SmartLunch jako specjalny gość na HR Session

SmartLunch jako specjalny gość na HR Session

Zobacz, jak SmartLunch wypadł na HR Session - konferencji na temat employer brandingu i motywacji pracowników.30 października uczestniczyliśmy w inspirującym wydarzeniu - HR Session.

Spotkanie poświęcone tematyce budowaniu atrakcyjnego wizerunku firmy, wellbeingu i motywacji pracowników zorganizowało w Legnicy stowarzyszenie Momentum Way przy współpracy z Wróblewska Business Event.

Nasz HR-owiec - Artur Dzięgielewski - opowiadał o benefitach pozapłacowych i ich dopasowaniu do potrzeb pracowników. Z pewnością była to ciekawa prelekcja.

Tymczasem SmartLunch częstował świeżymi sokami, które uczestnicy HR Session mogli samodzielnie zamówić, korzystając ze SmartBoxów. Soki dostarczył niezastąpiony MR Green. Na zdrowie!

Na deser zorganizowaliśmy konkurs, w którym nagrodą są darmowe posiłki dla firm. Aby wygrać, trzeba było odpowiedzieć na pytanie, dlaczego jedzenie to wartościowy benefit dla pracowników. Dziękujemy za liczne zgłoszenia i kreatywne odpowiedzi, już wkrótce ogłosimy zwycięzców.

HR Session było kolejnym wydarzeniem, podczas którego mieliśmy okazję nawiązać wiele ciekawych kontaktów i odbyć wartościowe rozmowy na temat benefitów czy organizacji posiłków. Momentum Way - dziękujemy za możliwość uczestnictwa w tak wyjątkowym spotkaniu.

To może Cię zainteresować

No items found.