Catering dla firm Katowice

Oferujemy wysokiej jakości catering dla firm - domowe obiady, lunche i posiłki regeneracyjne do zakładów przemysłowych, magazynów, firm budowlanych pracujących w terenie oraz biur i instytucji. Dzięki intuicyjnej aplikacji łatwo i szybko zamówisz posiłki dla pracowników, które zostaną dostarczone przez sprawdzoną restaurację. Gwarantujemy punktualne dostawy o określonej porze we wskazane przez Klienta miejsce na terenie Katowic.

Dzięki stałym zamówieniom na obiady dla firm zapewniamy konkurencyjne ceny przy zachowaniu najwyższej jakości. Menu, cena, dostawa i inne warunki współpracy ustalane są indywidualnie z naszym przedstawicielem. Jesteśmy otwarci na propozycje Klientów, chętnie poznamy Państwa potrzeby i dostosujemy usługi cateringowe. Obsługujemy zamówienia zarówno dla kilkunastoosobowych jak i zatrudniających setki pracowników firm. Naszą ofertę cateringową kierujemy do firm działających w Katowicach oraz na terenie całego kraju. To najbardziej korzystne rozwiązanie w branży benefitów.
583 - tyle firm nam zaufało!

Obiady dla pracowników

W ramach cateringu firmowego proponujemy szeroki wybór dań, dzięki czemu z łatwością wybiorą Państwo posiłek dopasowany do potrzeb i oczekiwań pracownika oraz charakteru wykonywanej przez nich pracy. W ofercie dania kuchni polskiej, europejskiej i azjatyckiej. Dostępne dania mięsne, jarskie, wegetariańskie, wegańskie oraz dla osób na różnych dietach. Na potrzeby Twojej firmy możemy opracować menu zawierające zarówno "chińszczyznę" jak i smaczne obiady domowe. Wszystkie potrawy przygotowywane są przez doświadczonych kucharzy, którzy dbają o ich smak i aromat. Współpracujemy tylko ze sprawdzonymi restauracjami, które wykorzystują starannie wyselekcjonowane i świeże składniki. Każdego dnia zapewniamy odpowiednio zbilansowane energetycznie posiłki dla różnych grup zawodowych, nawet tych najbardziej wymagających. Zapewniamy wysoki poziom obsługi cateringowej. Dla naszych Klientów zapewniamy także kompleksowy catering dla firm na różnego rodzaju przyjęcia: spotkania biznesowe, bankiety, konferencje, eventy firmowe, imprezy integracyjne, pikniki i inne uroczystości.

Ciepłe i świeże

Dostarczamy posiłki wyporcjowane w jednorazowych opakowaniach z kompletem jednorazowych sztućców, przewożone w termoizolacyjnych opakowaniach, dzięki czemu pracownicy otrzymują ciepłe jedzenie.

catering dla pracowników

Dowóz na terenie całego Śląska

Codziennie zapewniamy obiady pracownicze i catering dla firm z Katowic i innym miast Śląska tj. Tychy, Mysłowice, Chorzów, Dąbrowa Górnicza, Ruda Śląska, Bytom, Częstochowa, Gliwice, Sosnowiec, Sosnowiec, Bielsko-Biała i inne miejscowości.

catering dla pracowników
Fotografia portretowa - Krystian Irasiak
Krystian Irasiak, Dyrektor HR, HUF Polska
"W branży automotive kwestia raportowania i statystyk jest dla nas bardzo ważna. Rozwiązanie SmartLunch perfekcyjnie wpisuje się w nasze wymagania, ponieważ koszty SmartLunch “podążają” za obecnością pracowników w firmie. Jeżeli mamy przestój letni i dużo urlopów, to koszty SmartLunch spadają. Kiedy pracujemy “pełną parą” koszty SmartLunch rosną, ale jest to poziom adekwatny do poziomu wzrostu sprzedaży. "
Fotografia portretowa - Szymon Oszczydłowski
Szymon Oszczudłowski, Board Assistant, AR Packaging
"Cenię to, że SmartLunch jest bardzo prosty. Korzystanie z kiosku elektronicznego, w którym po przyłożeniu karty, dosłownie w sekundę można zamówić obiad jest bardzo wygodne dla pracowników produkcyjnych. Do tego aplikacja w telefonie, strona internetowa. Elastyczność Waszego rozwiązania zadecydowała o naszym wyborze."
Fotografia portretowa - Adrian Wycisk
Adrian Wycisk, Dyrektor, Członek Zarządu, Henkel Polska Operations Sp. z O.O.
“Wprowadzenie SmartLunch zaczęło się od posiłków regeneracyjnych dla grupy pracowników. Wcześniej mogliśmy im je zapewnić jedynie w formie suchego prowiantu i napojów. Ze SmartLunch mogliśmy to rozszerzyć o ciepłe posiłki i zestawy obiadowe, utrzymując koszty na podobnym poziomie. Pracownicy sami zamawiają posiłki, na które mają akurat ochotę.”
Fotografia portretowa - Tomasz Kołodziej
Tomasz Kołodziej, Kierownik Działu Administracji Medana S.A.
“Epidemia wywróciła świat do góry nogami. W tak trudnym czasie rzetelna współpraca jest na wagę złota. SmartLunch nie zawiódł nas i wciąż dowozi posiłki dla naszych pracowników. Jedzenie jest odpowiednio zapakowane, a dostawca zawsze ma na sobie maseczkę i rękawiczki. Cieszymy się, że nasi pracownicy mają dostęp do bezpiecznych posiłków.”
Fotografia portretowa - Dorota Wiśniewska
Dorota Wiśniewska, Dyrektor Biura Administracji, PKP Energetyka
“Dzięki doświadczeniu SmartLunch w organizacji posiłków, PKP Energetyka S.A. zapewniła pracownikom wysoki komfort ich pracy w trudnym okresie pandemii. Starania firmy spełniły nasze oczekiwania. Rekomendujemy firmę SmartLunch jako specjalistę w branży żywienia pracowników.”
Dofinansowanie posiłków dla pracowników

Posiłki regeneracyjne


Na mocy Rozporządzenia Rady Ministrów z 28 maja 1996 r. w sprawie profilaktycznych posiłków i napojów (DzU nr 60 poz. 279) osobom wykonującym pracę związaną z wysiłkiem fizycznym lub w trudnych warunkach przysługują nieodpłatne posiłki profilaktyczne. Wartość kaloryczna zbilansowanych obiadów pracowniczych wynosi 100 kcal. Zgodnie z rozporządzeniem ich skład powinien stanowić 50-55% węglowodanów, 30-35% tłuszczów, 15% białek, dlatego przedsiębiorcy jako posiłek regeneracyjny najczęściej zamawiają zupę z wkładką mięsną i pieczywem lub drugie danie o zwiększonej kaloryczności. Dostarczamy posiłki regeneracyjne w Krakowie do kilkunastoosobowych, jak i zatrudniających setki osób przedsiębiorstw.