Jak wygląda test SmartLunch i dlaczego warto się na niego zdecydować

Jak wygląda test SmartLunch i dlaczego warto się na niego zdecydować

Poznaj wszystkie etapy testowego okresu SmartLunch i korzyści, które z niego płynął. Być może wiesz już sporo o SmartLunch i zastanawiasz się, jak nasza usługa mogłaby rzeczywiście działać w Twojej firmie.

Z myślą o naszych potencjalnych klientach dajemy możliwość przetestowania SmartLunch w ramach okresu próbnego. Poniżej opisujemy, jak wygląda test SmartLunch i wyjaśniamy, dlaczego warto się na niego zdecydować.

Jak wygląda próbny okres ze SmartLunch?

Krok I: Ustalanie

Kiedy wyrazisz chęć przetestowania naszej usługi, Twoja firma na ustalony czas stanie się użytkownikiem SmartLunch (najczęściej jest to okres od 2 do 4 tygodni, ponieważ krótszy test nie byłby miarodajny). Wówczas otrzymasz możliwość rejestracji pracowników i dostęp do panelu administratora w aplikacji. Zazwyczaj test odbywa się na wybranej grupie pracowników składającej się z co najmniej 15 osób. We wszystkim pomoże Ci nasz przedstawiciel, który podpowie, jaką kwotę dofinansowania wybrać, i znajdzie restaurację najlepiej odpowiadającą potrzebom Twojej firmy. Będzie też służył radą przy ustalaniu menu oraz godziny i miejsca dostawy posiłków.

Krok II: Testowanie

W czasie okresu próbnego pracownicy firmy będą mogli cieszyć się ciepłymi posiłkami dostarczanymi bezpośrednio do miejsca pracy. Dzięki panelowi administracyjnemu w aplikacji będziesz mieć stały wgląd w dofinansowanie wykorzystywane przez pracowników. Nie martw się rozliczaniem posiłków - zrobisz to błyskawicznie, generując pod koniec okresu rozliczeniowego raport, który bez problemu podłączysz do programu księgowego. Podczas testu ograniczamy procedury do minimum, by nie narzucać firmom żadnych zobowiązań.

Krok III: Podjęcie decyzji

Jeśli SmartLunch spełni oczekiwania Twojej firmy, po prostu przedłużymy współpracę na wskazany przez Ciebie czas. Jeśli nie, nie zostaniesz obciążony żadnymi dodatkowymi kosztami.Twoim jedynym kosztem będzie kwota wykorzystanego przez pracowników dofinansowania. W każdej chwili możesz przerwać test bez żadnych konsekwencji lub kontynuuować współpracę z nami, rozszerzając usługę na większą liczbę pracowników.

Dlaczego warto?

Pozwalasz nam lepiej poznać potrzeby Twojej firmy

Test SmartLunch to świetna okazja, byśmy poznali potrzeby i preferencje żywieniowe w Twojej firmie. Posiłki wybierane przez pracowników, odpowiednia kwota dofinansowania, godzina dostawy - to wszystko zależne jest wielu czynników, m.in. takich jak: tryb pracy przedsiębiorstwa, jego lokalizacja i otoczenie, branża, w której działa firma, charakter pracy osób zatrudnionych czy zwyczaje panujące w organizacji. Okres testu umożliwia nam przeanalizowanie specyficznych potrzeb żywieniowych klientów, by jak najlepiej dostosować do nich naszą usługę.

Poznajesz system SmartLunch

Okres próbny to również czas na to, by stopniowo poznawać wszystkie funkcje i możliwości systemu SmartLunch. Test naszej usługi przeprowadzisz na kilkunastu osobach w firmie, dzięki czemu nie będziesz musiał martwić się tym, że wprowadzenie benefitu żywieniowego i rezygnacja z niego rozczaruje pracowników. Okres próbny ze SmartLunch pozwala na stopniowe wdrożenie naszej usługi i przyzwyczajenie do niej pracowników. W ramach testu użytkownicy SmartLunch mogą zamawiać jedzenie na trzy sposoby - w aplikacji mobilnej, na stronie internetowej lub za pomocą interaktywnego kiosku - SmartBoxa.

Otrzymujesz pełne wsparcie specjalistów

Podczas testu możesz liczyć na nasze wsparcie i kompleksowe doradztwo na każdym etapie organizacji posiłków - począwszy od ułożenia menu, aż po rozliczanie zamówień. Będziesz mógł w każdej chwili zasięgnąć porady u naszego przedstawiciela. Co więcej, otrzymasz pełne wsparcie Biura Obsługi Klienta i naszego działu IT

Cieszysz się pełnowartościowymi posiłkami i darmową obsługą benefitu

W trakcie okresu próbnego otrzymujesz ciepłe, pełnowartościowe posiłki i zupełnie darmową obsługę benefitu. System SmartLunch jest intuicyjny, a rozliczanie zamówień i dofinansowania szybkie, więc nie obciążasz dodatkową pracą księgowości ani działu HR.

Weryfikujesz naszą ofertę

Co najważniejsze - test naszej usługi pozwala Ci zweryfikować nasze obietnice i zobaczyć, jak naprawdę działa SmartLunch. Po okresie próbnym jesteś w stanie podjąć decyzję o przedłużeniu współpracy z nami, bazując na faktach i realnych statystykach.

Mamy nadzieję, że przemawiają do Ciebie powyższe argumenty. Skontaktuj się z nami, by bez żadnego ryzyka przekonać się, jak prosta może być organizacja posiłków w Twojej firmie.  

To może Cię zainteresować

No items found.