Jak pracujemy?
Zespół SmartLunch

Jak pracujemy?

W SmartLunch nie tylko poczujesz swobodną atmosferę i entuzjazm, ale także zobaczysz, jak promujemy koleżeństwo i aktywne eksperymentowanie. Witając nowych członków zespołu, zawsze dbamy o to, aby mieli okazję poznać naszą firmę i zespół.

Nasz zespół to wyjątkowo pomocne i wspierające osoby, które nie boją się wymiany opinii i przejęcia inicjatywy w działaniu. W SmartLunch, każdy ma głos i jest mile widziany do dzielenia się pomysłami, opiniami i pytaniami, niezależnie od swojej specjalności. 

To nasz zespół jest naszą największą inspiracją! 

Rozwój

Cieszymy się, że możemy pomóc naszym pracownikom rozwijać się i osiągać swoje cele zawodowe. Nie traktujemy naszego zespołu jak tylko zwykłych pracowników - dla nas każdy z nich to unikalna osobowość, która ma swój indywidualny potencjał. Dlatego oferujemy wiele możliwości poszerzenia swoich umiejętności i zdobycia nowych doświadczeń, w zależności od potrzeb i zainteresowań każdej osoby.

Używamy narzędzia Gallup, czyli Clifton Strengths, aby pomóc naszym pracownikom odkryć swoje mocne strony i jak najlepiej je wykorzystać. Organizujemy też warsztaty i spotkania indywidualne, które pomagają nam rozwijać się w zgodzie z naszymi zainteresowaniami i możliwościami.

To jednak nie wszystko - w SmartLunch mamy wiele benefitów, które pomagają nam dbać o nasze dobre samopoczucie, takie jak elastyczne godziny pracy, prywatna opieka medyczna, karta MultiSport, możliwość pracy zdalnej i oczywiście codziennie smaczne śniadania i obiady. Jesteśmy przekonani, że to właśnie ta kombinacja dbałości o nasze potrzeby i rozwój zawodowy sprawia, że w SmartLunch warto pracować!

Duch naszej drużyny 

Jeśli szukasz dynamicznego i przyjaznego miejsca pracy, to SmartLunch jest idealnym miejscem dla Ciebie! Nasza firma kładzie ogromny nacisk na relacje między ludźmi i tworzenie pozytywnej atmosfery pracy. Jesteśmy przekonani, że to właśnie dzięki temu możemy osiągnąć najlepsze wyniki.

Nasze biuro to nie tylko miejsce pracy, ale także przestrzeń do integracji i relaksu. Wspólne lunchy, warsztaty rozwojowe i chillroomowe rozgrywki to tylko niektóre z naszych rytuałów. U nas możesz rozwijać swoje umiejętności i talenty, a jednocześnie dobrze się bawić w gronie przyjaznych i otwartych ludzi.

Nie chcemy Cię przekonywać słowami, że nasza kultura jest wyjątkowa - chcemy Ci ją pokazać! Sprawdź nasze ogłoszenia o pracę i dołącz do naszego zespołu. A jeśli chcesz zobaczyć, jak wygląda praca w SmartLunch na co dzień, zapraszamy do obejrzenia naszych filmików i zdjęć z zespołem.

To może Cię zainteresować

No items found.