Catering dla firm Tarnów- profesjonalny catering

Poszukujesz profesjonalnej firmy cateringowej w Tarnowie, która zapewni pyszne i świeże posiłki dla Twoich pracowników? W Tarnowie znajdziesz naszą ofertę kompleksowych usług cateringowych, które obejmują dostawę 24/7 bezpośrednio do miejsca pracy. Specjalizujemy się w organizacji żywienia grupowego, co pozwala nam codziennie dostarczać obiady dla pracowników oraz posiłki regeneracyjne do firm w Tarnowie i okolicach.
583 - tyle firm nam zaufało!

Catering dla firm - profesjonalne menu, wyjątkowy smak!

Obiady dla pracowników z dostawą – catering dla firm Tarnów - dobre ceny

Wybierając nasz wyjątkowy catering dla firm Tarnów, zapewniasz swoim pracownikom dostęp do bogatego asortymentu wykwintnych dań, stworzonych z myślą o zróżnicowanych preferencjach kulinarnych. Nasze usługi cateringowe w Tarnowie to gwarancja różnorodności i jakości, z menu składającym się z wyselekcjonowanych potraw kuchni polskiej, europejskiej, azjatyckiej, jak również smacznych kanapek, sałatek, przekąsek i zup.

Catering dla firm - smak, który pozostawia wrażenie!

Ciepłe jedzenie na dowóz – Profesjonalny catering Tarnów

Oferujemy wygodne i bezpieczne rozwiązanie cateringu dla firm w Tarnowie – ciepłe posiłki z dostawą bezpośrednio do Twojego miejsca pracy. Zatroszczymy się o to, by każdy obiad był nie tylko smaczny, ale też dostarczany w sposób higieniczny i bezpieczny. Nasze posiłki są pakowane w jednorazowe, ekologiczne opakowania wraz z kompletem sztućców, a specjalne termoboxy, których używamy, gwarantują utrzymanie odpowiedniej temperatury dań w trakcie dostawy.

Szczególnie ważne - jesteśmy otwarci na różne potrzeby – catering Tarnów

W naszej firmie cateringowej w Tarnowie stawiamy na elastyczność i dostosowanie do indywidualnych potrzeb każdego Klienta. Zdajemy sobie sprawę, że każda branża i każda firma mają swoje specyficzne wymagania, a pracownicy różne oczekiwania co do posiłków. Właśnie dlatego szczegóły współpracy, takie jak menu, kaloryczność potraw, czas dostawy, liczba porcji czy szczegóły dotyczące obsługi cateringowej, są ustalane indywidualnie, w ścisłej współpracy z przedstawicielem Państwa firmy.

Posiłki regeneracyjne – catering Tarnów

Rozumiemy znaczenie zdrowego odżywiania w miejscu pracy, szczególnie dla osób wykonujących prace fizyczne lub pracujących w trudnych warunkach. Nasza firma cateringowa w Tarnowie oferuje specjalistyczne posiłki regeneracyjne, dostosowane do wymagań określonych w rozporządzeniu Rady Ministrów z dnia 28 maja 1996 r. w sprawie profilaktycznych posiłków i napojów. Zobowiązanie do zapewnienia posiłków regeneracyjnych dotyczy pracodawców, których pracownicy wykonują wzmożoną pracę fizyczną, pracę w skrajnie trudnych warunkach atmosferycznych, pod ziemią lub uczestniczą w usuwaniu skutków klęsk żywiołowych. Właśnie dlatego nasze posiłki są starannie zaplanowane i przygotowane tak, aby spełnić wszystkie kryteria zdrowego odżywiania i dostarczyć odpowiednią ilość energii. Każdy posiłek regeneracyjny zawiera zbilansowany zestaw składników: 50-55% węglowodanów, 30-35% tłuszczów, 15% białek oraz około 1000 kcal.
Fotografia portretowa - Krystian Irasiak
Krystian Irasiak, Dyrektor HR, HUF Polska
"W branży automotive kwestia raportowania i statystyk jest dla nas bardzo ważna. Rozwiązanie SmartLunch perfekcyjnie wpisuje się w nasze wymagania, ponieważ koszty SmartLunch “podążają” za obecnością pracowników w firmie. Jeżeli mamy przestój letni i dużo urlopów, to koszty SmartLunch spadają. Kiedy pracujemy “pełną parą” koszty SmartLunch rosną, ale jest to poziom adekwatny do poziomu wzrostu sprzedaży. "
Fotografia portretowa - Szymon Oszczydłowski
Szymon Oszczudłowski, Board Assistant, AR Packaging
"Cenię to, że SmartLunch jest bardzo prosty. Korzystanie z kiosku elektronicznego, w którym po przyłożeniu karty, dosłownie w sekundę można zamówić obiad jest bardzo wygodne dla pracowników produkcyjnych. Do tego aplikacja w telefonie, strona internetowa. Elastyczność Waszego rozwiązania zadecydowała o naszym wyborze."
Fotografia portretowa - Adrian Wycisk
Adrian Wycisk, Dyrektor, Członek Zarządu, Henkel Polska Operations Sp. z O.O.
“Wprowadzenie SmartLunch zaczęło się od posiłków regeneracyjnych dla grupy pracowników. Wcześniej mogliśmy im je zapewnić jedynie w formie suchego prowiantu i napojów. Ze SmartLunch mogliśmy to rozszerzyć o ciepłe posiłki i zestawy obiadowe, utrzymując koszty na podobnym poziomie. Pracownicy sami zamawiają posiłki, na które mają akurat ochotę.”
Fotografia portretowa - Tomasz Kołodziej
Tomasz Kołodziej, Kierownik Działu Administracji Medana S.A.
“Epidemia wywróciła świat do góry nogami. W tak trudnym czasie rzetelna współpraca jest na wagę złota. SmartLunch nie zawiódł nas i wciąż dowozi posiłki dla naszych pracowników. Jedzenie jest odpowiednio zapakowane, a dostawca zawsze ma na sobie maseczkę i rękawiczki. Cieszymy się, że nasi pracownicy mają dostęp do bezpiecznych posiłków.”
Fotografia portretowa - Dorota Wiśniewska
Dorota Wiśniewska, Dyrektor Biura Administracji, PKP Energetyka
“Dzięki doświadczeniu SmartLunch w organizacji posiłków, PKP Energetyka S.A. zapewniła pracownikom wysoki komfort ich pracy w trudnym okresie pandemii. Starania firmy spełniły nasze oczekiwania. Rekomendujemy firmę SmartLunch jako specjalistę w branży żywienia pracowników.”

FAQ - Catering dla firm Tarnów

Jakie usługi wchodzą w skład cateringu dla firm w Tarnowie?

Nasz catering dla firm w Tarnowie obejmuje szeroki zakres usług cateringowych, od dostarczania ciepłych posiłków do miejsc pracy, przez organizację spotkań biznesowych, imprez okolicznościowych i uroczystości rodzinnych, po specjalistyczne usługi, takie jak catering dietetyczny.

Czy oferujecie opcje cateringu dietetycznego?

Tak, rozumiemy różnorodność potrzeb żywieniowych, dlatego w naszej ofercie znajduje się również catering dietetyczny, dostosowany do indywidualnych wymagań i preferencji żywieniowych naszych klientów.

Czy catering obejmuje również dostawę do firm na terenie Tarnowa?

Tak, oferujemy profesjonalne usługi cateringowe z dostawą na terenie Tarnowa, dbając o to, by każde zamówienie było dostarczane szybko i w idealnym stanie.

Jakie są zalety wyboru Waszej firmy cateringowej?

Wybierając naszą firmę cateringową, zyskujesz dostęp do wysokiej jakości usług, doświadczonych kucharzy, bogatego menu i elastycznych rozwiązań dostosowanych do indywidualnych potrzeb Twoich gości. Dokładamy wszelkich starań, aby spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Czy mogę dostosować menu do potrzeb mojego wydarzenia?

Oczywiście, jesteśmy elastyczni i gotowi dostosować nasze usługi cateringowe do szczególnych wymagań Twojego wydarzenia, od wyboru składników po prezentację potraw.

Jak mogę złożyć zamówienie na catering w Tarnowie?

Aby złożyć zamówienie, wystarczy skontaktować się z nami telefonicznie lub przez formularz na naszej stronie internetowej. Nasz zespół chętnie odpowie na wszelkie pytania i pomoże dostosować ofertę do Twoich konkretnych potrzeb. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty cateringu dla firm w Tarnowie i doświadczenia najwyższej jakości usług, które z pewnością spełnią oczekiwania Twoje i Twoich gości.