Obiady domowe Częstochowa

Domowy obiad w pracy? Nic prostszego. Zapewnij swoim pracownikom świeże i pyszne posiłki w ciągu danego dnia w pracy, włączając w to soboty i niedziele. Codziennie oferujemy obiady domowe, które dostarczamy pracownikom biur, instytucji, zakładów produkcyjnych, magazynów oraz firm budowlanych w Częstochowie i całym województwie śląskim.
583 - tyle firm nam zaufało!

Obiady dla pracowników

Oferowane przez nas w Częstochowie i okolicy obiady domowe zawsze są pyszne i świeże, bo przygotowują je profesjonalni kucharze z lokalnych restauracji. Bliskość ich lokalizacji jest gwarantem wysokiej jakości posiłków. Dostarczamy świeże i smaczne posiłki jak u mamy. Zamówienie zawsze trafia w ciągu danego dnia o wskazanej godzinie. Z nami Twój pracownik - niedzielny obiad może mieć każdego dnia w pracy.

Tanie obiady domowe w Częstochowie

Nasza oferta gwarantuje w ciągu każdego dnia szeroki wybór pysznych i świeżych posiłków. Obiady przygotowywane są w warunkach, które gwarantują najwyższą jakość posiłków. Obiady domowe przygotowywane są na bazie świeżych produktów, co sprawia, że posiłki są pyszne. W ramach naszej usługi cateringowej dla firm polecamy świeże i pyszne obiady z kuchni polskiej, europejskiej i azjatyckiej. Pracownicy mają do wyboru dania mięsne, jarskie, wegetariańskie oraz wegańskie. Polecamy tradycyjne obiady domowe, sałatki, kanapki, pyszne przekąski i wiele innych. Smaczny i świeży posiłek, który w ciągu danego dnia trafia do pracowników z Częstochowy i okolic, dostarczy siły niezbędnej do wykonania codziennej pracy. Zamówienie jest realizowane niezależnie od godzin otwarcia firmy, do której trafia. Zapewniając grupowe obiady domowe pracownicze nie tylko zwiększasz efektywność pracowników, ale także wpływasz na lepszą organizację pracy. Dowóz obiadów domowych na miejsce sprawia, że wszyscy pracownicy jedzą wspólnie w tym samym czasie i nie muszą opuszczać siedziby firmy.

Obiad domowy dodaje sił do pracy

Zapewniając pracownikom świeży i pyszny posiłek, nie tylko dostarczasz im energii niezbędnej do wykonywania pracy, ale także wpływasz na podniesienie ich efektywności oraz lojalności. Dodatkowo kreujesz wizerunek firmy, jako atrakcyjnego pracodawcy wśród firm zlokalizowanych w Częstochowie i jej okolicy. Co więcej, wpływasz na integrację zespołu oraz lepszą organizację pracy. A jako pracodawca oszczędzasz, gdy pracownika nie ma w pracy, co więcej dofinansowanie o wartości do 190 zł jest zwolnione ze składek ZUS.

Fotografia portretowa - Krystian Irasiak
Krystian Irasiak, Dyrektor HR, HUF Polska
"W branży automotive kwestia raportowania i statystyk jest dla nas bardzo ważna. Rozwiązanie SmartLunch perfekcyjnie wpisuje się w nasze wymagania, ponieważ koszty SmartLunch “podążają” za obecnością pracowników w firmie. Jeżeli mamy przestój letni i dużo urlopów, to koszty SmartLunch spadają. Kiedy pracujemy “pełną parą” koszty SmartLunch rosną, ale jest to poziom adekwatny do poziomu wzrostu sprzedaży. "
Fotografia portretowa - Szymon Oszczydłowski
Szymon Oszczudłowski, Board Assistant, AR Packaging
"Cenię to, że SmartLunch jest bardzo prosty. Korzystanie z kiosku elektronicznego, w którym po przyłożeniu karty, dosłownie w sekundę można zamówić obiad jest bardzo wygodne dla pracowników produkcyjnych. Do tego aplikacja w telefonie, strona internetowa. Elastyczność Waszego rozwiązania zadecydowała o naszym wyborze."
Fotografia portretowa - Adrian Wycisk
Adrian Wycisk, Dyrektor, Członek Zarządu, Henkel Polska Operations Sp. z O.O.
“Wprowadzenie SmartLunch zaczęło się od posiłków regeneracyjnych dla grupy pracowników. Wcześniej mogliśmy im je zapewnić jedynie w formie suchego prowiantu i napojów. Ze SmartLunch mogliśmy to rozszerzyć o ciepłe posiłki i zestawy obiadowe, utrzymując koszty na podobnym poziomie. Pracownicy sami zamawiają posiłki, na które mają akurat ochotę.”
Fotografia portretowa - Tomasz Kołodziej
Tomasz Kołodziej, Kierownik Działu Administracji Medana S.A.
“Epidemia wywróciła świat do góry nogami. W tak trudnym czasie rzetelna współpraca jest na wagę złota. SmartLunch nie zawiódł nas i wciąż dowozi posiłki dla naszych pracowników. Jedzenie jest odpowiednio zapakowane, a dostawca zawsze ma na sobie maseczkę i rękawiczki. Cieszymy się, że nasi pracownicy mają dostęp do bezpiecznych posiłków.”
Fotografia portretowa - Dorota Wiśniewska
Dorota Wiśniewska, Dyrektor Biura Administracji, PKP Energetyka
“Dzięki doświadczeniu SmartLunch w organizacji posiłków, PKP Energetyka S.A. zapewniła pracownikom wysoki komfort ich pracy w trudnym okresie pandemii. Starania firmy spełniły nasze oczekiwania. Rekomendujemy firmę SmartLunch jako specjalistę w branży żywienia pracowników.”