Obiady dla firm Jelenia Góra

Chcesz zapewnić swoim pracownikom dostęp do ciepłych, zróżnicowanych posiłków. Dobrze trafiłeś. Wspieramy przedsiębiorców i menedżerów w organizacji żywienia zbiorowego pracowników. Zapewniamy ciepłe i smaczne obiady, lunche, kanapki, sałatki i posiłki regeneracyjne z dowozem 24h do firm, biur, instytucji. Złożone zamówienie dostarczane jest punktualnie na miejsce pracy o określonej godzinie. Oferujemy multi catering - mogą Państwo jednocześnie korzystać z ofert kilku restauracji.
583 - tyle firm nam zaufało!

Zróżnicowane posiłki dla pracowników

Współpracujemy z lokalnymi restauracjami i firmami gastronomicznymi w całym kraju, m.in. w Jeleniej Górze i okolicach. Dzięki temu proponujemy szerokie menu; dania kuchni polskiej i zagranicznej. Na pewno każdy znajdzie coś dla siebie w ofercie tradycyjne domowe obiady, dania wegetariańskie, sałatki, przekąski, kanapki, a nawet fast food bądź sushi.
Wszystkie posiłki dla pracowników przygotowywane są z najlepszych, świeżych składników. Współpracujemy tylko ze sprawdzonymi Restauratorami, dodatkowo w aplikacji SmartLunch umożliwiamy komentowanie i wystawianie opinii, dzięki czemu Klient ma wpływ na jakość.

Ciepłe smaczne jedzenie każdego dnia


Wszystkie zamówenia pakowane są w jednorazowe, termoaktywne opakowania z kompletem sztućców. Transport odbywa się w specjalnych termoboxach utrzymujących ciepło i zabezpieczających jedzenie. Każdy posiłek opisany jest imieniem i nazwiskiem pracownika, dzięki czemu każdy szybko znajduje swoje dania.

catering dla pracowników
Dofinansowanie posiłków dla pracowników

Oferta dopasowana do potrzeb Klienta


Ze względu na zróżnicowaną specyfikę obsługiwanych branż szczegóły zamówienia ustalamy indywidualnie. Po zebraniu informacji o danej firmie staramy się zaproponować rozwiązanie najlepiej dopasowane do preferencji pracowników i charakteru wykonywanej pracy. Przez cały okres współpracy zapewniamy wsparcie IT oraz doradztwo w zakresie menu bądź dofinansowania. Przy dużych i stałych zleceniach zapewniamy konkurencyjne ceny.

Jak to działa


Pracownik z wyprzedzeniem składa zamówienie za pomocą intuicyjnej aplikacji, przez stronę internetową lub interaktywny SmartBox. Zapewniamy możliwość zaplanowania menu na cały tydzień. Kolejno zamówienie trafia do Restauratora, dzięki czemu ten wiele ile porcji poszczególnych dań przygotować, co ogranicza straty. Zamówienie dostarczane jest punktualnie we wskazane miejsce. Pracownicy mają smaczną przerwę. Każdy pracownik może anonimowo ocenić otrzymany posiłek i dodać komentarz. Na koniec miesiąca Restauratorzy otrzymują podsumowanie z analizą wyników.

catering dla pracowników
Dofinansowanie posiłków dla pracowników

Jesteśmy otwarci na różne potrzeby

Obsługujemy różne branże i doskonale wiemy, jak zróżnicowane są potrzeby firm i oczekiwania pracowników. Szczegóły współpracy tj. menu, kaloryczność, czas dostawy, liczba porcji, obsługa cateringowa i inne ustalane są indywidualnie z przedstawicielem Państwa firmy. Staramy się wypracować rozwiązanie dostosowane do preferencji smakowych pracowników oraz charakteru wykonywanej przez nich pracy. Współpracujemy z firmami z Bielsku-Białej oraz innych regionów Polski.


Korzystny benefit

Najedzony pracownik to dobry pracownik. Częściowe lub całościowe dofinansowania do posiłków to najczęściej wykorzystywany benefit. Pracownicy otrzymują pełnowartościowy posiłek, dodatkowo zwiększa się ich lojalność wobec firmy. Jedząc razem integrują się i nawiązują relacje. Firma kreuje na rynku zatrudnienia swój wizerunek jako nowoczesnego pracodawcy, dbającego o swoich pracowników. Dodatkowo oszczędzasz, gdy pracownika nie ma w pracy, a dofinansowanie w kwocie do 450 złotych miesięcznie jest zwolnione ze składek ZUS.

catering dla pracowników

Obiady dla pracowników

Oferujemy szeroki asortyment dań, dlatego każdy Klient znajdzie tutaj coś dla siebie. Menu ustalane jest indywidualnie, dzięki czemu mogą Państwo dostosować je do preferencji pracowników oraz rodzaju wykonywanej pracy. Potrawy przygotowywane przez doświadczonych kucharzy z wysokiej jakości, świeżych, starannie wyselekcjonowanych składników oraz aromatycznych przypraw.

Dzięki temu są smaczne i pożywne, a zarazem odpowiednio zbilansowane pod względem witamin, składników odżywczych i kaloryczności. Spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów.

catering dla pracowników
Fotografia portretowa - Krystian Irasiak
Krystian Irasiak, Dyrektor HR, HUF Polska
"W branży automotive kwestia raportowania i statystyk jest dla nas bardzo ważna. Rozwiązanie SmartLunch perfekcyjnie wpisuje się w nasze wymagania, ponieważ koszty SmartLunch “podążają” za obecnością pracowników w firmie. Jeżeli mamy przestój letni i dużo urlopów, to koszty SmartLunch spadają. Kiedy pracujemy “pełną parą” koszty SmartLunch rosną, ale jest to poziom adekwatny do poziomu wzrostu sprzedaży. "
Fotografia portretowa - Szymon Oszczydłowski
Szymon Oszczudłowski, Board Assistant, AR Packaging
"Cenię to, że SmartLunch jest bardzo prosty. Korzystanie z kiosku elektronicznego, w którym po przyłożeniu karty, dosłownie w sekundę można zamówić obiad jest bardzo wygodne dla pracowników produkcyjnych. Do tego aplikacja w telefonie, strona internetowa. Elastyczność Waszego rozwiązania zadecydowała o naszym wyborze."
Fotografia portretowa - Adrian Wycisk
Adrian Wycisk, Dyrektor, Członek Zarządu, Henkel Polska Operations Sp. z O.O.
“Wprowadzenie SmartLunch zaczęło się od posiłków regeneracyjnych dla grupy pracowników. Wcześniej mogliśmy im je zapewnić jedynie w formie suchego prowiantu i napojów. Ze SmartLunch mogliśmy to rozszerzyć o ciepłe posiłki i zestawy obiadowe, utrzymując koszty na podobnym poziomie. Pracownicy sami zamawiają posiłki, na które mają akurat ochotę.”
Fotografia portretowa - Tomasz Kołodziej
Tomasz Kołodziej, Kierownik Działu Administracji Medana S.A.
“Epidemia wywróciła świat do góry nogami. W tak trudnym czasie rzetelna współpraca jest na wagę złota. SmartLunch nie zawiódł nas i wciąż dowozi posiłki dla naszych pracowników. Jedzenie jest odpowiednio zapakowane, a dostawca zawsze ma na sobie maseczkę i rękawiczki. Cieszymy się, że nasi pracownicy mają dostęp do bezpiecznych posiłków.”
Fotografia portretowa - Dorota Wiśniewska
Dorota Wiśniewska, Dyrektor Biura Administracji, PKP Energetyka
“Dzięki doświadczeniu SmartLunch w organizacji posiłków, PKP Energetyka S.A. zapewniła pracownikom wysoki komfort ich pracy w trudnym okresie pandemii. Starania firmy spełniły nasze oczekiwania. Rekomendujemy firmę SmartLunch jako specjalistę w branży żywienia pracowników.”
Dofinansowanie posiłków dla pracowników

Posiłki regeneracyjne


Dla przedsiębiorców, którzy na mocy rozporządzenia Rady Ministrów z 28 maja 1996 r. w sprawie profilaktycznych posiłków i napojów (DzU nr 60 poz. 279) mają obowiązek zapewnić pracownikom nieodpłatnie pracownikom posiłki regeneracyjne o kaloryczności około 100 kca i zawartości 50-55% węglowodanów, 30-35% białek, 15% tłuszczów. Obiady regeneracyjne przysługują osobom wykonującym prace o wzmożonym wydatku energetycznym oraz pracującym w szczególnie trudnych warunkach.

Dowozimy na terenie całego województwa

Dostosowujemy menu do wymagań naszych Klientów. Zapewniamy posiłki z dowozem dla biur, instytucji, firm budowlanych, zakładów przemysłowych, fabryk i innych firm pracujących w trybie jedno i kilku zmianowym. Współpracujemy tylko ze sprawdzonymi restauracjami. Proponujemy innowacyjną ofertę i konkurencyjne ceny.

catering dla pracowników