Catering dla firm Kielce

Oferujemy innowacyjne usługi cateringu firmowego, codziennie dostarczamy obiady, lunche, sałatki, kanapki i posiłki regeneracyjne dla pracowników zakładów produkcyjnych, sklepów, firm usługowych, biur i instytucji zatrudniających od kilkunastu do kilkuset osób. Na terenie Kielc i okolic działamy 24 godzin 7 dni w tygodniu. Proces składania zamówień jest łatwy i przyjemny, a jedzenie z dowozem trafia do firmy punktualnie o umówionej godzinie.
583 - tyle firm nam zaufało!

Oferta dostosowana do potrzeb różnych firm

Wspieramy firmy w organizacji codziennego żywienia pracowników. Unikalność naszej oferty polega na tym, że współpracujemy z lokalnymi, zaufanymi Restauratorami w całej Polsce. Dzięki temu możemy zaproponować Państwu różnorodne menu i obsługiwać firmy na terenie całego kraju. To Klient decyduje, w jakiej restauracji złoży zamówienie, a nawet może skorzystać z oferty kilku lokali gastronomicznych, co nie jest możliwe w przypadku zwykłego cateringu oferowanego bezpośrednio przez inne firmy. Obsługujemy różne branże, szczegóły współpracy (menu, ilość, porcji, ceny, miejsce i czas dostawy) ustalamy indywidualnie z Klientem. Zawsze staramy się znaleźć rozwiązanie jak najlepiej dopasowane do potrzeb danej organizacji, preferencji smakowych pracowników oraz rodzaju wykonywanej przez nich pracy.

Smaczne obiady dla pracowników


Wiele restauracji to wiele możliwości. Oferujemy dania tradycyjnej kuchni polskiej, a także kuchni europejskiej i azjatyckiej. Nasi Klienci mają do wyboru dania mięsne i wegetariańskie, sycące domowe obiady, lekkie sałatki i przekąski. Wszystko przygotowywane jest z wysokiej jakości świeżych produktów. W aplikacji do składania zamówień wdrożyliśmy system kontroli jakości, każdy może ocenić i skomentować otrzymanej potrawy tym samym wpływając na jakość przyszłych posiłków.

catering dla pracowników
Dofinansowanie posiłków dla pracowników

I wszyscy są zadowoleni


Zgodnie z licznymi badaniami rynku, pełne lub częściowe dofinansowanie do posiłków, to jeden z najczęściej wykorzystywanych benefitów. Pracownicy otrzymują ciepłe, smaczne obiady, dodatkowo jedząc razem integrują się i nawiązują relacje. A firma ma lojalnych, bardziej efektywnych pracowników i kreuje się jako nowoczesnego pracodawcę. Co więcej, oszczędzasz, gdy pracownik jest na urlopie lub chorobowym.

Fotografia portretowa - Krystian Irasiak
Krystian Irasiak, Dyrektor HR, HUF Polska
"W branży automotive kwestia raportowania i statystyk jest dla nas bardzo ważna. Rozwiązanie SmartLunch perfekcyjnie wpisuje się w nasze wymagania, ponieważ koszty SmartLunch “podążają” za obecnością pracowników w firmie. Jeżeli mamy przestój letni i dużo urlopów, to koszty SmartLunch spadają. Kiedy pracujemy “pełną parą” koszty SmartLunch rosną, ale jest to poziom adekwatny do poziomu wzrostu sprzedaży. "
Fotografia portretowa - Szymon Oszczydłowski
Szymon Oszczudłowski, Board Assistant, AR Packaging
"Cenię to, że SmartLunch jest bardzo prosty. Korzystanie z kiosku elektronicznego, w którym po przyłożeniu karty, dosłownie w sekundę można zamówić obiad jest bardzo wygodne dla pracowników produkcyjnych. Do tego aplikacja w telefonie, strona internetowa. Elastyczność Waszego rozwiązania zadecydowała o naszym wyborze."
Fotografia portretowa - Adrian Wycisk
Adrian Wycisk, Dyrektor, Członek Zarządu, Henkel Polska Operations Sp. z O.O.
“Wprowadzenie SmartLunch zaczęło się od posiłków regeneracyjnych dla grupy pracowników. Wcześniej mogliśmy im je zapewnić jedynie w formie suchego prowiantu i napojów. Ze SmartLunch mogliśmy to rozszerzyć o ciepłe posiłki i zestawy obiadowe, utrzymując koszty na podobnym poziomie. Pracownicy sami zamawiają posiłki, na które mają akurat ochotę.”
Fotografia portretowa - Tomasz Kołodziej
Tomasz Kołodziej, Kierownik Działu Administracji Medana S.A.
“Epidemia wywróciła świat do góry nogami. W tak trudnym czasie rzetelna współpraca jest na wagę złota. SmartLunch nie zawiódł nas i wciąż dowozi posiłki dla naszych pracowników. Jedzenie jest odpowiednio zapakowane, a dostawca zawsze ma na sobie maseczkę i rękawiczki. Cieszymy się, że nasi pracownicy mają dostęp do bezpiecznych posiłków.”
Fotografia portretowa - Dorota Wiśniewska
Dorota Wiśniewska, Dyrektor Biura Administracji, PKP Energetyka
“Dzięki doświadczeniu SmartLunch w organizacji posiłków, PKP Energetyka S.A. zapewniła pracownikom wysoki komfort ich pracy w trudnym okresie pandemii. Starania firmy spełniły nasze oczekiwania. Rekomendujemy firmę SmartLunch jako specjalistę w branży żywienia pracowników.”
Dofinansowanie posiłków dla pracowników

Posiłki regeneracyjne


Twoi pracownicy wykonują prace o wzmożonym wydatku energetycznym i w trudnych warunkach. Na mocy rozporządzenie Rady Ministrów z 28 maja 1996 r.(DzU nr 60 poz. 279) jesteś zobowiązany zapewnić im obiady w pracy? Pomożemy Ci. Dostarczamy posiłki regenerujące o kaloryczności około 1000 kcal, których skład stanowi 50-55% węglowodanów, 30-35% tłuszczów, 15% białek.

I wszyscy są zadowoleni


Dostosowujemy menu do wymagań naszych Klientów. Zapewniamy posiłki z dowozem dla biur, instytucji, firm budowlanych, zakładów przemysłowych, fabryk i innych firm pracujących w trybie jedno i kilku zmianowym. Współpracujemy tylko ze sprawdzonymi restauracjami. Proponujemy innowacyjną ofertę i konkurencyjne ceny.

catering dla pracowników