Ze SmartLunch proces jedzenia w firmach jest prosty i szybki w obsłudze
Zespół SmartLunch

Ze SmartLunch proces jedzenia w firmach jest prosty i szybki w obsłudze

Dzięki aplikacji SmartLunch pracownicy zamówią smaczny obiad w atrakcyjnej cenie dla siebie oraz rodziny. Ten atrakcyjny system żywienia z zewnętrzną firmą cateringową daje oszczędność czasu i pieniędzy – pracownikowi i pracodawcy.

Jedzenie jest podstawową potrzebą każdego twojego pracownika bez względu na wiek, płeć, stanowisko. Z jednej strony lunching ( z ang. jedzenie lunchu) w pracy zwiększa motywację, z drugiej strony buduje atmosferę i poprawia humor. Najedzony pracownik jest o 20 proc. bardziej wydajny – mówią dane WHO.

Świadomy pracodawca wie, że lunching w miejscu pracy przekłada się w praktyce na lepsze wyniki biznesowe całej firmy.

Ze SmartLunch zorganizujesz pracownikom lunching w miejscu pracy

Ze strony pracodawcy zapewnienie firmowej kuchni czy kantyny nie jest już konieczne. Współpraca z firmą zewnętrzną zapewni lunching w pracy na najwyższym poziomie. Wystarczy do tego tylko jadalnia, a organizacja obiadów zostanie po stronie firmy zewnętrznej.

SmartLunch to platforma do zamawiania posiłków dofinansowanych przez pracodawcę. Jest prosta oraz intuicyjna w obsłudze. Dzięki współpracy z lokalnymi rynkami restauratorów usługa SmartLunch dociera w każdy zakątek Polski. Wybieramy firmy cateringowe, które oferują usługi i dostawy z jedzeniem dopasowane do trybu pracy danego klienta.

Jak działa SmartLunch? Zamawianie jedzenia w całej Polsce.

1. Pomagamy wybrać restauratorów

Możesz zamówić posiłki ze SmartLunch niezależnie od tego, gdzie mieści się Twoja firma bądź jej oddziały.

SmartLunch po wysłuchaniu potrzeb twojej organizacji, przedstawi tobie propozycję kilku firm cateringowych oraz ich menu. Wszystkim restauratorom, z którymi współpracujemy zależy, aby ich kuchnia była jak najlepszej jakości. Zamówienia są realizowane profesjonalnie. Ty dokonujesz wyboru, z którą firmą cateringową będziesz karmić pracowników.

2. Pracownik dostaje konto w serwisie i zamawia jedzenie

Proces zamawiania i rozliczania jest w pełni zautomatyzowany. Każdy pracownik otrzymuje indywidualne konto klienta w naszym serwisie. Za pośrednictwem platformy SmartLunch sam w dogodnej dla siebie porze wybiera oraz zamawia posiłek na konkretny dzień – z darmową dostawą, bez minimalnej kwoty zamówienia. Płacisz tylko za zamówione posiłki.

3. Dostawy posiłków odbywają się przez własnych kurierów restauracji

Złożone zamówienia trafiają bezpośrednio do restauracji, która punktualnie dostarcza ciepłe, gotowe do spożycia i opisane nazwiskiem pracownika posiłki. Restauracje przywożą jedzenie na konkretną godzinę. Dostawę obiadów masz prosto do firmy, do miejsca pracy. Lunching, czyli jedzenie lunchu w pracy przekłada się na budowanie kultury jedzenia w pracy.

4. Całym procesem kierują automaty. Rozliczenie jednym kliknięciem

Nie musisz wszystkiego robić osobiście i ręcznie. Dane są gromadzone automatycznie. Raz w miesiącu generujesz raport gotowy do zaimportowania do twojego programu kadrowo-płacowego. Rozliczenie całości zajmie niespełna 30 minut.

Dodatkowe pytania możesz kierować do naszego działu Obsługi Klienta.

Przy użyciu jakich narzędzi można zamówić posiłki ze SmartLunch?

SmartLunch jest dopasowany do użytkowników. Bez względu na urządzenie, z którego korzystają celem złożenia zamówienia, system działa na takich samych zasadach.

Smartfon

Najwięcej użytkowników SmartLunch zamawia dania za pośrednictwem aplikacji mobilnej zainstalowanej na swoich smartfonach. Jest to sposób szybki, łatwy i prosty.

Strona internetowa

Lunche można zamówić również za pośrednictwem strony internetowej, korzystając z przeglądarki internetowej. Jest to rozwiązanie wygodne dla pracowników biurowych, którzy bez ograniczeń mogą korzystać z komputera.

Smartbox

Co z osobami pracującymi w fabrykach, przy produkcji? W takiej sytuacji zamawianie obiadów jest dodatkowo możliwe za pomocą kiosków multimedialnych udostępnianych firmie na życzenie. Są to pomarańczowe terminale zwane SmartBoxami ustawione na terenie klienta.

Skorzystanie z nich jest proste. Do składania zamówień nie potrzebujemy biegłego poruszania się w świecie technologii. Terminal działa tak, jak aplikacja. Pracownicy mogą do niego podejść i złożyć zamówienie, wybierając z menu produkty i jedzenie, które lubią.

Aplikacja, kiosk, a może LunchCard – co wybrać?

Wiele firm korzysta z wszystkich opcji zamawiania posiłków, a pracownicy wybierają tę formę, która osobiście bardziej im pasuje w danym momencie. Nie ma przeszkód, by na terenie firmy ktoś zamawiał posiłki za pomocą aplikacji lub SmartBoxa. Z kolei, kiedy jedzie w teren lub pracuje z domu, może korzystać z karty lunchowej SmartCard i kupować posiłki tam, gdzie aktualnie jest.

Klient zadowolony z jedzenia lepiej pracuje

Wyobraź sobie, że twoi pracownicy jedzą codziennie pełnowartościowe posiłki, świeże produkty spożywcze, w tym zdrowe warzywa. Wyobraź sobie, jak łatwo i szybko zamawiają ulubione lunche dofinansowane przez pracodawcę i dostarczone do miejsca pracy. Wyobraź sobie przerwę na jedzenie, podczas której każdy dostanie swoje ulubione danie. Wyobraź sobie sytuację, kiedy wspólnie konsumują zamówione posiłki, rozmawiają, żartują, regenerują się podczas jedzenia. A potem zadowoleni wracają do pracy bardziej zmotywowani i wydajni.

Lunching dla rodziny pracownika

Catering z dostawą jest dostępny także dla osób spoza twojej firmy. Pracownicy mogą zamówić posiłki dla pozostałych członków rodziny (w tym przypadku dofinansowanie już nie obowiązuje). Dania w ofercie SmartLunch są w bardzo atrakcyjnych cenach, o wiele tańsze niż normalnie oferują restauracje - dlatego zamówienie jest opłacalne.

Wygodniej dla pracownika, prościej dla administracji

Usługi SmartLunch są nie tylko niezwykłym ułatwieniem dla użytkowników, ale przede wszystkim oszczędnością czasu dla pracowników działu HR.

Opiekun czuwający nad wdrożeniem serwisu SmartLunch w swojej firmie, otrzymuje dostęp do panelu administratora.

Korzystając z panelu, może dodawać i usuwać pracowników z bazy, cały czas monitoruje historię zamówień, a co najważniejsze - jednym kliknięciem generuje raport finansowy.

System kompleksowo organizuje cały proces - zbieranie zamówień, monitorowanie ich liczby, dostawy, odliczanie dofinansowania pracownikom, raportowanie.

Dofinansowujesz, rezerwujesz, zyskujesz

SmartLunch to wygoda dla pracowników i pracodawców. Wygoda, na której obydwie strony oszczędzają czas, wygoda, która daje jednym i drugim oszczędności w budżecie.

Już 466 firm, z którymi współpracujemy zaufało dostawie obiadów z restauracji przez kuriera. Te firmy są gwarancją jakości naszej obsługi. Dofinansowujesz, rezerwujesz, zyskujesz.

To może Cię zainteresować

No items found.