Catering dla firm Konin

Chcesz zapewnić swoim pracownikom ciepłe i pożywne posiłki codziennie w miejscu pracy? Świetnie trafiłeś! Wspieramy firmy w całej Polsce w organizacji żywienia zbiorowego, jesteśmy także w Koninie. Oferujemy innowacyjny catering dla firm. Za pomocą intuicyjnej aplikacji SmartLunch szybko złożysz zamówienie, a obiady pracownicze zostaną dostarczane przez wybrany catering punktualnie pod wskazany adres. Każdego dnia dostarczamy posiłki do setek firm zatrudniających od kilkunastu do kilkuset osób.
507 - tyle firm nam zaufało!

Różnorodne posiłki dla pracowników

Współpracujemy ze sprawdzonymi, lokalnymi restauracjami na terenie Konina i okolic oraz całej Polski. Dzięki temu możemy Państwu zapewnić innowacyjne usługi cateringowe i szerokie menu zróżnicowanych potraw. Oferta obejmuje dania kuchni polskiej i zagranicznej, do wyboru dania mięsne, wegetariańskie i wegańskie, tradycyjne domowe obiady, kanapki, lekkie sałatki i przekąski, a także dania typu fast food oraz posiłki regeneracyjne o zwiększonej kaloryczności. Zapewniamy duże porcje. Doświadczeni kucharze dbają o smak i najwyższą jakość przygotowywanych potraw, które powstają w oparciu o świeże, dobre składniki. Dodatkowo zapewniamy ofertę cateringu na imprezy okolicznościowe, pikniki i inne eventy firmowe.

Jak to działa

Każdy pracownik po zalogowaniu na swoje konto za pomocą strony www, aplikacji i interaktywnego kiosku zamawia posiłki z wyprzedzeniem na poszczególne dni. Zamówienia trafiają bezpośrednio do Restauratora. Obiady dla firm zapakowane w jednorazowe, ekologiczne opakowania trafiają na miejsce pracy punktualnie o wskazanej godzinie. Każdy posiłek jest podpisany imieniem i nazwiskiem zamawiającego. Transport odbywa się w specjalnych termoboxach, dzięki czemu pracownicy otrzymują ciepłe, świeże jedzenie. Każdy posiłek może zostać oceniony i skomentowany w systemie jakości na platformie SmartLunch. Na koniec miesiąca przedsiębiorca otrzymuje raport z podsumowaniem i fakturę zbiorczą, a Restaurator raport z opinii.

Benefit korzystny dla Twojej firmy

Posiłki dla pracowników, cieszą się największą popularnością na rynku benefitów. Ciepły, pyszny posiłek dostarcza pracownikom energii niezbędnej do wykonania swojej pracy. Wszyscy jedzą w tym samym czasie, co wpływa na lepszą organizację czasu pracy. Co więcej grupowe jedzenie pozytywnie wpływa na relacje w zespole.

Badania pokazują że dofinansowanie posiłków dla pracowników przekłada się na wzrost ich efektywności w pracy nawet o 25%. A Ty kreujesz wizerunek firmy, jako nowoczesnego pracodawcy, podnosisz lojalność kadry, a tym samym wpływasz na jej mniejszą rotację. Jako przedsiębiorca ponosisz koszty tylko realnie wykorzystanego benefitu. Dodatkowo dofinansowanie w kwocie do 190 zł/mc jest zwolnione ze składek ZUS. W systemie SmartLunch Klient ma szybki i łatwy dostęp do informacji na temat wszystkich zamówień.

Fotografia portretowa - Krystian Irasiak
Krystian Irasiak, Dyrektor HR, HUF Polska
"W branży automotive kwestia raportowania i statystyk jest dla nas bardzo ważna. Rozwiązanie SmartLunch perfekcyjnie wpisuje się w nasze wymagania, ponieważ koszty SmartLunch “podążają” za obecnością pracowników w firmie. Jeżeli mamy przestój letni i dużo urlopów, to koszty SmartLunch spadają. Kiedy pracujemy “pełną parą” koszty SmartLunch rosną, ale jest to poziom adekwatny do poziomu wzrostu sprzedaży. "
Fotografia portretowa - Szymon Oszczydłowski
Szymon Oszczudłowski, Board Assistant, AR Packaging
"Cenię to, że SmartLunch jest bardzo prosty. Korzystanie z kiosku elektronicznego, w którym po przyłożeniu karty, dosłownie w sekundę można zamówić obiad jest bardzo wygodne dla pracowników produkcyjnych. Do tego aplikacja w telefonie, strona internetowa. Elastyczność Waszego rozwiązania zadecydowała o naszym wyborze."
Fotografia portretowa - Adrian Wycisk
Adrian Wycisk, Dyrektor, Członek Zarządu, Henkel Polska Operations Sp. z O.O.
“Wprowadzenie SmartLunch zaczęło się od posiłków regeneracyjnych dla grupy pracowników. Wcześniej mogliśmy im je zapewnić jedynie w formie suchego prowiantu i napojów. Ze SmartLunch mogliśmy to rozszerzyć o ciepłe posiłki i zestawy obiadowe, utrzymując koszty na podobnym poziomie. Pracownicy sami zamawiają posiłki, na które mają akurat ochotę.”
Fotografia portretowa - Tomasz Kołodziej
Tomasz Kołodziej, Kierownik Działu Administracji Medana S.A.
“Epidemia wywróciła świat do góry nogami. W tak trudnym czasie rzetelna współpraca jest na wagę złota. SmartLunch nie zawiódł nas i wciąż dowozi posiłki dla naszych pracowników. Jedzenie jest odpowiednio zapakowane, a dostawca zawsze ma na sobie maseczkę i rękawiczki. Cieszymy się, że nasi pracownicy mają dostęp do bezpiecznych posiłków.”
Fotografia portretowa - Dorota Wiśniewska
Dorota Wiśniewska, Dyrektor Biura Administracji, PKP Energetyka
“Dzięki doświadczeniu SmartLunch w organizacji posiłków, PKP Energetyka S.A. zapewniła pracownikom wysoki komfort ich pracy w trudnym okresie pandemii. Starania firmy spełniły nasze oczekiwania. Rekomendujemy firmę SmartLunch jako specjalistę w branży żywienia pracowników.”

Usługi cateringowe na miarę potrzeb

Zapewniamy obsługę cateringową przedsiębiorstw z różnych branż, posiadane doświadczenie sprawia, że jako firma cateringowa doskonale rozumiemy, jak różne są potrzeby i oczekiwania. Pomagamy znaleźć lokalny catering, który dostarczy potrawy o odpowiedniej kaloryczności, dopasowane do oczekiwań pracowników i potrzeb danej organizacji.

Szczegóły ustalimy indywidualnie z przedstawicielem danej firmy. W odpowiedzi na regularne, duże zlecenie zapewniamy konkurencyjne ceny, przy zachowaniu najwyższej jakości usług. Przez cały okres współpracy mogą Państwo liczyć na nasze wsparcie w zakresie wyboru menu, rodzaju dofinansowania oraz obsługi platformy SmartLunch.

Posiłki regeneracyjne

Wspieramy również przedsiębiorców, którzy na mocy rozporządzenia Rady Ministrów z 28 maja 1996 r. w sprawie profilaktycznych posiłków i napojów (DzU nr 60 poz. 279) muszą zapewnić swoim pracownikom nieodpłatnie posiłki regeneracyjne o kaloryczności około 1000 kcal i stanowią 50-55% węglowodanów, 30-35% tłuszczów, 15% białek. Przysługują one osobom wykonującym pracę w skrajnie niskich lub wysokich temperaturach oraz związaną z dużym wydatkiem energetyczny. Nasi Klienci jako posiłek regeneracyjny najczęściej wybierają zupę z wkładką mięsną i pieczywem lub drugie danie o zwiększonej kaloryczności. Dostarczamy posiłki profilaktyczne m.in dla pracowników kopalni, firm budowlanych, drogowych, wydobywających surowce, które pracującą w terenie.