SmartLunch jako wystawca i prelegent na MeetBenefit

SmartLunch jako wystawca i prelegent na MeetBenefit

Podejrzyj, co specjalnego przygotował SmartLunch dla gości I edycji ogólnopolskiego forum benefitów pracowniczych. 25 września w Warszawie mieliśmy przyjemność uczestniczyć w I edycji ogólnopolskiego forum benefitów pracowniczych - MeetBenefit.

Nasz CEO Mateusz Tałpasz razem z Arturem Dzięgielewskim z firmy Crusar opowiadali o tym, dlaczego największe firmy karmią pracowników. Artur jako doświadczony  HR-owiec miał wiele do powiedzenia na temat naszej usługi, zarówno z perspektywy branży HR, jak i klienta SmartLunch.

Prezentacja SmartLunch

Podczas prezentacji mówiliśmy o wartościach, jakie niesie za sobą organizowanie posiłków w przedsiębiorstwach dla pracowników i firm. Prezentując niektóre historie klientów SmartLunch, opowiadaliśmy o tym, jak przemyślana inwestycja w posiłki pomaga oszczędzić czas oraz budować lojalność pracowniczą.

Testowanie naszej usługi

Wszyscy odwiedzający stoisko SmartLunch mieli okazję bliżej poznać naszą usługę, zamawiając pyszne soki i kanapki za pomocą kiosków interaktywnych - SmartBoxów. Przekąski opatrzone smartlunchowymi etykietami przygotował jeden ze współpracujących restauratorów - Mr Green.

Udział w MeetBenefit był okazją do wielu inspirujących spotkań i wymiany poglądów na temat prężnie rozwijającego się rynku benefitów dla pracowników, employer brandingu oraz motywowania pracowników. Mamy nadzieję, ze każda konferencja będzie tak owocna jak MeetBenefit!

To może Cię zainteresować

No items found.