Catering dla firm Sosnowiec

Chcesz zapewnić swoim pracownikom smaczne i pożywne posiłki? Dobrze trafiłeś. Zapewniamy profesjonalne usługi cateringowe, codziennie dostarczamy pożywne obiady dla firm i posiłki regeneracyjne dla pracowników fizycznych i umysłowych. Współpracując z SmartLunch oszczędzasz czas i pieniądze. Dzięki regularnym zleceniom możemy zapewnić konkurencyjne ceny, przy zachowaniu wysokiej jakości potraw.

Dla naszych Klientów udostępniamy intuicyjny panel, umożliwiający zamówienie dań z ulubionych restauracji. Zamówienia dostarczane są na miejsce pracy o określonej godzinie. Gwarantujemy punktualny dowóz. Rozliczenie za obiady dla pracowników trafia automatycznie do działu księgowego Twojej firmy. To niezwykle wygodne i korzystne rozwiązanie.
583 - tyle firm nam zaufało!

Dania obiadowe kuchni polskiej i nie tylko

Proponujemy obiady domowe kuchni polskiej, a także potrawy europejskie i azjatyckie. Każdego dnia do wyboru dania mięsne, jarskie, wegetariański, wegańskie, zupy, sałatki i wiele innych. Szeroki wybór dań sprawia, że z łatwością dobierzesz odpowiednio zbilansowany posiłek dla różnych grup zawodowych, dopasowany do potrzeb pracowników oraz rodzaju wykonywanej pracy.
Zapewniamy duże porcje. Potrawy powstają na bazie wysokiej jakości, pełnowartościowych i świeżych składników i przygotowywane są przez doświadczonych kucharzy. Obiady dostarczamy wyporcjowane w jednorazowych pojemnikach z kompletem sztućców, dzięki czemu pracownicy otrzymują ciepłe jedzenie.
Ofertę kierujemy do firm z Sosnowca i wszystkich miast Śląska tj. Dąbrowa Górnicza, Katowice, Mysłowice, Ruda Śląska, Chorzów i inne. Działamy na terenie całego kraju.

Najbardziej korzystna i optymalna kosztowo oferta w branży benefitów

Zapewnienie obiadów pracownikom zapewnia im niezbędną energię, co przekłada się większą wydajność w pracy. Dodatkowo grupowe posiłki wpływają na poprawę wizerunku pracodawcy, relacji między pracownikami oraz lepszą organizację pracy.

catering dla pracowników
Dofinansowanie posiłków dla pracowników

Współpraca

Jesteśmy otwarci na propozycje naszych partnerów biznesowych. Szczegóły współpracy tj. menu, dostawy, ilość, czas, cena przedstawiciele SmartLunch ustalają indywidualnie z każdym Klientem.

Fotografia portretowa - Krystian Irasiak
Krystian Irasiak, Dyrektor HR, HUF Polska
"W branży automotive kwestia raportowania i statystyk jest dla nas bardzo ważna. Rozwiązanie SmartLunch perfekcyjnie wpisuje się w nasze wymagania, ponieważ koszty SmartLunch “podążają” za obecnością pracowników w firmie. Jeżeli mamy przestój letni i dużo urlopów, to koszty SmartLunch spadają. Kiedy pracujemy “pełną parą” koszty SmartLunch rosną, ale jest to poziom adekwatny do poziomu wzrostu sprzedaży. "
Fotografia portretowa - Szymon Oszczydłowski
Szymon Oszczudłowski, Board Assistant, AR Packaging
"Cenię to, że SmartLunch jest bardzo prosty. Korzystanie z kiosku elektronicznego, w którym po przyłożeniu karty, dosłownie w sekundę można zamówić obiad jest bardzo wygodne dla pracowników produkcyjnych. Do tego aplikacja w telefonie, strona internetowa. Elastyczność Waszego rozwiązania zadecydowała o naszym wyborze."
Fotografia portretowa - Adrian Wycisk
Adrian Wycisk, Dyrektor, Członek Zarządu, Henkel Polska Operations Sp. z O.O.
“Wprowadzenie SmartLunch zaczęło się od posiłków regeneracyjnych dla grupy pracowników. Wcześniej mogliśmy im je zapewnić jedynie w formie suchego prowiantu i napojów. Ze SmartLunch mogliśmy to rozszerzyć o ciepłe posiłki i zestawy obiadowe, utrzymując koszty na podobnym poziomie. Pracownicy sami zamawiają posiłki, na które mają akurat ochotę.”
Fotografia portretowa - Tomasz Kołodziej
Tomasz Kołodziej, Kierownik Działu Administracji Medana S.A.
“Epidemia wywróciła świat do góry nogami. W tak trudnym czasie rzetelna współpraca jest na wagę złota. SmartLunch nie zawiódł nas i wciąż dowozi posiłki dla naszych pracowników. Jedzenie jest odpowiednio zapakowane, a dostawca zawsze ma na sobie maseczkę i rękawiczki. Cieszymy się, że nasi pracownicy mają dostęp do bezpiecznych posiłków.”
Fotografia portretowa - Dorota Wiśniewska
Dorota Wiśniewska, Dyrektor Biura Administracji, PKP Energetyka
“Dzięki doświadczeniu SmartLunch w organizacji posiłków, PKP Energetyka S.A. zapewniła pracownikom wysoki komfort ich pracy w trudnym okresie pandemii. Starania firmy spełniły nasze oczekiwania. Rekomendujemy firmę SmartLunch jako specjalistę w branży żywienia pracowników.”
Dofinansowanie posiłków dla pracowników

Posiłki regeneracyjne


Oferujemy także catering dla firm budowlanych, zakładów produkcyjnych, magazynów i dostawę posiłków regeneracyjnych dla pracowników zgodnie z rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 28 maja 1996 r. w sprawie profilaktycznych posiłków i napojów (Dz.U.z dnia 30 maja 1996 r.). Wartość kaloryczna zbilansowanego posiłku profilaktycznego wynosi około 1000 kcal i zawiera 50-55% węglowodanów, 30-35% tłuszczów, 15% białek. Najczęściej jest to zupa z wkładką mięsną lub drugie danie o zwiększonej kaloryczności i gramaturze.