Zapraszamy na webinar „Jakie zmiany w benefitach pracowniczych przyniesie pandemia?”
Zespół SmartLunch

Zapraszamy na webinar „Jakie zmiany w benefitach pracowniczych przyniesie pandemia?”

We wtorek, 5 maja 2020 r. zapraszamy na Webinar poświęcony pozapłacowym benefitom pracowniczym, a dokładnie ich użyteczności w pandemii. Spotkanie online poprowadzą nasi eksperci związani od wielu lat z branżą benefitów.

Webinar poprowadzą Artur Dzięgielewski i Krzysztof Gąsior.

Zapisz się na webinar!

05.05.2020, godz. 11:00 - webinar

Zaplanowane na pierwszy wtorek maja spotkanie, przepełnione będzie wiedzą i ciekawostkami z zakresu benefitów pracowniczych. Prelegenci zaprezentują liczne case study, podzielą się spostrzeżeniami, wskazówkami oraz zaproponują gotowe rozwiązania napotkanych problemów.

W trakcie webinaru możliwe będzie zadawanie pytanie. W ten sposób, każdy uczestnik otrzyma odpowiedź na nurtujące go kwestie z zakresu benefitów pozapłacowych, z naciskiem na te, które warto zapewnić swoim pracownikom w okresie pandemii. 

Ile kosztuje uczestnictwo w webinarze?

Udział w webinarze jest DARMOWY! Jedyne ograniczenie, o którym musisz pamiętać, dotyczy liczby miejsc. Dlatego nie zwlekaj i zarezerwuj miejsce dla siebie już dziś!

Jak wziąć udział w webinarze?

To bardzo proste. Skorzystaj z poniższego przycisku, wypełnij przygotowany formularz, a następnie, w dniu wydarzenia tj. 5 maja tuż przed godziną 11:00 uruchom webinar, do którego link wyślemy na Twoją skrzynkę e-mailową.

Zapisz się na webinar!

Zaproś współpracowników i znajomych na webinar

Będzie nam bardzo miło, jeśli link do strony, na której można zapisać się na nasz webinar udostępnisz swoim znajomym.  Wystarczy, że skorzystasz z przycisków widocznych poniżej. Dziękujemy!

To może Cię zainteresować

No items found.