Historie klientów SmartLunch: Verpa Folie. SmartLunch jako atrakcyjny benefit dla firmy poza miastem

Historie klientów SmartLunch: Verpa Folie. SmartLunch jako atrakcyjny benefit dla firmy poza miastem

Przeczytaj o tym, jak SmartLunch sprawił, że pracownicy Verpa Folie cieszą się atrakcyjnym benefitem.Verpa Folie Wrocław to firma dostarczająca folię polietylenową dla przemysłu i zatrudniająca około 120 osób.

Fabryka zlokalizowana jest w dolnośląskich Krępicach. Firma szukała benefitu dla swoich pracowników. Ze względu na lokalizację przedsiębiorstwa możliwości wyboru były ograniczone do takich benefitów, które pracownicy mogliby wykorzystywać poza terenami miejskimi. Większość osób pracujących w firmie mieszka w okolicznych miejscowościach, więc musiałaby dojeżdżać do miasta, by korzystać z pakietu medycznego czy zajęć sportowych finansowanych przez pracodawcę. Rozwiązaniem dla firmy był SmartLunch - benefit w postaci posiłków dowożonych bezpośrednio do jej siedziby.

“Zdecydowaliśmy się na SmartLunch, ponieważ szukaliśmy odpowiedniego benefitu dla naszych pracowników. Pracownicy odebrali to bardzo pozytywnie, a wdrożenie przebiegło sprawnie”.

Klaudia Konarska
Kierownik Działu Obsługi Klienta w Verpa Folie Wrocław Sp. z o.o.

Wdrożenie usługi SmartLunch w Verpa Folie przebiegło bardzo sprawnie. SmartLunch znalazł odpowiednich dla potrzeb firmy restauratorów i zajął się organizacją posiłków od a do z. Pracownicy pozytywnie przyjęli możliwość zjedzenia ciepłego obiadu w czasie pracy. Benefit żywieniowy w formie dań przyjeżdżających do zakładu okazał się dobrym wyborem. Firma zdecydowała się na współpracę ze SmartLunch również ze względu na łatwy system rozliczania, dzięki któremu administracja oszczędza czas przeznaczony na rozliczanie zamówień.

“Właśnie ze względu na system rozliczania wybraliśmy SmartLunch. To jedno z lepszych rozwiązań na rynku”.

Klaudia Konarska
Kierownik Działu Obsługi Klienta w Verpa Folie Wrocław Sp. z o.o.

Osoby zatrudnione w firmie swobodnie korzystają z benefitu w miejscu pracy. Dodatkowym atutem jest również to, że dofinansowanie jest wartością wymierną, łatwo mierzalną, dzięki temu firma może ocenić, w jakim stopniu pracownicy rzeczywiście korzystają z benefitu. Obecnie osoby zatrudnione w firmie Verpa Folie zamawiają ok. 690 posiłków miesięcznie. SmartLunch działa bez zarzutu - proces organizacji posiłków nie obciąża administracji dodatkowymi obowiązkami, a rozliczanie zamówień jest szybkie i bezproblemowe.

To może Cię zainteresować

No items found.