Catering dla firm Białystok

Chcesz zapewnić swoim pracownikom smaczny i zdrowy obiad, jednocześnie oszczędzając czas i pieniądze? Nasza firma oferuje najwyższej jakości usługi cateringowe, przy współpracy z restauratorami z terenu całego kraju. Korzystając z dedykowanej aplikacji szybko złożysz zamówienie, zapewniając swoim kadrom pożywny posiłek.

Obsługujemy małe, średnie i duże firmy, a wśród nich korporacje, biura, instytucje, zakłady produkcyjne, firmy budowlane i inne. Dbając o jakość obsługi, współpracujemy jedynie z najlepszymi restauratorami, by nasza oferta była w jak największym stopniu atrakcyjna dla klientów.
583 - tyle firm nam zaufało!

Obiady dla firm

Proponujemy innowacyjny catering dla firm w Białymstoku i okolicach. W ofercie szeroki wybór różnorodnych dań, w menu potrawy- kuchni polskiej, europejskiej i światowej. Do wyboru tradycyjne domowe obiady, sałatki, fast food, sałatki, przekąski, kanapki i wiele innych. Potrawy przygotowywane są specjalnie dla firm, a wszelkie szczegóły realizacji ustalane są indywidualnie z klientami, do których potrzeb dostosowywane jest menu, ilość obiadów, bilans kaloryczny, czas i miejsce dostawy i inne równie ważne kwestie. Zawsze staramy się zebrać jak największą ilość informacji o kontrahencie, by zaoferować jego pracownikom posiłki dopasowane w jak największym stopniu do ich preferencji smakowych oraz rodzaju wykonywanej pracy. Nasi stali Klienci dodatkowo mogą skorzystać z usług cateringu na różne uroczystości: imprezy integracyjne, eventy firmowe, spotkania biznesowe i inne przyjęcia.

To nas wyróżnia

Zapewniamy elastyczne podejście do każdego zamówienia. Działamy 7 dni w tygodniu, dostarczając jedzenie o każdej porze, dzięki czemu posiłki otrzymać mogą nawet ci pracownicy, którzy pracują na zmiany. Dzięki stałości zleceń, jesteśmy w stanie zapewnić naszym klientom konkurencyjne ceny.

Wskazana restauracja dowiezie obiad nieodpłatnie i zawsze punktualnie, co ma ogromne znaczenie zwłaszcza w przypadku zakładów przemysłowych, które nie mogą sobie pozwolić na opóźnienia. Wprowadziliśmy innowacyjny system rozliczeń, dzięki czemu precyzyjny bilans danego okresu trafia wprost do działu księgowego firmy. Zestawienie w łatwy sposób pozwala na wgląd w historię zamówień, a fakturę zbiorczą możesz zapłacić jednym przelewem.

catering dla pracowników
Dofinansowanie posiłków dla pracowników

Zawsze ciepłe i świeże

Współpraca z cenionymi restauracjami gwarantuje najwyższą jakość oferowanych posiłków. Restauratorzy dokładają wszelkich starań, by produkty z których sporządzane są dania były starannie wyselekcjonowane i świeże. Doświadczeni kucharze zadbają natomiast, by każdy posiłek wyróżniał się wyjątkowym smakiem.

Dostarczane obiady zawsze są ciepłe, dzięki zastosowaniu nowoczesnych, jednorazowych, ekologicznych termoboxów, utrzymujących stałą temperaturę przez długi czas oraz chroniących posiłki przed uszkodzeniami mechanicznymi.

Ulga ZUS

Pracodawca ponosi koszty tylko realnie wykorzystanego dofinansowania, dodatkowo jest ono zwolnione ze składek ZUS do 450zł/msc. Obsługa SmartLunch to korzyść również dla pracownika, który nie musi martwić się o jedzenie w pracy i nie traci przerwy na zajęcia związane z przygotowaniem jedzenia.

catering dla pracowników
Dofinansowanie posiłków dla pracowników

Z korzyścią dla firmy

Zapewnienie pracownikom posiłków niesie za sobą wiele korzyści. Przede wszystkim regularne, zdrowe i pełnowartościowe jedzenie znacząco podnosi efektywność. Dodatkowo zwiększa się zadowolenie kadr, a co za tym idzie lojalność wobec przełożonego.

Wspólne posiłki integrują grupę, zacieśniają więzi i tworzą relacje oraz wpływają na lepszą organizację pracy. Jedzenie dostarczane jest punktualnie, pracownicy nie tracą czasu na inne zajęcia związane z przygotowaniem posiłków, czy udaniem się do lokali gastronomicznych na lunch.

Obiady dla pracowników

Oferujemy szeroki asortyment dań, dlatego każdy Klient znajdzie tutaj coś dla siebie. Menu ustalane jest indywidualnie, dzięki czemu mogą Państwo dostosować je do preferencji pracowników oraz rodzaju wykonywanej pracy. Potrawy przygotowywane przez doświadczonych kucharzy z wysokiej jakości, świeżych, starannie wyselekcjonowanych składników oraz aromatycznych przypraw.

Dzięki temu są smaczne i pożywne, a zarazem odpowiednio zbilansowane pod względem witamin, składników odżywczych i kaloryczności. Spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów.

catering dla pracowników
Fotografia portretowa - Krystian Irasiak
Krystian Irasiak, Dyrektor HR, HUF Polska
"W branży automotive kwestia raportowania i statystyk jest dla nas bardzo ważna. Rozwiązanie SmartLunch perfekcyjnie wpisuje się w nasze wymagania, ponieważ koszty SmartLunch “podążają” za obecnością pracowników w firmie. Jeżeli mamy przestój letni i dużo urlopów, to koszty SmartLunch spadają. Kiedy pracujemy “pełną parą” koszty SmartLunch rosną, ale jest to poziom adekwatny do poziomu wzrostu sprzedaży. "
Fotografia portretowa - Szymon Oszczydłowski
Szymon Oszczudłowski, Board Assistant, AR Packaging
"Cenię to, że SmartLunch jest bardzo prosty. Korzystanie z kiosku elektronicznego, w którym po przyłożeniu karty, dosłownie w sekundę można zamówić obiad jest bardzo wygodne dla pracowników produkcyjnych. Do tego aplikacja w telefonie, strona internetowa. Elastyczność Waszego rozwiązania zadecydowała o naszym wyborze."
Fotografia portretowa - Adrian Wycisk
Adrian Wycisk, Dyrektor, Członek Zarządu, Henkel Polska Operations Sp. z O.O.
“Wprowadzenie SmartLunch zaczęło się od posiłków regeneracyjnych dla grupy pracowników. Wcześniej mogliśmy im je zapewnić jedynie w formie suchego prowiantu i napojów. Ze SmartLunch mogliśmy to rozszerzyć o ciepłe posiłki i zestawy obiadowe, utrzymując koszty na podobnym poziomie. Pracownicy sami zamawiają posiłki, na które mają akurat ochotę.”
Fotografia portretowa - Tomasz Kołodziej
Tomasz Kołodziej, Kierownik Działu Administracji Medana S.A.
“Epidemia wywróciła świat do góry nogami. W tak trudnym czasie rzetelna współpraca jest na wagę złota. SmartLunch nie zawiódł nas i wciąż dowozi posiłki dla naszych pracowników. Jedzenie jest odpowiednio zapakowane, a dostawca zawsze ma na sobie maseczkę i rękawiczki. Cieszymy się, że nasi pracownicy mają dostęp do bezpiecznych posiłków.”
Fotografia portretowa - Dorota Wiśniewska
Dorota Wiśniewska, Dyrektor Biura Administracji, PKP Energetyka
“Dzięki doświadczeniu SmartLunch w organizacji posiłków, PKP Energetyka S.A. zapewniła pracownikom wysoki komfort ich pracy w trudnym okresie pandemii. Starania firmy spełniły nasze oczekiwania. Rekomendujemy firmę SmartLunch jako specjalistę w branży żywienia pracowników.”
Dofinansowanie posiłków dla pracowników

Posiłki regeneracyjne


Naszą ofertę kierujemy również do pracodawców, którzy zgodnie z rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 28 maja 1996 r. w sprawie profilaktycznych posiłków i napojów - Dz.U.z dnia 30 maja 1996 r. zobligowani są zapewnić swoim pracownikom nieodpłatnie posiłki regeneracyjne.Przysługują one osobom, które wykonują wzmożoną pracę fizyczną, pracę w skrajnie trudnych warunkach atmosferycznych, pod ziemią lub uczestniczą w usuwaniu skutków klęsk żywiołowych. Posiłek regeneracyjny powinien zawierać 50-55% węglowodanów, 30-35% tłuszczów i 15% białek oraz zawierać około 1000 kcal.