Obiady domowe Katowice

Drugie danie w pracy? A może śniadanie? Już nie trzeba przynosić go z domu, przyjedzie pod wskazany adres. Zapewnij swoim pracownikom pyszne dania z restauracji, które współpracują ze SmartLunch w Katowicach.
583 - tyle firm nam zaufało!

Obiady dla pracowników

Zamów obiad dla pracowników jednym kliknięciem

Ze strony internetowej lub aplikacji SmartLunch można zamawiać śniadania i inne posiłki codziennie lub każdego dnia. Jeśli lokal znajduje się blisko (np. w centrum Katowic), oczywiście przy wcześniejszym uiszczeniu należności, można odebrać dania bezpośrednio w restauracji.

SmartLunch to nie tylko zwykły catering

Obiady domowe, które proponują nasi restauratorzy są pyszne. Dodatkowo, zapewniamy, że menu nie jest monotonne, codziennie można zamówić inny obiad dnia. Dbamy o swoich stałych klientów.

SmartLunch to aplikacja prosta w obsłudze

Zamówienia z naszej restauracji jest realizowane online, można się zalogować numerem telefonu i nie ma znaczenia minimalna wartość zamówienia. Zapewniając grupowe obiady domowe pracownicze na wynos nie tylko zwiększasz efektywność pracowników, ale także wpływasz na lepszą organizację pracy.

Zapewniamy profesjonalną obsługę klienta

Zespół Customer Support dba o sprawną obsługę naszych klientów. Serdecznie prosimy o wszelkie wpisy dotyczące spadku jakości zamówień. Warto załączyć ciekawe zdjęcie, np. nieświeżego posiłku. Proszę zgłaszać również każdy brak w dostawie, będziemy reagować natychmiast. Zrobiłeś ciekawe zdjęcie, bo obiady nie zgadzają się z zamówieniem? Uwzględnimy powód zgłoszenia i natychmiast zadziałamy. Powód zgłoś do 24 godzin od otrzymania posiłku. SmartLunch to nie tylko obiady Prowadzimy również blog, na którym publikujemy najciekawsze artykuły dotyczące żywienia zbiorowego. Piszemy również o benefitach, często prezentujemy polecane oferty. Dobre samopoczucie pracowników jest dla nas najważniejsze, dlatego często zamieszczamy posty o tematyce związanej z HR. POSIŁKI PRACOWNICZE to także integracja Zamówienia z dowozem na miejsce sprawia, że wszyscy pracownicy jedzą swoje dania wspólnie w tym samym czasie i nie muszą opuszczać siedziby firmy, żeby wyjść do restauracji i zjeść. Pracownicy nawiązują lepsze relacje i się integrują, przerwy lunchowe nie są nadużywane, pracownicy nie marnują ich, żeby przeglądać Facebook. Najczęściej wykorzystywany benefit Usługa cateringowa zapewniająca obiady domowe z dowozem to praktyczny benefit dla pracowników, który dodatkowo wpływa na poprawę konkurencyjności pracodawcy na rynku pracy. Usługa pośrednio wspiera proces rekrutacyjny poprzez pozytywny wpływ na atrakcyjność miejsca pracy. Ponadto, przecież każdy lubi dobrze zjeść. Wigilia firmowa lub impreza integracyjna Nasza usługa to nie tylko domowe obiady dostarczane bezpośrednio do miejsca pracy, niezależnie od godzin otwarcia firmy, ale także świeże i pyszne posiłki na dowóz na każdą okazję: bankiety, konferencje, imprezy okolicznościowe, np. integracyjne, spotkania biznesowe, pikniki i inne uroczystości. Zamówienie może być przeznaczone dla gości. Menu wybierane jest indywidualnie, dzięki czemu z łatwością dopasujesz obiad do potrzeb pracowników oraz charakteru wykonywanej pracy. Zapewniamy elastyczne podejście, jesteśmy otwarci na propozycje naszych Klientów. Restauracja może być zaproponowana przez firmę, która chce podjąć współpracę. jesteśmy elastyczni ‍Usługa SmartLunch w Katowicach i województwie śląskim zapewnia profesjonalną obsługę. Restauracja gwarantuje dowóz na czas. Ceny posiłków są przystępne, co przekłada się na oszczędności w organizacji procesu żywienia w firmie. Usługa cateringowa od SmartLunch uwzględnia specyfikę każdego biznesu m.in. różne godziny otwarcia, godziny realizacji zamówienia, czy miejsca dostaw posiłków. Ze względu na zróżnicowaną organizację obsługiwanych branż, menu i inne szczegóły zamówienia ustalane są indywidualnie dla każdej firmy obsługiwanej przez SmartLunch. Koniec z monotonnymi posiłkami Różnorodne menu, o którym pamięta każda restauracja, która współpracuje z nami w Katowicach, odpowiada na zróżnicowane potrzeby żywieniowe pracowników.
Fotografia portretowa - Krystian Irasiak
Krystian Irasiak, Dyrektor HR, HUF Polska
"W branży automotive kwestia raportowania i statystyk jest dla nas bardzo ważna. Rozwiązanie SmartLunch perfekcyjnie wpisuje się w nasze wymagania, ponieważ koszty SmartLunch “podążają” za obecnością pracowników w firmie. Jeżeli mamy przestój letni i dużo urlopów, to koszty SmartLunch spadają. Kiedy pracujemy “pełną parą” koszty SmartLunch rosną, ale jest to poziom adekwatny do poziomu wzrostu sprzedaży. "
Fotografia portretowa - Szymon Oszczydłowski
Szymon Oszczudłowski, Board Assistant, AR Packaging
"Cenię to, że SmartLunch jest bardzo prosty. Korzystanie z kiosku elektronicznego, w którym po przyłożeniu karty, dosłownie w sekundę można zamówić obiad jest bardzo wygodne dla pracowników produkcyjnych. Do tego aplikacja w telefonie, strona internetowa. Elastyczność Waszego rozwiązania zadecydowała o naszym wyborze."
Fotografia portretowa - Adrian Wycisk
Adrian Wycisk, Dyrektor, Członek Zarządu, Henkel Polska Operations Sp. z O.O.
“Wprowadzenie SmartLunch zaczęło się od posiłków regeneracyjnych dla grupy pracowników. Wcześniej mogliśmy im je zapewnić jedynie w formie suchego prowiantu i napojów. Ze SmartLunch mogliśmy to rozszerzyć o ciepłe posiłki i zestawy obiadowe, utrzymując koszty na podobnym poziomie. Pracownicy sami zamawiają posiłki, na które mają akurat ochotę.”
Fotografia portretowa - Tomasz Kołodziej
Tomasz Kołodziej, Kierownik Działu Administracji Medana S.A.
“Epidemia wywróciła świat do góry nogami. W tak trudnym czasie rzetelna współpraca jest na wagę złota. SmartLunch nie zawiódł nas i wciąż dowozi posiłki dla naszych pracowników. Jedzenie jest odpowiednio zapakowane, a dostawca zawsze ma na sobie maseczkę i rękawiczki. Cieszymy się, że nasi pracownicy mają dostęp do bezpiecznych posiłków.”
Fotografia portretowa - Dorota Wiśniewska
Dorota Wiśniewska, Dyrektor Biura Administracji, PKP Energetyka
“Dzięki doświadczeniu SmartLunch w organizacji posiłków, PKP Energetyka S.A. zapewniła pracownikom wysoki komfort ich pracy w trudnym okresie pandemii. Starania firmy spełniły nasze oczekiwania. Rekomendujemy firmę SmartLunch jako specjalistę w branży żywienia pracowników.”