Catering dla firm Bielsko-Biała

Ciepłe i smaczne posiłki dla pracowników z dowozem 24/7 w miejsce pracy. To możliwe- Pomagamy firmom w organizacji żywienia grupowego. Codziennie dostarczamy obiady i posiłki regeneracyjne do firm z Bielska Białej i okolic. Obsługujemy firmy zatrudniające od kilkunastu do kilkuset pracowników. Zapewniamy atrakcyjne ceny, w szczególności przy dużych zleceniach.
583 - tyle firm nam zaufało!

Obiady dla pracowników

Innowacyjny catering dla firm - współpraca z sprawdzonymi Restauratorami w całej Polsce pozwala nam oferować szerokie menu zróżnicowanych potraw. W ofercie dania kuchni polskiej, europejskiej i azjatyckiej, kanapki, sałatki, przekąski zupy, domowe obiady przygotowywane przez doświadczonych kucharzy w oparciu o wysokiej jakości, świeże składniki. Do naszych Klientów organizujemy również usługi cateringowe na różnego rodzaju imprezy okolicznościowe: bankiety, konferencje, pikniki, spotkania integracyjne i inne eventy firmowe. Zapewniamy smaczne jedzenie i obsługę na najwyższym poziomie. Ty decydujesz jaka restauracja będzie gotować, a nawet możesz zamawiać posiłki z różnych lokali. Pracownicy sami składają zamówienia z wyprzedzeniem, dzięki czemu Restaurator wie ile porcji poszczególnych dań danej potrawy ma przygotować.

Dofinansowanie posiłków dla pracowników

Z korzyścią dla pracownika i pracodawcy

Zapewniając częściowe lub pełne finansowanie posiłków do pracowników nie tylko zwiększasz efektywność i wydajność kadry, ale także zyskujesz lojalnych zadowolonych pracowników i wpływasz na lepszą organizację pracy. Dofinansowanie do 450 zł/mc na pracownika jest zwolnione ze składek ZUS.Ciepłe jedzenie z dowozem

Posiłki pakowane są w jednorazowe, ekologiczne opakowania z kompletem sztućców. Dodatkowo dowóz odbywa się w specjalnych termoboxach utrzymujących ciepło i zabezpieczających. Każde opakowanie jest opisane imieniem i nazwiskiem zamawiającego. Pracownicy są zadowoleni ponieważ szybką mogą znaleźć swój pełnowartościowy, gorący obiad. Pomagamy znaleźć lokal, który znajduje się blisko miejsca pracy Klienta, co pozwala na punktualną realizację zamówień i ograniczenie kosztów usług cateringowych.


catering dla pracowników
Dofinansowanie posiłków dla pracowników

Jesteśmy otwarci na różne potrzeby

Obsługujemy różne branże i doskonale wiemy, jak zróżnicowane są potrzeby firm i oczekiwania pracowników. Szczegóły współpracy tj. menu, kaloryczność, czas dostawy, liczba porcji, obsługa cateringowa i inne ustalane są indywidualnie z przedstawicielem Państwa firmy. Staramy się wypracować rozwiązanie dostosowane do preferencji smakowych pracowników oraz charakteru wykonywanej przez nich pracy. Współpracujemy z firmami z Bielsku-Białej oraz innych regionów Polski.


Fotografia portretowa - Krystian Irasiak
Krystian Irasiak, Dyrektor HR, HUF Polska
"W branży automotive kwestia raportowania i statystyk jest dla nas bardzo ważna. Rozwiązanie SmartLunch perfekcyjnie wpisuje się w nasze wymagania, ponieważ koszty SmartLunch “podążają” za obecnością pracowników w firmie. Jeżeli mamy przestój letni i dużo urlopów, to koszty SmartLunch spadają. Kiedy pracujemy “pełną parą” koszty SmartLunch rosną, ale jest to poziom adekwatny do poziomu wzrostu sprzedaży. "
Fotografia portretowa - Szymon Oszczydłowski
Szymon Oszczudłowski, Board Assistant, AR Packaging
"Cenię to, że SmartLunch jest bardzo prosty. Korzystanie z kiosku elektronicznego, w którym po przyłożeniu karty, dosłownie w sekundę można zamówić obiad jest bardzo wygodne dla pracowników produkcyjnych. Do tego aplikacja w telefonie, strona internetowa. Elastyczność Waszego rozwiązania zadecydowała o naszym wyborze."
Fotografia portretowa - Adrian Wycisk
Adrian Wycisk, Dyrektor, Członek Zarządu, Henkel Polska Operations Sp. z O.O.
“Wprowadzenie SmartLunch zaczęło się od posiłków regeneracyjnych dla grupy pracowników. Wcześniej mogliśmy im je zapewnić jedynie w formie suchego prowiantu i napojów. Ze SmartLunch mogliśmy to rozszerzyć o ciepłe posiłki i zestawy obiadowe, utrzymując koszty na podobnym poziomie. Pracownicy sami zamawiają posiłki, na które mają akurat ochotę.”
Fotografia portretowa - Tomasz Kołodziej
Tomasz Kołodziej, Kierownik Działu Administracji Medana S.A.
“Epidemia wywróciła świat do góry nogami. W tak trudnym czasie rzetelna współpraca jest na wagę złota. SmartLunch nie zawiódł nas i wciąż dowozi posiłki dla naszych pracowników. Jedzenie jest odpowiednio zapakowane, a dostawca zawsze ma na sobie maseczkę i rękawiczki. Cieszymy się, że nasi pracownicy mają dostęp do bezpiecznych posiłków.”
Fotografia portretowa - Dorota Wiśniewska
Dorota Wiśniewska, Dyrektor Biura Administracji, PKP Energetyka
“Dzięki doświadczeniu SmartLunch w organizacji posiłków, PKP Energetyka S.A. zapewniła pracownikom wysoki komfort ich pracy w trudnym okresie pandemii. Starania firmy spełniły nasze oczekiwania. Rekomendujemy firmę SmartLunch jako specjalistę w branży żywienia pracowników.”
Dofinansowanie posiłków dla pracowników

Posiłki regeneracyjne


Naszą ofertę kierujemy również do pracodawców, którzy zgodnie z rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 28 maja 1996 r. w sprawie profilaktycznych posiłków i napojów - Dz.U.z dnia 30 maja 1996 r. zobligowani są zapewnić swoim pracownikom nieodpłatnie posiłki regeneracyjne.Przysługują one osobom, które wykonują wzmożoną pracę fizyczną, pracę w skrajnie trudnych warunkach atmosferycznych, pod ziemią lub uczestniczą w usuwaniu skutków klęsk żywiołowych. Posiłek regeneracyjny powinien zawierać 50-55% węglowodanów, 30-35% tłuszczów i 15% białek oraz zawierać około 1000 kcal.Dowozimy na terenie całego województwa

Dostosowujemy menu do wymagań naszych Klientów. Zapewniamy posiłki z dowozem dla biur, instytucji, firm budowlanych, zakładów przemysłowych, fabryk i innych firm pracujących w trybie jedno i kilku zmianowym. Współpracujemy tylko ze sprawdzonymi restauracjami. Proponujemy innowacyjną ofertę i konkurencyjne ceny.catering dla pracowników