Catering dla firm Wrocław

Zapewnij swoim pracownikom smaczne, domowe jedzenie. To najbardziej optymalny kosztowo ze wszystkich benefitów. Organizujemy profesjonalny catering dla firm, lunche i obiady dla pracowników oraz posiłki regeneracyjne. Zamówienia zostaną dostarczone pod wskazany przez Państwa adres o określonej godzinie przez wybraną restaurację. Wystarczy chwila, aby złożyć zamówienie za pomocą ekranu dotykowego lub strony www.
583 - tyle firm nam zaufało!

Obiady dla firm - szeroki wybór dań

Współpraca z różnymi restauracjami pozwala nam zapewnić urozmaicone menu i usługi cateringowe. Oferujemy tradycyjne obiady domowe kuchni polskiej, a także potrawy kuchni europejskiej i azjatyckiej, dania mięsne, wegetariańskie i wegańskie. Kaloryczność posiłków dostosowujemy do preferencji Klientów. Posiłki dla pracowników przygotowywane są w oparciu o wysokiej jakości, świeże produkty. Doświadczeni kucharze codziennie dbają o najlepszy smak. Dodatkowo oferowane dania są pożywne i odpowiednio zbilansowane pod względem kaloryczności oraz składników odżywczych. Obiady dla firm dostarczane są w jednorazowych opakowaniach i przewożone w specjalnych termoaktywnych opakowaniach. Dbamy, aby pracownicy otrzymali ciepłe posiłki. Zapewniamy elastyczne podejście, jesteśmy otwarci na propozycje naszych Klientów, dostosowując ofertę do indywidualnych potrzeb firm.

Korzyści dla dwóch stron

łZapewniając pracownikom dobre obiady dostarczasz im nie tylko benefit, który wpływa pozytywnie na lojalność pracownika, a także na lepszą organizację pracy. To najlepsze i niezwykle praktyczne rozwiązanie, wszyscy jedzą w tym samym czasie, pracownicy nie opuszczają siedziby firmy, dzięki czemu eliminujesz nadużycia i przeciągające się przerwy lunchowe.

Dodatkowo grupowe obiady zapewniają niezbędną do pracy energię oraz poprawiają relacje i integrują pracowników.

catering dla pracowników
Dofinansowanie posiłków dla pracowników

Szeroki wybór dań

Nasze menu jest bardzo urozmaicone, w ofercie domowe obiady, dania kuchni polskiej, europejskiej, azjatyckiej, dla wegan, wegetarian i osób na diecie. Znajdziesz tutaj tradycyjne dania mięsne (ziemniaki + surówka + kotlet, schab, gulasz lub inne mięso) rybne, sałatki, zupy, pierogi, naleśniki, makaron z sosem. Dostarczamy zestawy obiadowe o odpowiedniej temperaturze w specjalnych, jednorazowych opakowaniach.

Elastyczne oferta

Czas dostawy dostosowujemy indywidualnie do Państwa potrzeb. Jesteśmy otwarci na propozycje naszych Klientów, odnośnie niestandardowych rozwiązań i potraw. Posiadamy wieloletnie doświadczenie, współpracujemy z wieloma firmami w zakresie żywienia grupowego. Gwarantujemy wysokiej jakości usługi cateringowe, potwierdzone referencjami naszych Klientów.catering dla pracowników
Dofinansowanie posiłków dla pracowników

Obiady dla pracowników

Oferujemy szeroki asortyment dań, dlatego każdy Klient znajdzie tutaj coś dla siebie. Menu ustalane jest indywidualnie, dzięki czemu mogą Państwo dostosować je do preferencji pracowników oraz rodzaju wykonywanej pracy. Potrawy przygotowywane przez doświadczonych kucharzy z wysokiej jakości, świeżych, starannie wyselekcjonowanych składników oraz aromatycznych przypraw. Dzięki temu są smaczne i pożywne, a zarazem odpowiednio zbilansowane pod względem witamin, składników odżywczych i kaloryczności. Spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów.


Fotografia portretowa - Krystian Irasiak
Krystian Irasiak, Dyrektor HR, HUF Polska
"W branży automotive kwestia raportowania i statystyk jest dla nas bardzo ważna. Rozwiązanie SmartLunch perfekcyjnie wpisuje się w nasze wymagania, ponieważ koszty SmartLunch “podążają” za obecnością pracowników w firmie. Jeżeli mamy przestój letni i dużo urlopów, to koszty SmartLunch spadają. Kiedy pracujemy “pełną parą” koszty SmartLunch rosną, ale jest to poziom adekwatny do poziomu wzrostu sprzedaży. "
Fotografia portretowa - Szymon Oszczydłowski
Szymon Oszczudłowski, Board Assistant, AR Packaging
"Cenię to, że SmartLunch jest bardzo prosty. Korzystanie z kiosku elektronicznego, w którym po przyłożeniu karty, dosłownie w sekundę można zamówić obiad jest bardzo wygodne dla pracowników produkcyjnych. Do tego aplikacja w telefonie, strona internetowa. Elastyczność Waszego rozwiązania zadecydowała o naszym wyborze."
Fotografia portretowa - Adrian Wycisk
Adrian Wycisk, Dyrektor, Członek Zarządu, Henkel Polska Operations Sp. z O.O.
“Wprowadzenie SmartLunch zaczęło się od posiłków regeneracyjnych dla grupy pracowników. Wcześniej mogliśmy im je zapewnić jedynie w formie suchego prowiantu i napojów. Ze SmartLunch mogliśmy to rozszerzyć o ciepłe posiłki i zestawy obiadowe, utrzymując koszty na podobnym poziomie. Pracownicy sami zamawiają posiłki, na które mają akurat ochotę.”
Fotografia portretowa - Tomasz Kołodziej
Tomasz Kołodziej, Kierownik Działu Administracji Medana S.A.
“Epidemia wywróciła świat do góry nogami. W tak trudnym czasie rzetelna współpraca jest na wagę złota. SmartLunch nie zawiódł nas i wciąż dowozi posiłki dla naszych pracowników. Jedzenie jest odpowiednio zapakowane, a dostawca zawsze ma na sobie maseczkę i rękawiczki. Cieszymy się, że nasi pracownicy mają dostęp do bezpiecznych posiłków.”
Fotografia portretowa - Dorota Wiśniewska
Dorota Wiśniewska, Dyrektor Biura Administracji, PKP Energetyka
“Dzięki doświadczeniu SmartLunch w organizacji posiłków, PKP Energetyka S.A. zapewniła pracownikom wysoki komfort ich pracy w trudnym okresie pandemii. Starania firmy spełniły nasze oczekiwania. Rekomendujemy firmę SmartLunch jako specjalistę w branży żywienia pracowników.”
Dofinansowanie posiłków dla pracowników

Posiłki regeneracyjne

Swoją ofertę kierujemy również do pracodawców zobowiązanych na mocy Rozporządzenia Rady Ministrów z 28 maja 1996 r. w sprawie profilaktycznych posiłków i napojów (DzU nr 60 poz. 279) do zapewnienia nieodpłatnych posiłków regeneracyjnych pracownikom wykonującym pracę o dużym wysiłku energetycznym oraz w trudnych warunkach. Zapewniamy napoje oraz posiłki profilaktyczne spełniające wymagania rozporządzenia, czyli o kaloryczności około 100 kcal, w których skład wchodzi 50-55% węglowodanów, 30-35% tłuszczów, 15% białek.

Dowozimy na terenie całego województwa dolnośląskiego

Dostosowujemy menu do wymagań naszych Klientów. Zapewniamy posiłki z dowozem dla biur, instytucji, firm budowlanych, zakładów przemysłowych, fabryk i innych firm pracujących w trybie jedno i kilku zmianowym. Współpracujemy tylko ze sprawdzonymi restauracjami. Proponujemy innowacyjną ofertę i konkurencyjne ceny.

Stałość zleceń pozwala nam maksymalne obniżenie cen, przy zachowaniu jakości usług cateringowych. Swoją ofertę kierujemy do firm działających na terenie Wrocławia, Dolnego Śląska oraz całej Polski. Szczegóły zamówienia - menu, bilans kaloryczny czas dostawy ustalane są indywidualnie z przedstawicielem Państwa firmy. Ciepłe posiłki dla pracowników przekładają się na zwiększenie wydajności w pracy oraz lojalności wobec pracodawcy.

catering dla pracowników