Obiady domowe Warszawa

Ulubione zupy takie jak rosół, krupnik, kurczak z żurawiną, czy makaron ze szpinakiem to tylko niektóre obiady domowe dostępne dla pracowników z Warszawy i okolic. Serdecznie zapraszamy Państwa do wybrania naszej usługi cateringowej i zapewnij swoim pracownikom świeżych i pysznych dań w ciągu dnia w pracy, włączając w to soboty i niedziele. Codziennie oferujemy tanie obiady domowe, które dostarczamy pracownikom biur, instytucji, zakładów produkcyjnych, magazynów oraz firm budowlanych w Warszawie i okolicy. Pracownik nie musi wychodzić do restauracji, aby zjeść smaczny i pyszny posiłek.
583 - tyle firm nam zaufało!

Obiady dla pracowników

Oferowane przez naszą usługę cateringową tanie obiady domowe w Warszawie i okolicy zawsze są pyszne i świeże, a także w przystępnej cenie. Przygotowują je profesjonalni kucharze z warszawskich, lokalnych restauracji. Bliskość ich lokalizacji jest gwarantem wysokiej jakości posiłków. Dostarczamy świeże i smaczne posiłki jak u mamy. Zamówienie zawsze trafia w ciągu danego dnia o wskazanej godzinie. Zamówienia realizowane w ramach naszej usługi cateringowej dzięki przystępnej cenie pozwalają na spore oszczędności. Zapraszamy Państwa.

Serdecznie zapraszamy - obiady domowe

Nasza usługa cateringowa gwarantuje w ciągu każdego dnia szeroki wybór pysznych i świeżych dań. Warszawskie restauracje, które z nami współpracują przygotowują dania z produktów najwyższej jakości, dlatego w świeżych i pysznych daniach znajdziecie marchewkę, fasolę, szpinak oraz inne warzywa od warszawskich dostawców. Dania przygotowywane są w warunkach, które gwarantują najwyższą jakość posiłków. Zupy takie jak żurek, krupnik, rosół, pierogi ze szpinakiem i kurczak, czy schabowy z surówką przygotowywane są na bazie świeżych produktów, co sprawia, że dania są pyszne. Nasze menu jest bardzo atrakcyjne i uwzględnia zestaw dnia. W ramach naszej usługi cateringowej dla warszawskich firm polecamy świeże i pyszne dania z kuchni polskiej (dania, w skład których wchodzą ziemniaki i kasza gryczana), europejskiej i azjatyckiej. Pracownicy z Warszawy i okolic mają do wyboru danie mięsne, jarskie, danie wegetariańskie oraz wegańskie. W naszym menu polecamy tradycyjne danie domowe takie jak: sałatki, kanapki, pyszne przekąski i wiele innych. Smaczne i świeże danie, które w ciągu danego dnia trafia do pracowników z Warszawy i okolic, dostarczy siły niezbędnej do wykonania codziennej pracy. Zamówienie jest realizowane niezależnie od godzin otwarcia firmy, do której trafia. Zapewniając grupowe jedzenie pracownicze nie tylko zwiększasz efektywność pracowników, ale także wpływasz na lepszą organizację pracy.

Dowóz na terenie Warszawy i okolic

Usługa cateringowa od SmartLunch uwzględnia specyfikę każdego biznesu m.in. różne godziny otwarcia, godziny realizacji zamówienia, czy miejsca dostaw posiłków w Warszawie i okolicy. Różnorodne menu odpowiada na zróżnicowane potrzeby żywieniowe pracowników. Świeże i pyszne posiłki takie jak żurek, rosół, krupnik, filet kurczaka z żurawiną i kaszą gryczaną, mielony z surówką, czy fasolka, smakują jak domowy obiad u mamy. Ze względu na zróżnicowaną specyfikę obsługiwanych branż nasze menu, ilość, cena i inne szczegóły zamówienia ustalane są indywidualnie dla każdej firmy obsługiwanej przez SmartLunch w Warszawie i okolicy. Stałość zleceń pozwala nam oferowanie przystępnych cen, co niesie za sobą konkretne oszczędności. W trosce o najwyższą jakość dostarczanych posiłków współpracujemy tylko ze sprawdzonymi restauracjami. Usługa cateringowa dla firm w Warszawie to wygodna innowacyjna oferta dla przedsiębiorców.

Smaczny posiłek dodaje sił do pracy

Zapewniając pracownikom świeży i pyszny posiłek, nie tylko dostarczasz im energii niezbędnej do wykonywania pracy, ale także wpływasz na podniesienie ich efektywności oraz lojalności. Dodatkowo kreujesz wizerunek firmy, jako atrakcyjnego pracodawcy wśród firm zlokalizowanych w Warszawie i jej okolicy. Co więcej, wpływasz na integrację zespołu oraz lepszą organizację pracy. A jako pracodawca oszczędzasz, gdy pracownika nie ma w pracy, co więcej dofinansowanie o wartości do 190 zł jest zwolnione ze składek ZUS.

Fotografia portretowa - Krystian Irasiak
Krystian Irasiak, Dyrektor HR, HUF Polska
"W branży automotive kwestia raportowania i statystyk jest dla nas bardzo ważna. Rozwiązanie SmartLunch perfekcyjnie wpisuje się w nasze wymagania, ponieważ koszty SmartLunch “podążają” za obecnością pracowników w firmie. Jeżeli mamy przestój letni i dużo urlopów, to koszty SmartLunch spadają. Kiedy pracujemy “pełną parą” koszty SmartLunch rosną, ale jest to poziom adekwatny do poziomu wzrostu sprzedaży. "
Fotografia portretowa - Szymon Oszczydłowski
Szymon Oszczudłowski, Board Assistant, AR Packaging
"Cenię to, że SmartLunch jest bardzo prosty. Korzystanie z kiosku elektronicznego, w którym po przyłożeniu karty, dosłownie w sekundę można zamówić obiad jest bardzo wygodne dla pracowników produkcyjnych. Do tego aplikacja w telefonie, strona internetowa. Elastyczność Waszego rozwiązania zadecydowała o naszym wyborze."
Fotografia portretowa - Adrian Wycisk
Adrian Wycisk, Dyrektor, Członek Zarządu, Henkel Polska Operations Sp. z O.O.
“Wprowadzenie SmartLunch zaczęło się od posiłków regeneracyjnych dla grupy pracowników. Wcześniej mogliśmy im je zapewnić jedynie w formie suchego prowiantu i napojów. Ze SmartLunch mogliśmy to rozszerzyć o ciepłe posiłki i zestawy obiadowe, utrzymując koszty na podobnym poziomie. Pracownicy sami zamawiają posiłki, na które mają akurat ochotę.”
Fotografia portretowa - Tomasz Kołodziej
Tomasz Kołodziej, Kierownik Działu Administracji Medana S.A.
“Epidemia wywróciła świat do góry nogami. W tak trudnym czasie rzetelna współpraca jest na wagę złota. SmartLunch nie zawiódł nas i wciąż dowozi posiłki dla naszych pracowników. Jedzenie jest odpowiednio zapakowane, a dostawca zawsze ma na sobie maseczkę i rękawiczki. Cieszymy się, że nasi pracownicy mają dostęp do bezpiecznych posiłków.”
Fotografia portretowa - Dorota Wiśniewska
Dorota Wiśniewska, Dyrektor Biura Administracji, PKP Energetyka
“Dzięki doświadczeniu SmartLunch w organizacji posiłków, PKP Energetyka S.A. zapewniła pracownikom wysoki komfort ich pracy w trudnym okresie pandemii. Starania firmy spełniły nasze oczekiwania. Rekomendujemy firmę SmartLunch jako specjalistę w branży żywienia pracowników.”