Poznaj nasz Zespół
Zespół SmartLunch

Poznaj nasz Zespół

Cześć! Cieszymy się, że chcesz dowiedzieć się więcej o tym, jak wygląda praca w SmartLunch. W skrócie opowiemy Ci o naszych wartościach, celach i misji.

Nasza misja i wizja

Specjalizujemy się w dostarczaniu najlepszego rozwiązania z zakresu żywienia pracowników dla dużych organizacji. Nasza misja polega na zapewnieniu najczęściej wykorzystywanego przez pracowników benefitu dla firm w jego najlepszej wersji. Nasze rozwiązania są w pełni dostosowane do potrzeb naszych klientów, co pozwala nam w pełni na zaspokojenie ich wymagań.

W SmartLunch wierzymy, że zadowolenie pracowników jest kluczowe dla sukcesu każdej organizacji. Dlatego naszym celem jest zapewnienie, że jedzenie w pracy będzie nie tylko smaczne, ale także zdrowe i zrównoważone.

Kim jesteśmy 

Jesteśmy grupą ekspertów, którzy połączyli swoje siły, aby zapewnić, że żaden pracownik nie będzie głodny w swoim miejscu pracy. Nasza misja jest prosta - dostarczyć najlepszy benefit żywieniowy dla pracowników, który spełnia potrzeby dużych organizacji oraz ich pracowników.

Jesteśmy dumni ze swojego zespołu i wiemy, że każda osoba w nim ma bezpośredni wpływ na to, jak działamy. Codziennie przestrzegamy trzech złotych zasad, które określają, kim jesteśmy i jak działamy. Oto one: 

Po pierwsze, szanujemy się nawzajem. Bez względu na to, jak trudna jest sytuacja, odnosimy się do siebie z szacunkiem. Dbamy o komfort pracy, zarówno swój, jak i innych, i nie tworzymy między sobą barier. Wierzymy, że człowiek jest ważniejszy niż procedura.

Po drugie, nie boimy się zmian. Uważamy, że zmiana jest ciągła, dlatego staramy się być elastyczni i przystosowywać się do nowych warunków. Cieszymy się wyzwaniami, które pozwalają nam testować nowe rozwiązania, a nasza filozofia lifelong learning pozwala nam na ciągłe rozwijanie się i doskonalenie.

Po trzecie, u nas nie ma głupich pytań. Cenimy ciekawość i chcemy, aby każda osoba w SmartLunch wiedziała jak najwięcej o tym, co jest jej potrzebne do pracy i co ją interesuje. Wierzymy, że pytania są kluczowe dla osiągnięcia sukcesu, dlatego zawsze chętnie odpowiadamy na nie.

Nasze wartości firmowe są dla nas bardzo ważne. Wszyscy w SmartLunch wierzymy, że klient jest na pierwszym miejscu, że warto szybko testować nowe pomysły, a transparentność to podstawa. Dlatego też staramy się być jak najbardziej transparentni w swoich działaniach i zapewnić jak najlepszy produkt dla naszych klientów.

Dołącz do naszego zespołu i pomóż nam realizować naszą misję!

Zespół 

W SmartLunch pielęgnujemy ducha różnorodności, ponieważ wierzymy, że to właśnie dzięki niej każdy z nas może w pełni rozwinąć swój unikalny potencjał. Bez względu na to, czy dopiero zaczynasz swoją karierę, czy masz już spore doświadczenie, chcemy, abyś czuł się u nas jak w domu.

Nasza organizacja składa się z działów: Sprzedaż, Produkt, Obsługa Klienta, Marketing, HR & Księgowość, Sprzedaż Telefoniczna i Dział Partnerów Biznesowych. W 2018 roku byliśmy jedynie 16-osobowym zespołem, a w roku 2023 już 70 osób pracuje z nami. Co roku planujemy zaprosić do naszego zespołu kolejne talenty, aby razem osiągać jeszcze większe cele.

Jesteśmy przekonani, że warto pracować zespołowo, ponieważ wiemy, że w różnorodności tkwi nasza siła. Jednocześnie równie ważne jest dla nas indywidualne podejście do każdego pracownika i jego rozwoju. W SmartLunch nie ma miejsca na stagnację – ciągle poszukujemy nowych wyzwań, a każdy rok pracy u nas jest dla nas wart więcej niż rok pracy gdziekolwiek indziej.

Mamy nadzieję, że udało Ci się poznać nas bliżej i zachęcamy do sprawdzenia dostępnych ofert pracy oraz aplikowania do naszego zespołu.

Czekamy na Ciebie!

To może Cię zainteresować

No items found.