Catering dla firm Bydgoszcz

Codziennie smaczne, ciepłe i pożywne posiłki dla pracowników i do tego dostarczone punktualnie o umówionej porze i w dowolne miejsca? To możliwe! Organizujemy usługi cateringowe z dowozem dla średnich i dużych firm zatrudniających od 50 do 500 pracowników.

Oferujemy obiady, lunche, przekąski, kanapki i posiłki regeneracyjne. Dla naszych Klientów udostępniamy intuicyjną, prostą w obsłudze aplikację SmartLunch do zamawiania posiłków z lokalnych restauracji. Wystarczy chwila, aby złożyć zamówienie, a obiady zostaną dostarczone na miejsce pracy przez wybrany catering. Obiady dla firm dostarczane są 7 dni w tygodniu o dowolnej porze, co stanowi doskonałe rozwiązanie także dla firm pracujących w trybie zmianowym.
583 - tyle firm nam zaufało!

Obiady dla firm - Zróżnicowane menu

Zapewniamy smaczne jedzenie na dowóz. Dzięki współpracy z wieloma sprawdzonymi restauracjami na terenie Bydgoszczy oraz miejscowości województwa kujawsko-pomorskie oferujemy szerokie menu i profesjonalny catering dla firm. Do wyboru kuchnia polska, europejska oraz azjatycka, dania mięsne,wegetariańskie, fast food. Potrawy przygotowywane są przez doświadczonych kucharzy z wysokiej jakości, świeżych produktów.

W ofercie cateringowej potrawy odpowiednio zbilansowane pod względem kaloryczności. Pakowane w jednorazowe, ekologiczne opakowania i dodatkowo przewożone w termoboxach, dzięki czemu pracownicy zawsze otrzymują ciepłe, pyszne jedzenie i solidne porcje. Dodatkową zaletą jest etykietowanie każdego dania imieniem i nazwiskiem pracownika, co ułatwia odnalezienie zamówionego posiłku, a co za tym idzie, oszczędza czas, który może być wykorzystany na odpoczynek i regenerację.

Elastyczne oferta

Jesteśmy otwarci na propozycje każdego Klienta. Ze względu na zróżnicowane funkcjonowanie obsługiwanych przedsiębiorstw szczegóły zamówienia ustalane są z naszym przedstawicielem. Pomagamy znaleźć najlepszy catering firmowy dopasowany do charakteru wykonywanej pracy oraz indywidualnych potrzeb pracowników Państwa organizacji. Negocjujemy warunki z Restauratorami. Stałe i duże zlecenia pozwalają nam na maksymalne obniżenie cen, zachowując najwyższą jakość oferowanych usług. To niezwykle innowacyjna oferta na rynku.catering dla pracowników
Dofinansowanie posiłków dla pracowników

Z korzyścią dla pracownika i pracodawcy

Zapewniając częściowe lub pełne finansowanie posiłków do pracowników nie tylko zwiększasz efektywność i wydajność kadry, ale także zyskujesz lojalnych zadowolonych pracowników i wpływasz na lepszą organizację pracy. Dofinansowanie do 190 zł/mc na pracownika jest zwolnione ze składek ZUS.Fotografia portretowa - Krystian Irasiak
Krystian Irasiak, Dyrektor HR, HUF Polska
"W branży automotive kwestia raportowania i statystyk jest dla nas bardzo ważna. Rozwiązanie SmartLunch perfekcyjnie wpisuje się w nasze wymagania, ponieważ koszty SmartLunch “podążają” za obecnością pracowników w firmie. Jeżeli mamy przestój letni i dużo urlopów, to koszty SmartLunch spadają. Kiedy pracujemy “pełną parą” koszty SmartLunch rosną, ale jest to poziom adekwatny do poziomu wzrostu sprzedaży. "
Fotografia portretowa - Szymon Oszczydłowski
Szymon Oszczudłowski, Board Assistant, AR Packaging
"Cenię to, że SmartLunch jest bardzo prosty. Korzystanie z kiosku elektronicznego, w którym po przyłożeniu karty, dosłownie w sekundę można zamówić obiad jest bardzo wygodne dla pracowników produkcyjnych. Do tego aplikacja w telefonie, strona internetowa. Elastyczność Waszego rozwiązania zadecydowała o naszym wyborze."
Fotografia portretowa - Adrian Wycisk
Adrian Wycisk, Dyrektor, Członek Zarządu, Henkel Polska Operations Sp. z O.O.
“Wprowadzenie SmartLunch zaczęło się od posiłków regeneracyjnych dla grupy pracowników. Wcześniej mogliśmy im je zapewnić jedynie w formie suchego prowiantu i napojów. Ze SmartLunch mogliśmy to rozszerzyć o ciepłe posiłki i zestawy obiadowe, utrzymując koszty na podobnym poziomie. Pracownicy sami zamawiają posiłki, na które mają akurat ochotę.”
Fotografia portretowa - Tomasz Kołodziej
Tomasz Kołodziej, Kierownik Działu Administracji Medana S.A.
“Epidemia wywróciła świat do góry nogami. W tak trudnym czasie rzetelna współpraca jest na wagę złota. SmartLunch nie zawiódł nas i wciąż dowozi posiłki dla naszych pracowników. Jedzenie jest odpowiednio zapakowane, a dostawca zawsze ma na sobie maseczkę i rękawiczki. Cieszymy się, że nasi pracownicy mają dostęp do bezpiecznych posiłków.”
Fotografia portretowa - Dorota Wiśniewska
Dorota Wiśniewska, Dyrektor Biura Administracji, PKP Energetyka
“Dzięki doświadczeniu SmartLunch w organizacji posiłków, PKP Energetyka S.A. zapewniła pracownikom wysoki komfort ich pracy w trudnym okresie pandemii. Starania firmy spełniły nasze oczekiwania. Rekomendujemy firmę SmartLunch jako specjalistę w branży żywienia pracowników.”
Dofinansowanie posiłków dla pracowników

Posiłki regeneracyjne


Naszą ofertę kierujemy również do pracodawców, którzy zgodnie z rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 28 maja 1996 r. w sprawie profilaktycznych posiłków i napojów - Dz.U.z dnia 30 maja 1996 r. zobligowani są zapewnić swoim pracownikom nieodpłatnie posiłki regeneracyjne.Przysługują one osobom, które wykonują wzmożoną pracę fizyczną, pracę w skrajnie trudnych warunkach atmosferycznych, pod ziemią lub uczestniczą w usuwaniu skutków klęsk żywiołowych. Posiłek regeneracyjny powinien zawierać 50-55% węglowodanów, 30-35% tłuszczów i 15% białek oraz zawierać około 1000 kcal.