Catering dla firm Częstochowa

Zapewnij dostęp do zróżnicowanych posiłków swoim pracownikom, oszczędzaj czas i minimalizuj koszty. Oferujemy profesjonalny catering dla firm, obiady, przekąski, kanapki i posiłki regeneracyjne.

Dla naszych Klientów udostępniamy intuicyjną platformę SmartLunch, za pomocą której możesz zamawiać posiłki z lokalnych restauracji. Obiady dla firm zostaną dostarczone przez wybrany catering w miejsce pracy o określonej godzinie. Stałość zleceń pozwala nam oferować konkurencyjne ceny zachowując najwyższej jakości usługi cateringowe.
583 - tyle firm nam zaufało!

Obiady dla pracowników - Różnorodne menu

Współpraca z zaufanymi restauratorami w Częstochowie i okolicach oraz na terenie całego kraju pozwala nam oferować Państwu profesjonalny catering dla firm. Platforma SmartLunch umożliwia zamawianie dań z różnych restauracji, dzięki czemu możesz zapewnić swoim pracownikom duży wybór różnorodnych potraw. W ofercie domowe obiady, zupy, kanapki, sałatki, przekąski, śniadanie oraz kolacje. Proponujemy dania zarówno kuchni polskiej jaki i europejskiej i azjatyckiej, w tym dania mięsne, dietetyczne, wegetariańskie i wegańskie. Współpracujemy tylko ze sprawdzonymi restauratorami, dzięki czemu możemy Państwu zagwarantować, że dostarczane obiady dla firm zawsze przygotowywane z wysokiej jakości, starannie wyselekcjonowanych, świeżych składników. W trosce o kompleksowość naszych usług, dla naszych Klientów zapewniamy dodatkowo usługi cateringu na imprezy firmowe: bankiety, konferencje, pikniki i inne uroczystości.

Zamówienia dostarczane są w ekologicznych, jednorazowych utrzymujących ciepło opakowaniach i przewożone w specjalnych termoboxach, dzięki czemu każdy otrzymuje świeże i gorące jedzenie. Opakowania są podpisane, dzięki czemu pracownik szybko znajdzie swój posiłek

Korzyści dla firm i pracowników wynikające z zapewnienia posiłków grupowych

Zapewniając grupowe posiłki dla pracowników nie tylko dostarczasz im energii niezbędnej do pracy. W ten sposób podnosić także lojalność podwładnych oraz podnosisz prestiż firmy. Pracownicy jedząc razem integrują się i nawiązują relacje, dodatkowo nie opuszczają miejsca pracy, dzięki czemu przerwy nie są nadużywane.

Koszt świadczenia możesz wrzucić w koszty, dodatkowo posiłki pracownicze do 450 zł/mc na osobę zwolnione są ze składek ZUS. Dodatkowo oszczędzasz, gdy pracownika nie ma w pracy.

catering dla pracowników
Dofinansowanie posiłków dla pracowników

Żywienie zbiorowe pracownikówWspółpracujemy z instytucjami i przedsiębiorcami działającymi na terenie Częstochowy w zakresie codziennego żywienia zbiorowego. Pomagamy zorganizować obiady w firmach zatrudniających od 50 do 500 pracowników. Ze względu na zróżnicowaną specyfikę obsługiwanych branż oferta kulinarna oraz warunki współpracy ustalane są indywidualnie z naszym przedstawicielem, tak aby dostosować je do grupy zawodowej, potrzeb pracowników oraz rodzaju wykonywanej przez nich pracy.

Fotografia portretowa - Krystian Irasiak
Krystian Irasiak, Dyrektor HR, HUF Polska
"W branży automotive kwestia raportowania i statystyk jest dla nas bardzo ważna. Rozwiązanie SmartLunch perfekcyjnie wpisuje się w nasze wymagania, ponieważ koszty SmartLunch “podążają” za obecnością pracowników w firmie. Jeżeli mamy przestój letni i dużo urlopów, to koszty SmartLunch spadają. Kiedy pracujemy “pełną parą” koszty SmartLunch rosną, ale jest to poziom adekwatny do poziomu wzrostu sprzedaży. "
Fotografia portretowa - Szymon Oszczydłowski
Szymon Oszczudłowski, Board Assistant, AR Packaging
"Cenię to, że SmartLunch jest bardzo prosty. Korzystanie z kiosku elektronicznego, w którym po przyłożeniu karty, dosłownie w sekundę można zamówić obiad jest bardzo wygodne dla pracowników produkcyjnych. Do tego aplikacja w telefonie, strona internetowa. Elastyczność Waszego rozwiązania zadecydowała o naszym wyborze."
Fotografia portretowa - Adrian Wycisk
Adrian Wycisk, Dyrektor, Członek Zarządu, Henkel Polska Operations Sp. z O.O.
“Wprowadzenie SmartLunch zaczęło się od posiłków regeneracyjnych dla grupy pracowników. Wcześniej mogliśmy im je zapewnić jedynie w formie suchego prowiantu i napojów. Ze SmartLunch mogliśmy to rozszerzyć o ciepłe posiłki i zestawy obiadowe, utrzymując koszty na podobnym poziomie. Pracownicy sami zamawiają posiłki, na które mają akurat ochotę.”
Fotografia portretowa - Tomasz Kołodziej
Tomasz Kołodziej, Kierownik Działu Administracji Medana S.A.
“Epidemia wywróciła świat do góry nogami. W tak trudnym czasie rzetelna współpraca jest na wagę złota. SmartLunch nie zawiódł nas i wciąż dowozi posiłki dla naszych pracowników. Jedzenie jest odpowiednio zapakowane, a dostawca zawsze ma na sobie maseczkę i rękawiczki. Cieszymy się, że nasi pracownicy mają dostęp do bezpiecznych posiłków.”
Fotografia portretowa - Dorota Wiśniewska
Dorota Wiśniewska, Dyrektor Biura Administracji, PKP Energetyka
“Dzięki doświadczeniu SmartLunch w organizacji posiłków, PKP Energetyka S.A. zapewniła pracownikom wysoki komfort ich pracy w trudnym okresie pandemii. Starania firmy spełniły nasze oczekiwania. Rekomendujemy firmę SmartLunch jako specjalistę w branży żywienia pracowników.”

Dlaczego SmartlunchSmartLunch to intuicyjna platforma z wieloma funkcjonalnościami umożliwiająca zamawianie jedzenia z różnych lokalnych restauracji posiłków dla pracowników i gości 24/7 za pomocą aplikacji mobilnej, internetowej lub SmartBoxu - czyli interaktywnego kiosku w Twoim zakładzie pracy.

W cateringu SmartLunch dowolnym miejscu i czasie masz wgląd do historii zamówień, raportu z podsumowaniem, ocen i komentarzy. Możliwość składania zamówień z kilkudniowym wyprzedzeniem pozwala pracownikom zaplanować posiłki na cały tydzień. Obiady dostarczane są zawsze ciepłe i na określoną godzinę.

catering dla pracowników