Posiłki regeneracyjne

Jak zorganizować smaczne i zgodne z prawem posiłki regeneracyjne?

W SmartLunch rozumiemy, że posiłek regeneracyjny to nie tylko kosztowny obowiązek pracodawcy wynikający z wymagań prawa pracy.

Posiłki profilaktyczne w SmartLunch to wysoka jakość i różnorodoność jedzenia.  Dzięki współpracy ze SmartLunch wspierasz motywację pracowników i outsorcyjesz pracochłonny proces organizacji i rozliczeń dostaw posiłków regeneracyjnych.

Integracja rozliczeń

Łączymy rozliczenia wielu benefitów żywieniowych zapewniając jedną fakturę.

SmartLunch integruje finanse wielu różnych form benefitów żywieniowych takich jak: kantyna, automaty z przekąskami, karty lunchowe. Dzięki SmartLunch Twoja firma zyska jedną fakturę, a pracownicy będą mogli korzystać z rozwiązań wielu dostawców na bazie jednego rozliczenia.

BazyliaBazyliaBazyliaBazylia
Fotografia portretowa - Krystian Irasiak
Krystian Irasiak, Dyrektor HR, HUF Polska
"W branży automotive kwestia raportowania i statystyk jest dla nas bardzo ważna. Rozwiązanie SmartLunch perfekcyjnie wpisuje się w nasze wymagania, ponieważ koszty SmartLunch “podążają” za obecnością pracowników w firmie. Jeżeli mamy przestój letni i dużo urlopów, to koszty SmartLunch spadają. Kiedy pracujemy “pełną parą” koszty SmartLunch rosną, ale jest to poziom adekwatny do poziomu wzrostu sprzedaży. "
Fotografia portretowa - Szymon Oszczydłowski
Szymon Oszczudłowski, Board Assistant, AR Packaging
"Cenię to, że SmartLunch jest bardzo prosty. Korzystanie z kiosku elektronicznego, w którym po przyłożeniu karty, dosłownie w sekundę można zamówić obiad jest bardzo wygodne dla pracowników produkcyjnych. Do tego aplikacja w telefonie, strona internetowa. Elastyczność Waszego rozwiązania zadecydowała o naszym wyborze."
Fotografia portretowa - Adrian Wycisk
Adrian Wycisk, Dyrektor, Członek Zarządu, Henkel Polska Operations Sp. z O.O.
“Wprowadzenie SmartLunch zaczęło się od posiłków regeneracyjnych dla grupy pracowników. Wcześniej mogliśmy im je zapewnić jedynie w formie suchego prowiantu i napojów. Ze SmartLunch mogliśmy to rozszerzyć o ciepłe posiłki i zestawy obiadowe, utrzymując koszty na podobnym poziomie. Pracownicy sami zamawiają posiłki, na które mają akurat ochotę.”
Fotografia portretowa - Tomasz Kołodziej
Tomasz Kołodziej, Kierownik Działu Administracji Medana S.A.
“Epidemia wywróciła świat do góry nogami. W tak trudnym czasie rzetelna współpraca jest na wagę złota. SmartLunch nie zawiódł nas i wciąż dowozi posiłki dla naszych pracowników. Jedzenie jest odpowiednio zapakowane, a dostawca zawsze ma na sobie maseczkę i rękawiczki. Cieszymy się, że nasi pracownicy mają dostęp do bezpiecznych posiłków.”
Fotografia portretowa - Dorota Wiśniewska
Dorota Wiśniewska, Dyrektor Biura Administracji, PKP Energetyka
“Dzięki doświadczeniu SmartLunch w organizacji posiłków, PKP Energetyka S.A. zapewniła pracownikom wysoki komfort ich pracy w trudnym okresie pandemii. Starania firmy spełniły nasze oczekiwania. Rekomendujemy firmę SmartLunch jako specjalistę w branży żywienia pracowników.”
KORZYŚCI DLA FIRM
Niezależnie od ilości systemów rozliczeniowych integrujemy rozliczenia w jednym panelu, a firma otrzymuje jedną fakturę oraz raporty użycia wszystkich systemów przez pracowników.
KORZYŚCI DLA PRACOWNIKA
Pracownik może dokonywać zakupów od wielu rozporoszonych dostawców korzystając z indywidualnego portfela SmartLunch
Niezależnie od ilości systemów rozliczeniowych integrujemy rozliczenia w jednym panelu, a firma otrzymuje jedną fakturę oraz raporty użycia wszystkich systemów przez pracowników.
integracja rozliczeń benefitów
Pracownik może dokonywać zakupów od wielu rozporoszonych dostawców korzystając z indywidualnego portfela SmartLunch