Obiady domowe Poznań

Rosół, krupnik, kurczak z żurawiną, czy makaron ze szpinakiem to tylko niektóre obiady domowe dostępne dla z pracowników Poznania i okolic. Wybierz naszą usługę cateringową i zapewnij swoim pracownikom świeże i pyszne posiłki w ciągu dnia w pracy, włączając w to soboty i niedziele. Codziennie oferujemy obiady domowe, które dostarczamy pracownikom biur, instytucji, zakładów produkcyjnych, magazynów oraz firm budowlanych w Poznaniu
583 - tyle firm nam zaufało!

Obiady dla pracowników

Oferowane przez naszą usługę cateringową obiady domowe w Poznaniu i okolicy zawsze są pyszne i świeże, a także w przystępnej cenie. Przygotowują je profesjonalni kucharze z poznańskich, lokalnych restauracji. Bliskość ich lokalizacji jest gwarantem wysokiej jakości posiłków. Dostarczamy świeże i smaczne posiłki jak u mamy. Zamówienie zawsze trafia w ciągu danego dnia o wskazanej godzinie. Zamówienia realizowane w ramach naszej usługi cateringowej dzięki przystępnej cenie pozwalają na spore oszczędności.

Tanie obiady domowe w Poznaniu

Nasza usługa cateringowa gwarantuje w ciągu każdego dnia szeroki wybór pysznych i świeżych posiłków. Poznańskie restauracje, które z nami współpracują przygotowują obiady domowe z produktów najwyższej jakości, dlatego w świeżych i pysznych obiadach znajdziecie marchewkę, fasolę, szpinak oraz inne warzywa od poznańskich dostawców. Obiady przygotowywane są w warunkach, które gwarantują najwyższą jakość posiłków. Żurek, krupnik, rosół, pierogi ze szpinakiem i kurczak, czy schabowy z surówką przygotowywane są na bazie świeżych produktów, co sprawia, że posiłki są pyszne. W ramach naszej usługi cateringowej dla poznańskich firm polecamy świeże i pyszne obiady z kuchni polskiej, europejskiej i azjatyckiej. Pracownicy z Poznania i okolic mają do wyboru dania mięsne, jarskie, wegetariańskie oraz wegańskie. Polecamy tradycyjne obiady domowe, sałatki, kanapki, pyszne przekąski i wiele innych. Smaczny i świeży posiłek, który w ciągu danego dnia trafia do pracowników z Poznania i okolic, dostarczy siły niezbędnej do wykonania codziennej pracy. Zamówienie jest realizowane niezależnie od godzin otwarcia firmy, do której trafia. Zapewniając grupowe obiady domowe pracownicze nie tylko zwiększasz efektywność pracowników, ale także wpływasz na lepszą organizację pracy.

Restauracyjne menu w Twoim miejscu pracy

Menu wybierane jest indywidualnie, dzięki czemu z łatwością dopasujesz posiłki do potrzeb pracowników oraz charakteru wykonywanej pracy. Zapewniamy elastyczne podejście, jesteśmy otwarci na propozycje naszych Klientów. Obiady domowe dla firm z Poznania i okolic zapakowane są w specjalne jednorazowe pojemniki, szczelnie zamknięte oraz opisane imieniem i nazwiskiem pracownika poznańskiej firmy, który zamówił świeży i pyszny posiłek. Dodajemy także sztućce, a obiady domowe dowożone są w termoboksach, dzięki czemu pracownicy otrzymują ciepłe, świeże i pyszne posiłki. Nasza usługa cateringowa w Poznaniu zapewnia profesjonalną obsługę. Dowóz na czas. Zamówienia realizowane z uwzględnieniem godzin otwarcia. Obiady domowe w przystępnych cenach, co przekłada się na oszczędności w organizacji procesu żywienia w firmie. 

Dowóz na terenie Poznania i okolic

Usługa cateringowa od SmartLunch uwzględnia specyfikę każdego biznesu m.in. różne godziny otwarcia, godziny realizacji zamówienia, czy miejsca dostaw posiłków w Poznaniu i okolicy. Różnorodne menu odpowiada na zróżnicowane potrzeby żywieniowe pracowników. Świeże i pyszne obiady domowe takie jak żurek, rosół, krupnik, filet kurczaka z żurawiną, makaron ze szpinakiem, mielony z surówką, czy fasolka, smakują jak domowy obiad u mamy. Ze względu na zróżnicowaną specyfikę obsługiwanych branż menu, ilość, cena i inne szczegóły zamówienia ustalane są indywidualnie dla każdej firmy obsługiwanej przez SmartLunch w Poznaniu i okolicy. Stałość zleceń pozwala nam oferowanie przystępnych cen, co niesia za sobą konkretne oszczędności. W trosce o najwyższą jakość dostarczanych posiłków współpracujemy tylko ze sprawdzonymi restauracjami. Usługa cateringowa dla firm w Poznaniu to wygodna innowacyjna oferta dla przedsiębiorców.

Obiad domowy dodaje sił do pracy

Zapewniając pracownikom świeży i pyszny posiłek, nie tylko dostarczasz im energii niezbędnej do wykonywania pracy, ale także wpływasz na podniesienie ich efektywności oraz lojalności. Dodatkowo kreujesz wizerunek firmy, jako atrakcyjnego pracodawcy wśród firm zlokalizowanych w Poznaniu i jej okolicy. Co więcej, wpływasz na integrację zespołu oraz lepszą organizację pracy. A jako pracodawca oszczędzasz, gdy pracownika nie ma w pracy, co więcej dofinansowanie o wartości do 190 zł jest zwolnione ze składek ZUS.
Fotografia portretowa - Krystian Irasiak
Krystian Irasiak, Dyrektor HR, HUF Polska
"W branży automotive kwestia raportowania i statystyk jest dla nas bardzo ważna. Rozwiązanie SmartLunch perfekcyjnie wpisuje się w nasze wymagania, ponieważ koszty SmartLunch “podążają” za obecnością pracowników w firmie. Jeżeli mamy przestój letni i dużo urlopów, to koszty SmartLunch spadają. Kiedy pracujemy “pełną parą” koszty SmartLunch rosną, ale jest to poziom adekwatny do poziomu wzrostu sprzedaży. "
Fotografia portretowa - Szymon Oszczydłowski
Szymon Oszczudłowski, Board Assistant, AR Packaging
"Cenię to, że SmartLunch jest bardzo prosty. Korzystanie z kiosku elektronicznego, w którym po przyłożeniu karty, dosłownie w sekundę można zamówić obiad jest bardzo wygodne dla pracowników produkcyjnych. Do tego aplikacja w telefonie, strona internetowa. Elastyczność Waszego rozwiązania zadecydowała o naszym wyborze."
Fotografia portretowa - Adrian Wycisk
Adrian Wycisk, Dyrektor, Członek Zarządu, Henkel Polska Operations Sp. z O.O.
“Wprowadzenie SmartLunch zaczęło się od posiłków regeneracyjnych dla grupy pracowników. Wcześniej mogliśmy im je zapewnić jedynie w formie suchego prowiantu i napojów. Ze SmartLunch mogliśmy to rozszerzyć o ciepłe posiłki i zestawy obiadowe, utrzymując koszty na podobnym poziomie. Pracownicy sami zamawiają posiłki, na które mają akurat ochotę.”
Fotografia portretowa - Tomasz Kołodziej
Tomasz Kołodziej, Kierownik Działu Administracji Medana S.A.
“Epidemia wywróciła świat do góry nogami. W tak trudnym czasie rzetelna współpraca jest na wagę złota. SmartLunch nie zawiódł nas i wciąż dowozi posiłki dla naszych pracowników. Jedzenie jest odpowiednio zapakowane, a dostawca zawsze ma na sobie maseczkę i rękawiczki. Cieszymy się, że nasi pracownicy mają dostęp do bezpiecznych posiłków.”
Fotografia portretowa - Dorota Wiśniewska
Dorota Wiśniewska, Dyrektor Biura Administracji, PKP Energetyka
“Dzięki doświadczeniu SmartLunch w organizacji posiłków, PKP Energetyka S.A. zapewniła pracownikom wysoki komfort ich pracy w trudnym okresie pandemii. Starania firmy spełniły nasze oczekiwania. Rekomendujemy firmę SmartLunch jako specjalistę w branży żywienia pracowników.”