Catering dla firm Szczecin

Zapewnij swoim pracownikom łatwy dostęp do smacznych zróżnicowanych posiłków. Dla naszych Klientów udostępniamy intuicyjną i prostą w obsłudze platformę SmartLunch do zamawiania obiadów dla firm. Wygodnie składaj zamówienia z dowolnego urządzenia 7 dni w tygodniu, wybieraj dania spośród menu wielu sprawdzonych restauracji.

Wybrane posiłki dla pracowników zostaną punktualnie dostarczone w miejsce pracy o określonej godzinie przez wybrany catering. Stałość zleceń pozwala nam na maksymalne obniżenie cen, przy zachowaniu wysokiej jakości usług.
583 - tyle firm nam zaufało!

Obiady dla pracowników

Oferujemy szeroki asortyment dań, dlatego każdy Klient znajdzie tutaj coś dla siebie. Menu ustalane jest indywidualnie, dzięki czemu mogą Państwo dostosować je do preferencji pracowników oraz rodzaju wykonywanej pracy. Potrawy przygotowywane przez doświadczonych kucharzy z wysokiej jakości, świeżych, starannie wyselekcjonowanych składników oraz aromatycznych przypraw. Dzięki temu są smaczne i pożywne, a zarazem odpowiednio zbilansowane pod względem witamin, składników odżywczych i kaloryczności. Oferta cateringowa spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów.

Korzyści dla Twojej firmy

Grupowe posiłki nie tylko dostarczają niezbędnej energii, ale także wpływają na lepszą organizację pracy i zwiększenie lojalności wobec firmy. Pracownicy nie opuszczają miejsca pracy podczas lunchu, dodatkowo integrują się i nawiązują relacje. A Ty płacisz tylko za realnie wykorzystane dofinansowanie. Dodatkowo posiłki pracownicze do 450 zł/mc są zwolnione ze składek ZUS.

W systemie masz łatwy dostęp do historii zamówień, automatycznego rozliczenia cateringu, raportu z podsumowaniem, ocen i komentarzy i innych praktycznych funkcji. To niezwykle innowacyjna oferta na rynku.

catering dla pracowników
Dofinansowanie posiłków dla pracowników

Różnorodne posiłki dla pracowników

Współpraca z zaufanymi restauratorami w Szczecinie oraz na terenie całego kraju pozwala nam oferować Państwu profesjonalny catering dla firm. Do wyboru zróżnicowane menu - domowe obiady, zupy, kanapki, sałatki, przekąski, śniadanie oraz kolacje. Oferujemy dania z różnych rodzajów kuchni od polskiej poprzez potrawy kuchni europejskiej, azjatyckiej, dietetyczne, wegetariańskie i wegańskie. Dzięki współpracy ze sprawdzonymi restauracjami zapewniamy obiady dla firm przygotowywane z wysokiej jakości, starannie wyselekcjonowanych, świeżych składników. Dla naszych stałych Klientów zapewniamy również kompleksowa obsługę cateringową na różnego rodzaju przyjęcia okolicznościowe: imprezy integracyjne, pikniki, eventy firmowe, szkolenia, spotkania firmowe i inne.

Obiady dla firm dla małych i dużych firm


Codziennie wspieramy firmy w organizacji żywienia zbiorowego, świadczymy usługi cateringowe dla kilkunastoosobowych, jak i zatrudniających setki osób firm. Dostarczamy obiady dla firm m.in. do zakładów produkcyjnych, firm budowlanych, a także biur i instytucji. Jesteśmy otwarci na propozycje naszych Klientów. Szczegóły zamówienia ustalane są indywidualnie z przedstawicielem Państwa firmy, zbieramy informacje o danej organizacji, tak aby zaoferować catering dopasowany do preferencji smakowych każdego pracownika oraz charakteru wykonywanej przez niego pracy. Zapewniamy konkurencyjne ceny, dowóz i dobre jedzenie.

catering dla pracowników
Fotografia portretowa - Krystian Irasiak
Krystian Irasiak, Dyrektor HR, HUF Polska
"W branży automotive kwestia raportowania i statystyk jest dla nas bardzo ważna. Rozwiązanie SmartLunch perfekcyjnie wpisuje się w nasze wymagania, ponieważ koszty SmartLunch “podążają” za obecnością pracowników w firmie. Jeżeli mamy przestój letni i dużo urlopów, to koszty SmartLunch spadają. Kiedy pracujemy “pełną parą” koszty SmartLunch rosną, ale jest to poziom adekwatny do poziomu wzrostu sprzedaży. "
Fotografia portretowa - Szymon Oszczydłowski
Szymon Oszczudłowski, Board Assistant, AR Packaging
"Cenię to, że SmartLunch jest bardzo prosty. Korzystanie z kiosku elektronicznego, w którym po przyłożeniu karty, dosłownie w sekundę można zamówić obiad jest bardzo wygodne dla pracowników produkcyjnych. Do tego aplikacja w telefonie, strona internetowa. Elastyczność Waszego rozwiązania zadecydowała o naszym wyborze."
Fotografia portretowa - Adrian Wycisk
Adrian Wycisk, Dyrektor, Członek Zarządu, Henkel Polska Operations Sp. z O.O.
“Wprowadzenie SmartLunch zaczęło się od posiłków regeneracyjnych dla grupy pracowników. Wcześniej mogliśmy im je zapewnić jedynie w formie suchego prowiantu i napojów. Ze SmartLunch mogliśmy to rozszerzyć o ciepłe posiłki i zestawy obiadowe, utrzymując koszty na podobnym poziomie. Pracownicy sami zamawiają posiłki, na które mają akurat ochotę.”
Fotografia portretowa - Tomasz Kołodziej
Tomasz Kołodziej, Kierownik Działu Administracji Medana S.A.
“Epidemia wywróciła świat do góry nogami. W tak trudnym czasie rzetelna współpraca jest na wagę złota. SmartLunch nie zawiódł nas i wciąż dowozi posiłki dla naszych pracowników. Jedzenie jest odpowiednio zapakowane, a dostawca zawsze ma na sobie maseczkę i rękawiczki. Cieszymy się, że nasi pracownicy mają dostęp do bezpiecznych posiłków.”
Fotografia portretowa - Dorota Wiśniewska
Dorota Wiśniewska, Dyrektor Biura Administracji, PKP Energetyka
“Dzięki doświadczeniu SmartLunch w organizacji posiłków, PKP Energetyka S.A. zapewniła pracownikom wysoki komfort ich pracy w trudnym okresie pandemii. Starania firmy spełniły nasze oczekiwania. Rekomendujemy firmę SmartLunch jako specjalistę w branży żywienia pracowników.”
Dofinansowanie posiłków dla pracowników

Posiłki regeneracyjne


Swoją ofertę cateringową kierujemy również do pracodawców zobowiązanych na mocy Rozporządzenia Rady Ministrów z 28 maja 1996 r. w sprawie profilaktycznych posiłków i napojów (DzU nr 60 poz. 279) do zapewnienia nieodpłatnych posiłków regeneracyjnych pracownikom wykonującym pracę o dużym wysiłku energetycznym oraz w trudnych warunkach. Zapewniamy napoje oraz posiłki profilaktyczne spełniające wymagania rozporządzenia, czyli o kaloryczności około 100 kcal, w których skład wchodzi 50-55% węglowodanów, 30-35% tłuszczów, 15% białek.