Obiady dla pracowników Wałbrzych

Ciepłe i smaczne posiłki dla pracowników z punktualna dostawą 24h na miejsce pracy. Tak, ze SmartLunch to możliwe w całej Polsce. Wspieramy firmy w organizacji żywienie zbiorowego. Proponujemy multicatering dzięki czemu mogą Państwo korzystać z ofert różnych restauracji. Codziennie dowozimy smaczne, ciepłe obiady do firm, biur, instytucji zatrudniających od 50 do 500 osób. Panel do składania zamówień jest łatwy i intuicyjny w obsłudze. Pamiętaj, że dofinansowanie do posiłków pracowniczych do 450 zł miesięcznie jest zwolnione ze składek ZUS.
583 - tyle firm nam zaufało!

Zróżnicowane menu

Dzięki współpracy z lokalnymi restauracjami w całej Polsce m.in. w Wałbrzycha i innych miejscowości na Dolnym Śląsku możemy zapewnić Państwu profesjonalne usługi cateringowe i szerokie menu. Proponujemy dania kuchni polskiej i zagranicznej, tradycyjne domowe obiady oraz dania wegańskie, wegetariańskie. Każdego dnia dostarczamy obiady, lunche, kanapki, przekąski i posiłki regeneracyjne do różnych firm.

Posiłki dla pracowników zapakowane są w biodegradowalne, jednorazowe opakowania z kompletem sztućców i podpisane imieniem i nazwiskiem. Wszystkie przewożone w specjalnych termoboxach zabezpieczających przed uszkodzeniami mechanicznymi i utrzymujących ciepło. Dzięki temu każdy pracownik szybko znajdzie swoje ciepłe jedzenie nie tracąc cennego czasu podczas cennej przerwy.

Oferta dopasowana do indywidualnych potrzeb

Współpracujemy z firmami z różnych branż. Pomagamy znaleźć catering dla firm, który dostarczy potrawy odpowiednio zbilansowane energetycznie dopasowane do potrzeb danej grupy zawodowej. Szczegóły współpracy ustalamy indywidualnie. Zawsze staramy się wpracować z Klientem najepsze rozwiązanie dopasowane do potrzeb organizacji oraz preferencji pracowników. Stałość oraz duża liczba zleceń pozwala nam oferować niezwykle konkurencyjne ceny. Przez cały okres współpracy zapewniamy doradztwo w zakresie menu i dofinansowania do posiłków oraz wsparcie IT.

catering dla pracowników
Dofinansowanie posiłków dla pracowników

Jak działa proces zamawiania posiłków

Pracownik może zamówić posiłki na cały tydzień za pomocą aplikacji, strony internetowej lub SmartBoxu, czyli interaktywnego kiosku, który możemy zamontować w firmie. Podsumowanie zamówień z wyprzedzeniem trafia do Restauratora, który wie ile porcji poszczególnych dań przygotować danego dnia dziękie czemu znacznie ogranicza straty. Obiady dla firm dostarczane są przez wybrany catering punktualnie na miejsce pracy, a pracownicy otrzymują smaczne, ciepłe jedzenie.

Dbamy o jakość otrzymywanego przez Państwa jedzenia, udostępniając dla użytkowników aplikacji system ocen i komentarzy, gdzie mogą ocenić każdy posiłek. Anonimowe statystyki ocen oraz najczęściej zamawianych dań przekazywane są na koniec miesiąca do poszczególnych restauratorów. W ten sposób lokal gastronomiczny poznaje preferencje kulinarne zamawiających i może lepiej dostosować swoją ofertę.

Fotografia portretowa - Krystian Irasiak
Krystian Irasiak, Dyrektor HR, HUF Polska
"W branży automotive kwestia raportowania i statystyk jest dla nas bardzo ważna. Rozwiązanie SmartLunch perfekcyjnie wpisuje się w nasze wymagania, ponieważ koszty SmartLunch “podążają” za obecnością pracowników w firmie. Jeżeli mamy przestój letni i dużo urlopów, to koszty SmartLunch spadają. Kiedy pracujemy “pełną parą” koszty SmartLunch rosną, ale jest to poziom adekwatny do poziomu wzrostu sprzedaży. "
Fotografia portretowa - Szymon Oszczydłowski
Szymon Oszczudłowski, Board Assistant, AR Packaging
"Cenię to, że SmartLunch jest bardzo prosty. Korzystanie z kiosku elektronicznego, w którym po przyłożeniu karty, dosłownie w sekundę można zamówić obiad jest bardzo wygodne dla pracowników produkcyjnych. Do tego aplikacja w telefonie, strona internetowa. Elastyczność Waszego rozwiązania zadecydowała o naszym wyborze."
Fotografia portretowa - Adrian Wycisk
Adrian Wycisk, Dyrektor, Członek Zarządu, Henkel Polska Operations Sp. z O.O.
“Wprowadzenie SmartLunch zaczęło się od posiłków regeneracyjnych dla grupy pracowników. Wcześniej mogliśmy im je zapewnić jedynie w formie suchego prowiantu i napojów. Ze SmartLunch mogliśmy to rozszerzyć o ciepłe posiłki i zestawy obiadowe, utrzymując koszty na podobnym poziomie. Pracownicy sami zamawiają posiłki, na które mają akurat ochotę.”
Fotografia portretowa - Tomasz Kołodziej
Tomasz Kołodziej, Kierownik Działu Administracji Medana S.A.
“Epidemia wywróciła świat do góry nogami. W tak trudnym czasie rzetelna współpraca jest na wagę złota. SmartLunch nie zawiódł nas i wciąż dowozi posiłki dla naszych pracowników. Jedzenie jest odpowiednio zapakowane, a dostawca zawsze ma na sobie maseczkę i rękawiczki. Cieszymy się, że nasi pracownicy mają dostęp do bezpiecznych posiłków.”
Fotografia portretowa - Dorota Wiśniewska
Dorota Wiśniewska, Dyrektor Biura Administracji, PKP Energetyka
“Dzięki doświadczeniu SmartLunch w organizacji posiłków, PKP Energetyka S.A. zapewniła pracownikom wysoki komfort ich pracy w trudnym okresie pandemii. Starania firmy spełniły nasze oczekiwania. Rekomendujemy firmę SmartLunch jako specjalistę w branży żywienia pracowników.”
Dofinansowanie posiłków dla pracowników

Posiłki regeneracyjne

W ofercie także posiłki profilaktyczne o odpowiedniej kaloryczności (1000 kcal) i wartościach odżywczych. Zgodnie z rozporządzeniem Rady Ministrów z 28 maja 1996 r. w sprawie profilaktycznych posiłków i napojów (DzU nr 60 poz. 279) przysługują one nieodpłatnie osobom, wykonującym prace na zewnątrz w uciążliwych warunkach atmosferycznych, w trudnych warunków, przy usuwanie skutków zdarzeń losowych i klęsk żywiołowych oraz pracę o zwiększonym wydatku energetycznym - 2000 kcal dla mężczyzn, 1100 dla kobiet. Zwykle jest to drugie danie lub zupa z wkładką mięsną o zwiększonej kaloryczności i gramaturze.

Dowozimy na terenie całego województwa

Dostosowujemy menu do wymagań naszych Klientów. Zapewniamy posiłki z dowozem dla biur, instytucji, firm budowlanych, zakładów przemysłowych, fabryk i innych firm pracujących w trybie jedno i kilku zmianowym. Współpracujemy tylko ze sprawdzonymi restauracjami. Proponujemy innowacyjną ofertę i konkurencyjne ceny.

catering dla pracowników