Catering dla firm Opole

Chcesz zapewnić swoim pracownikom benefit w formie pełnowartościowych posiłków. Codziennie dostarczamy lunche i obiady dla pracowników, kanapki, przekąski i posiłki regeneracyjne do setek firm w całej Polsce. Współpracujemy z przedsiębiorstwami w zakresie żywieniowego, organizujemy posiłki dla pracowników fabryk, magazynów, zakładów produkcyjnych i usługowych, firm budowlanych pracujących w terenie, a także biur i instytucji w Opolu i okolicach.

Dla naszych Klientów udostępniamy łatwą w obsłudzę aplikację SmartLunch do zamawiania jedzenia z loaklnych restauracji. Wystarczy kilka minut aby złożyć zamówienie, a obiady zostaną dostarczone przez wybrany catering dla firm w miejsce pracy punktualnie o określonej godzinie dnia lub nocy.
583 - tyle firm nam zaufało!

Obiady dla firm - szeroki wybór dań

Zapewniamy profesjonalne usługi cateringowe, proponujemy potrawy kuchni polskiej i zagranicznej, do wyboru dania mięsne i jarskie. Oferujemy szerokie menu sytych i smacznych posiłków. Dzięki współpracy tylko ze sprawdzonymi restauracjami mamy pewność że wszystkie posiłki dla pracowników przygotowane są wyłącznie na bazie pełnowartościowych, świeżych składników przez doświadczonych kucharzy. Dodatkowo jako innowacyjna firma cateringowa dla naszych stałych Klientów zapewniamy catering na przyjęcia okolicznościowe: bankiety, konferencje, imprezy integracyjne i inne eventy firmowe. Jedzenie pakowane jest w jednorazowe ekologiczne opakowania zabezpieczone folią termozgrzewalną i dodatkowo przewożone w specjalnych techno boxach, dzięki temu pracownicy zawsze otrzymują świeży, ciepły obiad. Zapewniamy punktualny dowóz cateringu, doskonale wiemy że niektóre firmy w szczególności zakłady produkcyjne nie mogą pozwolić sobie na opóźnienia. Działamy na terenie całej Polski, obsługujemy m.in. Opole i pobliskie miejscowości.

Korzystny benefit


Grupowe posiłki dla firm zapewniają energię niezbędną do wykonywania pracy, ale także wpływają na efektywność kadry. Pracownicy nie opuszczają miejsca pracy, a jedząc razem integrują się i nawiązują nowe relacje, a Ty kreujesz swój wizerunek jako nowoczesnego pracodawcy dbającego o swoich podwładnych.

catering dla pracowników
Dofinansowanie posiłków dla pracowników

Elastyczne oferta


Ze względu na zróżnicowany profil działalności obsługiwanych przedsiębiorstw jesteśmy elastyczni. Zbieramy informację o danej firmie i pomagamy znaleźć catering firmowy dopasowany do potrzeb organizacji, preferencji smakowych pracowników i rodzaju wykonywanej przez nich pracy. Szczegóły zamówienia ustalane są indywidualnie. Gwarantujemy kompleksowe wsparcie przez cały okres trwania współpracy. Zapewniamy Restauratorom stałe, duże zlecenia, dzięki czemu opłaca się im oferować obiady dla firm w niskich cenach, przy zachowaniu najwyższej wysokiej jakości.

Fotografia portretowa - Krystian Irasiak
Krystian Irasiak, Dyrektor HR, HUF Polska
"W branży automotive kwestia raportowania i statystyk jest dla nas bardzo ważna. Rozwiązanie SmartLunch perfekcyjnie wpisuje się w nasze wymagania, ponieważ koszty SmartLunch “podążają” za obecnością pracowników w firmie. Jeżeli mamy przestój letni i dużo urlopów, to koszty SmartLunch spadają. Kiedy pracujemy “pełną parą” koszty SmartLunch rosną, ale jest to poziom adekwatny do poziomu wzrostu sprzedaży. "
Fotografia portretowa - Szymon Oszczydłowski
Szymon Oszczudłowski, Board Assistant, AR Packaging
"Cenię to, że SmartLunch jest bardzo prosty. Korzystanie z kiosku elektronicznego, w którym po przyłożeniu karty, dosłownie w sekundę można zamówić obiad jest bardzo wygodne dla pracowników produkcyjnych. Do tego aplikacja w telefonie, strona internetowa. Elastyczność Waszego rozwiązania zadecydowała o naszym wyborze."
Fotografia portretowa - Adrian Wycisk
Adrian Wycisk, Dyrektor, Członek Zarządu, Henkel Polska Operations Sp. z O.O.
“Wprowadzenie SmartLunch zaczęło się od posiłków regeneracyjnych dla grupy pracowników. Wcześniej mogliśmy im je zapewnić jedynie w formie suchego prowiantu i napojów. Ze SmartLunch mogliśmy to rozszerzyć o ciepłe posiłki i zestawy obiadowe, utrzymując koszty na podobnym poziomie. Pracownicy sami zamawiają posiłki, na które mają akurat ochotę.”
Fotografia portretowa - Tomasz Kołodziej
Tomasz Kołodziej, Kierownik Działu Administracji Medana S.A.
“Epidemia wywróciła świat do góry nogami. W tak trudnym czasie rzetelna współpraca jest na wagę złota. SmartLunch nie zawiódł nas i wciąż dowozi posiłki dla naszych pracowników. Jedzenie jest odpowiednio zapakowane, a dostawca zawsze ma na sobie maseczkę i rękawiczki. Cieszymy się, że nasi pracownicy mają dostęp do bezpiecznych posiłków.”
Fotografia portretowa - Dorota Wiśniewska
Dorota Wiśniewska, Dyrektor Biura Administracji, PKP Energetyka
“Dzięki doświadczeniu SmartLunch w organizacji posiłków, PKP Energetyka S.A. zapewniła pracownikom wysoki komfort ich pracy w trudnym okresie pandemii. Starania firmy spełniły nasze oczekiwania. Rekomendujemy firmę SmartLunch jako specjalistę w branży żywienia pracowników.”
Dofinansowanie posiłków dla pracowników

Posiłki regeneracyjne


Zapraszamy do współpracy także przedsiębiorców zobowiązanych na mocy rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 28 maja 1996 r. w sprawie profilaktycznych posiłków i napojów w do zapewnienia swoim pracownikom nieodpłatnie jednego ciepłego posiłku. Posiłki profilaktyczne otrzymują pracownicy, którzy wykonują wzmożoną pracę fizyczną, pracują w ciężkich warunkach atmosferycznych pod ziemią lub przy usuwaniu skutków klęsk żywiołowych. Zbilansowany posiłek regeneracyjny ma kaloryczność około 1000 kcal, a jego skład stanowi 50-55% z węglowodanów, 30-35% z tłuszczów, 15% białek.