Catering dla firm Gliwice

Wspieramy firmy w organizacji codziennego żywienia pracowników. Oferujemy multicatering, umożliwiający jednoczesne korzystanie z oferty kilku restauracji. Każdego dnia dowozimy 24/7 ciepłe i smaczne obiady, lunche, kanapki, sałatki i posiłki regeneracyjne. Zamówienia dostarczane są punktualnie we wskazane miejsce o umówionej godzinie.
583 - tyle firm nam zaufało!

Obiady dla pracowników

Współpracujemy z lokalnymi firmami cateringowymi w całej Polsce, mamy wielu partnerów w Gliwicach. Dzięki temu mają Państwo do dyspozycji niezwykle zróżnicowane menu i mogą zamawiać posiłki dla pracowników z różnych restauracji. W ofercie m.in. dania kuchni polskiej oraz zagranicznej. Do wyboru dania mięsne i wegetariańskie, syte tradycyjne polskie obiady, lekkie sałatki i przekąski, fast food i wiele innych.
Obiady dla firm zapakowane są w jednorazowe ekologiczne opakowania utrzymujące ciepło i dodatkowo są transportowane w specjalnych boxach. Opakowania są podpisane, dzięki czemu każdy pracownik szybka znajdzie swoje ciepłe, świeże jedzenie. Duże i stałe zlecenia pozwalają nam oferować niezwykle atrakcyjne ceny, przy jednoczesnych zachowaniu najwyższej jakości.

Jak to działa

Każdy w pracowników zamawia posiłki z wyprzedzeniem za pośrednictwem aplikacji, strony www lub internetowego kiosku. Zamówienie od razu trafia do Restauratora, dzięki temu wcześniej wie ile porcji poszczególnych dań przygotowań. Obiady dostarczane są punktualnie. Pracownicy otrzymują smaczne, ciepłe jedzenie, każdy posiłek mogą ocenić i skomentować wpływając na jakość kolejnych dostaw. Na koniec miesiąca pracodawca otrzymuje fakturę zbiorczą.catering dla pracowników
Dofinansowanie posiłków dla pracowników

Catering dopasowany do różnych firm

Oferujemy kompleksową obsługę cateringowa, współpracujemy z przedsiębiorcami w zakresie codziennego żywienia zbiorowego. Zapewniamy obiady do kilkunastoosobowych jak i zatrudniających setki osób firm. Stałość zleceń pozwala nam oferować konkurencyjne ceny. W trosce o najwyższą jakość usług cateringowych współpracujemy tylko z zaufanymi restauracjami. Ze względu na zróżnicowaną specyfikę obsługiwanych branż szczegóły zlecenia ustalane są indywidualnie z przedstawicielem Państwa firmy, tak aby dopasować ofertę do grupy zawodowej, potrzeb pracowników oraz charakteru wykonywanej przez nich pracy. Zapewniamy elastyczne podejście, jesteśmy otwarci na propozycje naszych Klientów.

Ciepłe obiady dla firm

Posiłki dostarczane są w ekologicznych, jednorazowych opakowaniach, które utrzymują temperaturę i dodatkowo przewożone w specjalnych termoboxach, dzięki czemu pracownicy otrzymują świeże, ciepłe i pyszne jedzenie. Każde zamówienie jest opisane, więc każdy szybko i z łatwością znajduje swój posiłek.
pecyfika pracy obsługiwanych firm jest niezwykle różnorodna. Szczegółowe warunki współpracy ustalamy indywidualnie z Państwa przedstawicielem. Jako innowacyjna firma cateringowa zawsze staramy się znaleźć rozwiązanie, które będzie jak najlepiej dopasowane do danej firmy, preferencji kulinarnych pracowników oraz charakteru wykonywanej przez nich pracy.

Catering Gdańsk, Gdynia, Sopot - Zapraszamy do współpracy.

catering dla pracowników
Dofinansowanie posiłków dla pracowników

Jesteśmy otwarci na różne potrzeby

Obsługujemy różne branże i doskonale wiemy, jak zróżnicowane są potrzeby firm i oczekiwania pracowników. Szczegóły współpracy tj. menu, kaloryczność, czas dostawy, liczba porcji, obsługa cateringowa i inne ustalane są indywidualnie z przedstawicielem Państwa firmy. Staramy się wypracować rozwiązanie dostosowane do preferencji smakowych pracowników oraz charakteru wykonywanej przez nich pracy. Współpracujemy z firmami z Bielsku-Białej oraz innych regionów Polski.


Korzystny benefit

Najedzony pracownik to dobry pracownik. Częściowe lub całościowe dofinansowania do posiłków to najczęściej wykorzystywany benefit. Pracownicy otrzymują pełnowartościowy posiłek, dodatkowo zwiększa się ich lojalność wobec firmy. Jedząc razem integrują się i nawiązują relacje. Firma kreuje na rynku zatrudnienia swój wizerunek jako nowoczesnego pracodawcy, dbającego o swoich pracowników. Dodatkowo oszczędzasz, gdy pracownika nie ma w pracy, a dofinansowanie w kwocie do 450 złotych miesięcznie jest zwolnione ze składek ZUS.

catering dla pracowników

Obiady dla pracowników

Oferujemy szeroki asortyment dań, dlatego każdy Klient znajdzie tutaj coś dla siebie. Menu ustalane jest indywidualnie, dzięki czemu mogą Państwo dostosować je do preferencji pracowników oraz rodzaju wykonywanej pracy. Potrawy przygotowywane przez doświadczonych kucharzy z wysokiej jakości, świeżych, starannie wyselekcjonowanych składników oraz aromatycznych przypraw.

Dzięki temu są smaczne i pożywne, a zarazem odpowiednio zbilansowane pod względem witamin, składników odżywczych i kaloryczności. Spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów.

catering dla pracowników
Fotografia portretowa - Krystian Irasiak
Krystian Irasiak, Dyrektor HR, HUF Polska
"W branży automotive kwestia raportowania i statystyk jest dla nas bardzo ważna. Rozwiązanie SmartLunch perfekcyjnie wpisuje się w nasze wymagania, ponieważ koszty SmartLunch “podążają” za obecnością pracowników w firmie. Jeżeli mamy przestój letni i dużo urlopów, to koszty SmartLunch spadają. Kiedy pracujemy “pełną parą” koszty SmartLunch rosną, ale jest to poziom adekwatny do poziomu wzrostu sprzedaży. "
Fotografia portretowa - Szymon Oszczydłowski
Szymon Oszczudłowski, Board Assistant, AR Packaging
"Cenię to, że SmartLunch jest bardzo prosty. Korzystanie z kiosku elektronicznego, w którym po przyłożeniu karty, dosłownie w sekundę można zamówić obiad jest bardzo wygodne dla pracowników produkcyjnych. Do tego aplikacja w telefonie, strona internetowa. Elastyczność Waszego rozwiązania zadecydowała o naszym wyborze."
Fotografia portretowa - Adrian Wycisk
Adrian Wycisk, Dyrektor, Członek Zarządu, Henkel Polska Operations Sp. z O.O.
“Wprowadzenie SmartLunch zaczęło się od posiłków regeneracyjnych dla grupy pracowników. Wcześniej mogliśmy im je zapewnić jedynie w formie suchego prowiantu i napojów. Ze SmartLunch mogliśmy to rozszerzyć o ciepłe posiłki i zestawy obiadowe, utrzymując koszty na podobnym poziomie. Pracownicy sami zamawiają posiłki, na które mają akurat ochotę.”
Fotografia portretowa - Tomasz Kołodziej
Tomasz Kołodziej, Kierownik Działu Administracji Medana S.A.
“Epidemia wywróciła świat do góry nogami. W tak trudnym czasie rzetelna współpraca jest na wagę złota. SmartLunch nie zawiódł nas i wciąż dowozi posiłki dla naszych pracowników. Jedzenie jest odpowiednio zapakowane, a dostawca zawsze ma na sobie maseczkę i rękawiczki. Cieszymy się, że nasi pracownicy mają dostęp do bezpiecznych posiłków.”
Fotografia portretowa - Dorota Wiśniewska
Dorota Wiśniewska, Dyrektor Biura Administracji, PKP Energetyka
“Dzięki doświadczeniu SmartLunch w organizacji posiłków, PKP Energetyka S.A. zapewniła pracownikom wysoki komfort ich pracy w trudnym okresie pandemii. Starania firmy spełniły nasze oczekiwania. Rekomendujemy firmę SmartLunch jako specjalistę w branży żywienia pracowników.”
Dofinansowanie posiłków dla pracowników

Posiłki regeneracyjne

Swoją ofertę na usługi cateringowe kierujemy również do przedsiębiorców, którzy na mocy rozporządzenia Rady Ministrów Dz. U. Nr 60, poz. 279 zobowiązani są zapewnić napoje i posiłki profilaktyczne pracownikom wykonującym pracę związaną z dużym wysiłkiem energetycznym i w trudnych warunkach. Obiady dla pracowników fizycznych są wysokokaloryczne około 1000 kcal i stanowią 50-55% węglowodanów, 30-35% tłuszczów, 15% białek. Zwykle jest to energetyczna zupa z wkładką mięsną lub pieczywem lub drugie danie o zwiększonej kaloryczności.

Dowozimy na terenie całego województwa

Dostosowujemy menu do wymagań naszych Klientów. Zapewniamy posiłki z dowozem dla biur, instytucji, firm budowlanych, zakładów przemysłowych, fabryk i innych firm pracujących w trybie jedno i kilku zmianowym. Współpracujemy tylko ze sprawdzonymi restauracjami. Proponujemy innowacyjną ofertę i konkurencyjne ceny.

catering dla pracowników