Catering dla firm Ruda Śląska

Smaczne, ciepłe obiady dla pracowników z punktualną dostawą we wskazane miejsce pracy i to 7 dni w tygodniu przez 24 godziny? Z nami to możliwe. Oferujemy innowacyjne usługi cateringowe, dzięki którym oszczędzisz czas i zminimalizujesz koszty. Wspieramy firmy w organizacji żywienia grupowego pracowników. Codziennie dostarczamy posiłki regeneracyjne i obiady dla firm budowlanych i pracujących w terenie, zakładów produkcyjnych, magazynów oraz biur i instytucji. Naszym Klientom udostępniamy intuicyjną, w obsłudze aplikację, dzięki której szybko złożysz zamówienie.
583 - tyle firm nam zaufało!

Posiłki dla pracowników Zróżnicowane menu

Współpracujemy z lokalnymi Restauratorami w Rudzie Śląskiej i okolicach, co pozwala nam oferować profesjonalny catering firmowy i urozmaicone menu, dopasowane do różnych branż. Każdy pracownik znajdzie coś dla siebie. W ofercie dania kuchni polskiej i zagranicznej.
Do wyboru zarówno syte domowe obiady, jak i dania fit, sałatki, przekąski, kanapki, fast food i wiele innych. Obiady pracownicze przygotowane są ze świeżych i starannie wyselekcjonowanych składników. Najlepsi kucharze dbają, aby posiłki przygotowywane specjalnie dla firm były smaczne, syte i pełnowartościowe.

Obiady dla firm
Zawsze ciepłe, smaczne i na czas

Wiemy, że przerwa w pracy jest krótka, dlatego dbamy, aby każdy pracownik otrzymał ciepłe jedzenie i mógł je szybko odnaleźć pośród wszystkich zamówień. Posiłki pakowane są w biodegradowalne opakowania utrzymujące ciepło i dodatkowo przewożone w specjalnych termoboxach. Każde zamówienie zostaje oznaczone etykietą z imieniem i nazwiskiem zamawiającego. Jedzenie dostarczane jest przez lokalnych Restauratorów, co umożliwia ograniczenie kosztów i punktualną dostawę.

catering dla pracowników
Dofinansowanie posiłków dla pracowników

Elastyczne warunki współpracy

Ze względu na zróżnicowaną specyfikę obsługiwanych branż wiemy, jak różne są potrzeby i oczekiwania różnych grup zawodowych. Dlatego współpracę rozpoczynamy od zebrania od danej organizacji jak najwięcej informacji. Staramy się dla każdego Klienta znaleźć jak najlepsze rozwiązania dopasowane do potrzeb jego firmy, preferencji smakowych pracowników i charakteru wykonywanej przez nich pracy.

Szczegóły współpracy odnośnie menu, zamówień, dofinansowania, dostawy czy ceny ustalamy indywidualnie z przedstawicielem Państwa firmy. Duża ilość i stałość zleceń pozwala nam oferować konkurencyjne ceny. Zapewniamy wsparcie przez cały okres współpracy.

Fotografia portretowa - Krystian Irasiak
Krystian Irasiak, Dyrektor HR, HUF Polska
"W branży automotive kwestia raportowania i statystyk jest dla nas bardzo ważna. Rozwiązanie SmartLunch perfekcyjnie wpisuje się w nasze wymagania, ponieważ koszty SmartLunch “podążają” za obecnością pracowników w firmie. Jeżeli mamy przestój letni i dużo urlopów, to koszty SmartLunch spadają. Kiedy pracujemy “pełną parą” koszty SmartLunch rosną, ale jest to poziom adekwatny do poziomu wzrostu sprzedaży. "
Fotografia portretowa - Szymon Oszczydłowski
Szymon Oszczudłowski, Board Assistant, AR Packaging
"Cenię to, że SmartLunch jest bardzo prosty. Korzystanie z kiosku elektronicznego, w którym po przyłożeniu karty, dosłownie w sekundę można zamówić obiad jest bardzo wygodne dla pracowników produkcyjnych. Do tego aplikacja w telefonie, strona internetowa. Elastyczność Waszego rozwiązania zadecydowała o naszym wyborze."
Fotografia portretowa - Adrian Wycisk
Adrian Wycisk, Dyrektor, Członek Zarządu, Henkel Polska Operations Sp. z O.O.
“Wprowadzenie SmartLunch zaczęło się od posiłków regeneracyjnych dla grupy pracowników. Wcześniej mogliśmy im je zapewnić jedynie w formie suchego prowiantu i napojów. Ze SmartLunch mogliśmy to rozszerzyć o ciepłe posiłki i zestawy obiadowe, utrzymując koszty na podobnym poziomie. Pracownicy sami zamawiają posiłki, na które mają akurat ochotę.”
Fotografia portretowa - Tomasz Kołodziej
Tomasz Kołodziej, Kierownik Działu Administracji Medana S.A.
“Epidemia wywróciła świat do góry nogami. W tak trudnym czasie rzetelna współpraca jest na wagę złota. SmartLunch nie zawiódł nas i wciąż dowozi posiłki dla naszych pracowników. Jedzenie jest odpowiednio zapakowane, a dostawca zawsze ma na sobie maseczkę i rękawiczki. Cieszymy się, że nasi pracownicy mają dostęp do bezpiecznych posiłków.”
Fotografia portretowa - Dorota Wiśniewska
Dorota Wiśniewska, Dyrektor Biura Administracji, PKP Energetyka
“Dzięki doświadczeniu SmartLunch w organizacji posiłków, PKP Energetyka S.A. zapewniła pracownikom wysoki komfort ich pracy w trudnym okresie pandemii. Starania firmy spełniły nasze oczekiwania. Rekomendujemy firmę SmartLunch jako specjalistę w branży żywienia pracowników.”
Dofinansowanie posiłków dla pracowników

Z korzyścią dla pracownika i pracodawcy

Dofinansowanie na posiłki dla pracowników do kwoty 450 zł/mc. na osobę zwolnione są ze składek z ZUS, dodatkowo możesz wrzucić je w koszty. A gdy pracownika nie ma w pracy, oszczędzasz, ponieważ ponosisz koszt tylko realnie wykorzystanego dofinansowania.

Co więcej? Zapewniając pełnowartościowe posiłki swoim pracownikom, wpływasz na podniesienie ich efektywności w pracy oraz lojalności wobec firmy. W ten sposób podnosisz także prestiż i atrakcyjność firmy na rynku pracy. Kolejną korzyścią jest lepsza organizacja pracy oraz integracja zespołu.

Posiłki regeneracyjne

Oferta jest skierowana również do pracodawców zobowiązanych na mocy rozporządzenia Rady Ministrów Dz. U. Nr 60, poz. 279 do zapewnienia swoim pracowników nieodpłatnie posiłków regeneracyjnych. Przysługują one osobom, dla których wysiłek energetyczny w czasie wynosi odpowiednio dla mężczyzn 2000 kcal a dla kobiet 1100 kcal. Pracodawca w takiej sytuacji zobowiązany jest do zapewnienia posiłku regeneracyjnego o zawartości minimum 1000 kcal i składzie stanowiącym 50-55% węglowodanów, 30-35% tłuszczów, 15% białek.

catering dla pracowników