SmartLunch najbardziej innowacyjną usługą dla branży HR

SmartLunch najbardziej innowacyjną usługą dla branży HR

Fotorelacja z udziału SmartLunch w konferencji HR Innovations i plebiscytu na najbardziej innowacyjną usługę w świecie HR.

Za nami kolejna świetna konferencja - HR Innovations - na której mieliśmy okazję opowiedzieć o wartości posiłków w firmie. Tym razem tematem naszej prelekcji było budowanie pozytywnego employee experience przez organizację jedzenia.

Otrzymaliśmy nagrodę Złote Skrzydła HR Innovations w kategorii najbardziej innowacyjna usługa. Jesteśmy dumni z tak zaszczytnego wyróżnienia. Dziękujemy!

Standardowo częstowaliśmy odwiedzających nasze stoisko zdrowymi sokami od MR Green, które można było zamówić za pomocą SmartBoxów. Mieliśmy też okazję wypić kawę ozdobioną naszym logo dzięki Serio Coffe Spot.

Cieszymy się ogromnie ze wszystkich spotkań z przedstawicielami świata HR i biznesu, a także ze Złotych Skrzydeł. Po takim dopingu zabieramy się do pracy z podwójną energią. A przed nami następna konferencja, na której będziemy mogli podzielić się naszym doświadczeniem w zakresie organizacji posiłków dla firm.

To może Cię zainteresować

No items found.