SmartBox - interaktywny kiosk, w którym zamówisz posiłek będąc w pracy

SmartBox jest prosty i intuicyjny w obsłudze. Dotykowy ekran umożliwia szybkie zamawianie posiłków w aplikacji SmartLunch. Urządzenie zainstalowane blisko stanowisk pracy pomaga pracownikom oszczędzać czas, a także zamawiać jedzenie, w sytuacji, gdy nie mogą używać smartfonów w miejscu pracy.

Wyślij Zapytanie
Smartbox dla firm
583 - tyle firm nam zaufało!

Jak działa Smartbox?

KORZYŚCI DLAPRACODAWCY

smartbox benefity dla kazdego

Każdy pracownik ma dostęp do benefitu

SmartBox zamontowany blisko stanowiska pracy skraca czas potrzebny na zamówienie posiłków. Pracownicy mogą zamówić obiad nawet wtedy, gdy nie mogą używać smartfonów w miejscu pracy.
smartbox -Obniża koszty prowadzenia kantyny

Obniża koszty prowadzenia kantyny

SmartBox zastępuje pracownika kantyny, który przyjmuje zamówienia. Urządzenie automatyzuje proces zamawiania i pozwala przyjąć kilka tysięcy zamówień dziennie.
Smartbox - Tylko transakcje bezgotówkowe

Tylko transakcje bezgotówkowe

Za pośrednictwem SmartBoxa pracownik ma dostęp do indywidualnego konta SmartLunch. Zamawia w nim posiłki i reguluje płatności bezgotówkowo lub z odroczoną w czasie płatnością.
Fotografia portretowa - Krystian Irasiak
Krystian Irasiak, Dyrektor HR, HUF Polska
"W branży automotive kwestia raportowania i statystyk jest dla nas bardzo ważna. Rozwiązanie SmartLunch perfekcyjnie wpisuje się w nasze wymagania, ponieważ koszty SmartLunch “podążają” za obecnością pracowników w firmie. Jeżeli mamy przestój letni i dużo urlopów, to koszty SmartLunch spadają. Kiedy pracujemy “pełną parą” koszty SmartLunch rosną, ale jest to poziom adekwatny do poziomu wzrostu sprzedaży. "
Fotografia portretowa - Szymon Oszczydłowski
Szymon Oszczudłowski, Board Assistant, AR Packaging
"Cenię to, że SmartLunch jest bardzo prosty. Korzystanie z kiosku elektronicznego, w którym po przyłożeniu karty, dosłownie w sekundę można zamówić obiad jest bardzo wygodne dla pracowników produkcyjnych. Do tego aplikacja w telefonie, strona internetowa. Elastyczność Waszego rozwiązania zadecydowała o naszym wyborze."
Fotografia portretowa - Adrian Wycisk
Adrian Wycisk, Dyrektor, Członek Zarządu, Henkel Polska Operations Sp. z O.O.
“Wprowadzenie SmartLunch zaczęło się od posiłków regeneracyjnych dla grupy pracowników. Wcześniej mogliśmy im je zapewnić jedynie w formie suchego prowiantu i napojów. Ze SmartLunch mogliśmy to rozszerzyć o ciepłe posiłki i zestawy obiadowe, utrzymując koszty na podobnym poziomie. Pracownicy sami zamawiają posiłki, na które mają akurat ochotę.”
Fotografia portretowa - Tomasz Kołodziej
Tomasz Kołodziej, Kierownik Działu Administracji Medana S.A.
“Epidemia wywróciła świat do góry nogami. W tak trudnym czasie rzetelna współpraca jest na wagę złota. SmartLunch nie zawiódł nas i wciąż dowozi posiłki dla naszych pracowników. Jedzenie jest odpowiednio zapakowane, a dostawca zawsze ma na sobie maseczkę i rękawiczki. Cieszymy się, że nasi pracownicy mają dostęp do bezpiecznych posiłków.”
Fotografia portretowa - Dorota Wiśniewska
Dorota Wiśniewska, Dyrektor Biura Administracji, PKP Energetyka
“Dzięki doświadczeniu SmartLunch w organizacji posiłków, PKP Energetyka S.A. zapewniła pracownikom wysoki komfort ich pracy w trudnym okresie pandemii. Starania firmy spełniły nasze oczekiwania. Rekomendujemy firmę SmartLunch jako specjalistę w branży żywienia pracowników.”

KORZYŚCI DLAPRACOWNIKA

Smartbox - Tylko transakcje bezgotówkowe

Zamawianie bez stania w kolejce

Dzięki SmartBoxowi pracownicy chcący zamówić posiłek nie muszą stać w kolejce. Złożenie zamówienia zajmuje zaledwie kilkanaście sekund.
smartbox - Bez wykluczenia cyfrowego

Bez wykluczenia cyfrowego

SmartBox umożliwia zamawianie posiłków, gdy pracownik nie ma smartfona lub dostępu do komputera. Dzięki niemu także pracownicy stref zamkniętych mogą zamawiać w SmartLunch.
smartbox - Proste i szybkie logowanie

Proste i szybkie logowanie

Pracownik loguje się do SmartBoxa poprzez kartę wejścia/wyjścia z zakładu pracy. SmartBox obsługuje standardy komunikacji bezprzewodowej RFID oraz NFC.