Pyszne obiady domowe w Lublinie

Obiad domowy w pracy? A może coś innego niż klasyczny catering? Zapewnij swoim pracownikom domowe jedzenie z restauracji, które współpracują ze SmartLunch w Lublinie. Ze strony internetowej lub aplikacji SmartLunch można zamawiać codziennie lub na cały tydzień z góry. Restauratorzy współpracujący ze SmartLunch w mieście Lublin oferują obiady domowe (danie główne, np. kasza gryczana z mięsem albo z kapustą, pizza ze szpinakiem, zupa: np. micha żurku czy nawet dobra kawa), które dostarczamy pracownikom instytucji, zakładów produkcyjnych, magazynów oraz firm budowlanych pod wskazany adres.
583 - tyle firm nam zaufało!

Obiady dla pracowników

Każdy lubi dobrze zjeść - pyszna micha jest ważna!

Oferowane przez nas posiłki pracownicze w miejscowości Lublin i okolicy zawsze są świeże, bo przygotowują je profesjonalni kucharze z restauracji, które posiadają catering, dowóz i współpracują ze SmartLunch. Bliskość ich lokalizacji jest gwarantem wysokiej jakości posiłków. Obiady nawet pachną smacznie jak u mamy. Zamówienie zawsze trafia na miejsce o wskazanej godzinie.

Obiady domowe Lublin - jedzenie w dowozie

W naszej aplikacji znajdziesz pyszne jedzenie. Każdy lokal, który współpracuje ze SmartLunch w Lublinie proponuje zdrowy obiad. W ramach naszej usługi polecamy dania z kuchni polskiej, europejskiej i azjatyckiej. Duża liczba zamówień to pierogi ruskie. Pracownicy w mieście Lublin mają do wyboru dania mięsne, wegetariańskie (micha zupy, pizza cztery sery, pizza margherita) oraz wegańskie (pierogi ze szpinakiem, pierogi ruskie z tofu). Dbamy, aby ich dowóz był zawsze punktualny, ponieważ najważniejsza jest dla nas wysoka jakość obsługi. Smaczne obiady, które trafiają do pracowników z miejscowości Lublin, dostarczą siły niezbędnej do wykonania codziennej pracy. Zamówienia są banalnie proste Zamówienie z restauracji w miejscowości Lublin jest realizowane online, można się zalogować numerem telefonu i nie ma znaczenia minimalna wartość zamówienia. Można również zamówić obiady dla gości, np. na różnego rodzaju szkolenia. Zapewniając grupowe obiady domowe pracownicze na wynos, nie tylko zwiększasz efektywność pracowników, ale także wpływasz na lepszą organizację pracy.

Domowe obiady to także integracja

Usługa cateringowa zapewniająca obiady domowe z dowozem to praktyczny benefit dla pracowników, który dodatkowo wpływa na poprawę konkurencyjności pracodawcy na rynku pracy w mieście Lublin i okolicach. Usługa pośrednio wspiera proces rekrutacyjny poprzez pozytywny wpływ na atrakcyjność miejsca pracy. Ponadto, przecież każdy lubi dobrze zjeść. Nasza usługa to nie tylko domowe obiady dostarczane bezpośrednio do miejsca pracy, niezależnie od godzin otwarcia firmy, ale także świeże i pyszne posiłki na dowóz na różne wydarzenia: szkolenia, konferencje, imprezy okolicznościowe, np. integracyjne, spotkania biznesowe, pikniki i inne uroczystości.

Fotografia portretowa - Krystian Irasiak
Krystian Irasiak, Dyrektor HR, HUF Polska
"W branży automotive kwestia raportowania i statystyk jest dla nas bardzo ważna. Rozwiązanie SmartLunch perfekcyjnie wpisuje się w nasze wymagania, ponieważ koszty SmartLunch “podążają” za obecnością pracowników w firmie. Jeżeli mamy przestój letni i dużo urlopów, to koszty SmartLunch spadają. Kiedy pracujemy “pełną parą” koszty SmartLunch rosną, ale jest to poziom adekwatny do poziomu wzrostu sprzedaży. "
Fotografia portretowa - Szymon Oszczydłowski
Szymon Oszczudłowski, Board Assistant, AR Packaging
"Cenię to, że SmartLunch jest bardzo prosty. Korzystanie z kiosku elektronicznego, w którym po przyłożeniu karty, dosłownie w sekundę można zamówić obiad jest bardzo wygodne dla pracowników produkcyjnych. Do tego aplikacja w telefonie, strona internetowa. Elastyczność Waszego rozwiązania zadecydowała o naszym wyborze."
Fotografia portretowa - Adrian Wycisk
Adrian Wycisk, Dyrektor, Członek Zarządu, Henkel Polska Operations Sp. z O.O.
“Wprowadzenie SmartLunch zaczęło się od posiłków regeneracyjnych dla grupy pracowników. Wcześniej mogliśmy im je zapewnić jedynie w formie suchego prowiantu i napojów. Ze SmartLunch mogliśmy to rozszerzyć o ciepłe posiłki i zestawy obiadowe, utrzymując koszty na podobnym poziomie. Pracownicy sami zamawiają posiłki, na które mają akurat ochotę.”
Fotografia portretowa - Tomasz Kołodziej
Tomasz Kołodziej, Kierownik Działu Administracji Medana S.A.
“Epidemia wywróciła świat do góry nogami. W tak trudnym czasie rzetelna współpraca jest na wagę złota. SmartLunch nie zawiódł nas i wciąż dowozi posiłki dla naszych pracowników. Jedzenie jest odpowiednio zapakowane, a dostawca zawsze ma na sobie maseczkę i rękawiczki. Cieszymy się, że nasi pracownicy mają dostęp do bezpiecznych posiłków.”
Fotografia portretowa - Dorota Wiśniewska
Dorota Wiśniewska, Dyrektor Biura Administracji, PKP Energetyka
“Dzięki doświadczeniu SmartLunch w organizacji posiłków, PKP Energetyka S.A. zapewniła pracownikom wysoki komfort ich pracy w trudnym okresie pandemii. Starania firmy spełniły nasze oczekiwania. Rekomendujemy firmę SmartLunch jako specjalistę w branży żywienia pracowników.”