Catering dla firm Konin

Chcesz zapewnić swoim pracownikom ciepłe i pożywne posiłki codziennie w miejscu pracy? Świetnie trafiłeś! Wspieramy firmy w całej Polsce w organizacji żywienia zbiorowego, jesteśmy także w Koninie. Oferujemy innowacyjny catering dla firm. Za pomocą intuicyjnej aplikacji SmartLunch szybko złożysz zamówienie, a obiady pracownicze zostaną dostarczane przez wybrany catering punktualnie pod wskazany adres. Każdego dnia dostarczamy posiłki do setek firm zatrudniających od kilkunastu do kilkuset osób.
583 - tyle firm nam zaufało!

Różnorodne posiłki dla pracowników

Współpracujemy ze sprawdzonymi, lokalnymi restauracjami na terenie Konina i okolic oraz całej Polski. Dzięki temu możemy Państwu zapewnić innowacyjne usługi cateringowe i szerokie menu zróżnicowanych potraw. Oferta obejmuje dania kuchni polskiej i zagranicznej, do wyboru dania mięsne, wegetariańskie i wegańskie, tradycyjne domowe obiady, kanapki, lekkie sałatki i przekąski, a także dania typu fast food oraz posiłki regeneracyjne o zwiększonej kaloryczności. Zapewniamy duże porcje. Doświadczeni kucharze dbają o smak i najwyższą jakość przygotowywanych potraw, które powstają w oparciu o świeże, dobre składniki. Dodatkowo zapewniamy ofertę cateringu na imprezy okolicznościowe, pikniki i inne eventy firmowe.

Jak to działa

Każdy pracownik po zalogowaniu na swoje konto za pomocą strony www, aplikacji i interaktywnego kiosku zamawia posiłki z wyprzedzeniem na poszczególne dni. Zamówienia trafiają bezpośrednio do Restauratora. Obiady dla firm zapakowane w jednorazowe, ekologiczne opakowania trafiają na miejsce pracy punktualnie o wskazanej godzinie. Każdy posiłek jest podpisany imieniem i nazwiskiem zamawiającego. Transport odbywa się w specjalnych termoboxach, dzięki czemu pracownicy otrzymują ciepłe, świeże jedzenie. Każdy posiłek może zostać oceniony i skomentowany w systemie jakości na platformie SmartLunch. Na koniec miesiąca przedsiębiorca otrzymuje raport z podsumowaniem i fakturę zbiorczą, a Restaurator raport z opinii.

catering dla pracowników
Dofinansowanie posiłków dla pracowników

Benefit korzystny dla Twojej firmy

Posiłki dla pracowników, cieszą się największą popularnością na rynku benefitów. Ciepły, pyszny posiłek dostarcza pracownikom energii niezbędnej do wykonania swojej pracy. Wszyscy jedzą w tym samym czasie, co wpływa na lepszą organizację czasu pracy. Co więcej grupowe jedzenie pozytywnie wpływa na relacje w zespole.

Badania pokazują że dofinansowanie posiłków dla pracowników przekłada się na wzrost ich efektywności w pracy nawet o 25%. A Ty kreujesz wizerunek firmy, jako nowoczesnego pracodawcy, podnosisz lojalność kadry, a tym samym wpływasz na jej mniejszą rotację. Jako przedsiębiorca ponosisz koszty tylko realnie wykorzystanego benefitu. Dodatkowo dofinansowanie w kwocie do 450 zł/mc jest zwolnione ze składek ZUS. W systemie SmartLunch Klient ma szybki i łatwy dostęp do informacji na temat wszystkich zamówień.

Fotografia portretowa - Krystian Irasiak
Krystian Irasiak, Dyrektor HR, HUF Polska
"W branży automotive kwestia raportowania i statystyk jest dla nas bardzo ważna. Rozwiązanie SmartLunch perfekcyjnie wpisuje się w nasze wymagania, ponieważ koszty SmartLunch “podążają” za obecnością pracowników w firmie. Jeżeli mamy przestój letni i dużo urlopów, to koszty SmartLunch spadają. Kiedy pracujemy “pełną parą” koszty SmartLunch rosną, ale jest to poziom adekwatny do poziomu wzrostu sprzedaży. "
Fotografia portretowa - Szymon Oszczydłowski
Szymon Oszczudłowski, Board Assistant, AR Packaging
"Cenię to, że SmartLunch jest bardzo prosty. Korzystanie z kiosku elektronicznego, w którym po przyłożeniu karty, dosłownie w sekundę można zamówić obiad jest bardzo wygodne dla pracowników produkcyjnych. Do tego aplikacja w telefonie, strona internetowa. Elastyczność Waszego rozwiązania zadecydowała o naszym wyborze."
Fotografia portretowa - Adrian Wycisk
Adrian Wycisk, Dyrektor, Członek Zarządu, Henkel Polska Operations Sp. z O.O.
“Wprowadzenie SmartLunch zaczęło się od posiłków regeneracyjnych dla grupy pracowników. Wcześniej mogliśmy im je zapewnić jedynie w formie suchego prowiantu i napojów. Ze SmartLunch mogliśmy to rozszerzyć o ciepłe posiłki i zestawy obiadowe, utrzymując koszty na podobnym poziomie. Pracownicy sami zamawiają posiłki, na które mają akurat ochotę.”
Fotografia portretowa - Tomasz Kołodziej
Tomasz Kołodziej, Kierownik Działu Administracji Medana S.A.
“Epidemia wywróciła świat do góry nogami. W tak trudnym czasie rzetelna współpraca jest na wagę złota. SmartLunch nie zawiódł nas i wciąż dowozi posiłki dla naszych pracowników. Jedzenie jest odpowiednio zapakowane, a dostawca zawsze ma na sobie maseczkę i rękawiczki. Cieszymy się, że nasi pracownicy mają dostęp do bezpiecznych posiłków.”
Fotografia portretowa - Dorota Wiśniewska
Dorota Wiśniewska, Dyrektor Biura Administracji, PKP Energetyka
“Dzięki doświadczeniu SmartLunch w organizacji posiłków, PKP Energetyka S.A. zapewniła pracownikom wysoki komfort ich pracy w trudnym okresie pandemii. Starania firmy spełniły nasze oczekiwania. Rekomendujemy firmę SmartLunch jako specjalistę w branży żywienia pracowników.”
Dofinansowanie posiłków dla pracowników

Usługi cateringowe na miarę potrzeb

Zapewniamy obsługę cateringową przedsiębiorstw z różnych branż, posiadane doświadczenie sprawia, że jako firma cateringowa doskonale rozumiemy, jak różne są potrzeby i oczekiwania. Pomagamy znaleźć lokalny catering, który dostarczy potrawy o odpowiedniej kaloryczności, dopasowane do oczekiwań pracowników i potrzeb danej organizacji.

Szczegóły ustalimy indywidualnie z przedstawicielem danej firmy. W odpowiedzi na regularne, duże zlecenie zapewniamy konkurencyjne ceny, przy zachowaniu najwyższej jakości usług. Przez cały okres współpracy mogą Państwo liczyć na nasze wsparcie w zakresie wyboru menu, rodzaju dofinansowania oraz obsługi platformy SmartLunch.

Posiłki regeneracyjne

Wspieramy również przedsiębiorców, którzy na mocy rozporządzenia Rady Ministrów z 28 maja 1996 r. w sprawie profilaktycznych posiłków i napojów (DzU nr 60 poz. 279) muszą zapewnić swoim pracownikom nieodpłatnie posiłki regeneracyjne o kaloryczności około 1000 kcal i stanowią 50-55% węglowodanów, 30-35% tłuszczów, 15% białek. Przysługują one osobom wykonującym pracę w skrajnie niskich lub wysokich temperaturach oraz związaną z dużym wydatkiem energetyczny. Nasi Klienci jako posiłek regeneracyjny najczęściej wybierają zupę z wkładką mięsną i pieczywem lub drugie danie o zwiększonej kaloryczności. Dostarczamy posiłki profilaktyczne m.in dla pracowników kopalni, firm budowlanych, drogowych, wydobywających surowce, które pracującą w terenie.

catering dla pracowników