiązaniem dla Twojej firmy. Z nami obiad staje się kluczowym elementem dnia pracy, a koszty i czas przygotowania posiłków zostają zredukowane do minimum.