Obiady dla pracowników Tychy

Chcesz zapewnić swoim pracownikom ciepłe, pełnowartościowe posiłki. Ze SmartLunch to możliwe! Dla naszych Klientów udostępniamy intuicyjną aplikację do zamawiania posiłków z lokalnych restauracji z dostawą o określonej godzinie na miejsce pracy.

Oferujemy profesjonalny multicatering, dostarczamy obiady, lunche, kanapki do firm zatrudniających od kilkunastu do kilkuset pracowników. Wspieramy przedsiębiorców w organizacji żywienia zbiorowego w firmie. Obsługujemy zamówienia m.in. dla zakładów produkcyjnych, firm budowlanych oraz biur i instytucji. Stałość i duża zleceń pozwala nam oferować atrakcyjne ceny przy zachowaniu najwyższej jakości.
583 - tyle firm nam zaufało!

Zróżnicowane posiłki dla firm

Ze względu na zróżnicowaną specyfikę działalności obsługiwanych branż oraz preferencje smakowe oferujemy szerokie menu. Pracownicy mogą zamawiać posiłki z przygotowanego przez Restauratora na dany tydzień menu. Do wyboru kuchnia polska i zagraniczna, dania mięsne i wegetariańskie, dla osób o różnych dietach; tradycyjne obiady domowe, sałatki, fast food i wiele innych.
Każdy pracownik znajdzie danie dopasowane do jego preferencji smakowych oraz charakteru wykonywanej pracy. Współpracujemy tylko ze sprawdzonymi firmami cateringowymi, wszystkie posiłki pracownicze przygotowywane są ze świeżych, wysokiej jakości produktów. Doświadczeni kucharze czuwają nad jakością i smakiem przygotowywanych potraw.

Profesjonalne usługi cateringowe

Oferujemy nowoczesną obsługę cateringową firm, Współpracujemy z lokalnymi restauracjami w Tychach i na terenie całego kraju. Dzięki temu możemy zapewnić szerokie menu oraz możliwość korzystania z ofert kilka restauracji. Dedykowani na poszczególne regiony przedstawiciele SmartLunch są zawsze do Państwa dyspozycji.

catering dla pracowników
Dofinansowanie posiłków dla pracowników

Zawsze smaczne i na czas

Posiłki dla pracowników pakowane są w jednorazowe ekologiczne opakowania z kompletem sztućców i dodatkowo przewożone w specjalnych termoboxach utrzymujących ciepła, dzięki czemu pracownicy otrzymują ciepłe, smaczne jedzenie. Każdy pojemnik oznaczony jest etykietą z imieniem i nazwiskiem zamawiającego,


Elastyczne oferta

Czas dostawy dostosowujemy indywidualnie do Państwa potrzeb. Jesteśmy otwarci na propozycje naszych Klientów, odnośnie niestandardowych rozwiązań i potraw. Posiadamy wieloletnie doświadczenie, współpracujemy z wieloma firmami w zakresie żywienia grupowego. Gwarantujemy wysokiej jakości usługi cateringowe, potwierdzone referencjami naszych Klientów.

catering dla pracowników
Fotografia portretowa - Krystian Irasiak
Krystian Irasiak, Dyrektor HR, HUF Polska
"W branży automotive kwestia raportowania i statystyk jest dla nas bardzo ważna. Rozwiązanie SmartLunch perfekcyjnie wpisuje się w nasze wymagania, ponieważ koszty SmartLunch “podążają” za obecnością pracowników w firmie. Jeżeli mamy przestój letni i dużo urlopów, to koszty SmartLunch spadają. Kiedy pracujemy “pełną parą” koszty SmartLunch rosną, ale jest to poziom adekwatny do poziomu wzrostu sprzedaży. "
Fotografia portretowa - Szymon Oszczydłowski
Szymon Oszczudłowski, Board Assistant, AR Packaging
"Cenię to, że SmartLunch jest bardzo prosty. Korzystanie z kiosku elektronicznego, w którym po przyłożeniu karty, dosłownie w sekundę można zamówić obiad jest bardzo wygodne dla pracowników produkcyjnych. Do tego aplikacja w telefonie, strona internetowa. Elastyczność Waszego rozwiązania zadecydowała o naszym wyborze."
Fotografia portretowa - Adrian Wycisk
Adrian Wycisk, Dyrektor, Członek Zarządu, Henkel Polska Operations Sp. z O.O.
“Wprowadzenie SmartLunch zaczęło się od posiłków regeneracyjnych dla grupy pracowników. Wcześniej mogliśmy im je zapewnić jedynie w formie suchego prowiantu i napojów. Ze SmartLunch mogliśmy to rozszerzyć o ciepłe posiłki i zestawy obiadowe, utrzymując koszty na podobnym poziomie. Pracownicy sami zamawiają posiłki, na które mają akurat ochotę.”
Fotografia portretowa - Tomasz Kołodziej
Tomasz Kołodziej, Kierownik Działu Administracji Medana S.A.
“Epidemia wywróciła świat do góry nogami. W tak trudnym czasie rzetelna współpraca jest na wagę złota. SmartLunch nie zawiódł nas i wciąż dowozi posiłki dla naszych pracowników. Jedzenie jest odpowiednio zapakowane, a dostawca zawsze ma na sobie maseczkę i rękawiczki. Cieszymy się, że nasi pracownicy mają dostęp do bezpiecznych posiłków.”
Fotografia portretowa - Dorota Wiśniewska
Dorota Wiśniewska, Dyrektor Biura Administracji, PKP Energetyka
“Dzięki doświadczeniu SmartLunch w organizacji posiłków, PKP Energetyka S.A. zapewniła pracownikom wysoki komfort ich pracy w trudnym okresie pandemii. Starania firmy spełniły nasze oczekiwania. Rekomendujemy firmę SmartLunch jako specjalistę w branży żywienia pracowników.”
Dofinansowanie posiłków dla pracowników

Posiłki regeneracyjne


Oferta SmartLunch skierowana jest również do przedsiębiorców, którzy na mocy rozporządzenia Rady Ministrów z 28 maja 1996 r. w sprawie profilaktycznych posiłków i napojów (DzU nr 60 poz. 279) muszą zapewnić swoim pracownikom posiłki regeneracyjne. Przysługują one nieodpłatnie osobom, które wykonują pracę o dużym wysiłku energetycznym bądź w trudnych warunkach. Zapewniamy regeneracyjny catering dla firm produkcyjnych, budowlanych, pracujących w terenie, fabryk, magazynów. Każdy posiłek regeneracyjny spełnia wymogi prawne i ma około 1000 kcal i stanowi 50-55% węglowodanów, 30-35% tłuszczów, 15% białek, zwykle jest to zupa z wkładką mięsną lub drugie danie o zwiększonej kaloryczności.

Tychy i nie tylko

Gwarantujemy profesjonalną obsługę cateringową na terenie całego kraju. oferujemy posiłki dla firm w miastach i strefach ekonomicznych całego kraju. Jednym z głównych obszarów świadczonych usług jest Śląsk. Codziennie dostarczamy pyszne obiady dla firm na terenie Tych oraz miast tj: Katowice, Gliwice, Oświęcim, Mysłowice, Sosnowiec, Chorzów, Ruda Śląska, Sosnowiec i wielu innych.

catering dla pracowników