Dynamiczna droga                      do 30 milionów posiłków
Zespół SmartLunch

Dynamiczna droga do 30 milionów posiłków

Zaledwie w ciągu roku, SmartLunch dostarczył kolejne 10 milionów obiadów do pracowników firm w całej Polsce, osiągając imponujący rekord. To już trzeci raz, gdy firma przekracza tę magiczną liczbę, za każdym razem w coraz krótszym czasie.

Zupę pomidorową i pierogi ruskie zna i lubi każdy Polak. Te tradycyjne dania, zjedzone w ilościach odpowiednio 50 tys. litrów i 800 tys. sztuk przez użytkowników SmartLunch, podbijają serca pracowników, stając się niekwestionowanymi hitami na firmowych stołach. Średnia ocena posiłków dostarczonych przez SmartLunch wyniosła 4,42 w pięciostopniowej skali. To jednak nie wszystko. SmartLunch to także odpowiedź na potrzeby zmiennego rynku pracy, gdzie coraz bardziej świadomi pracownicy chcą jeść smacznie w pracy. 

Dostępność i różnorodność

Współpraca z blisko 600 firmami i zamówienia od 120 000 pracowników świadczą o zaufaniu, jakim cieszy się SmartLunch. Firmy produkcyjne szczególnie doceniają elastyczność oferty, możliwość dostawy 24/7 oraz to, co pozwala im dostosować żywienie pracowników do ich indywidualnych potrzeb i rytmu pracy.

SmartLunch nie tylko żywi, ale i edukuje. Dostarczając ciepłe posiłki, firma wspiera codzienną pracę, ale i zdrowie pracowników. Regularne spożywanie zbilansowanych dań wpływa korzystnie na samopoczucie i produktywność, a wspólne posiłki sprzyjają integracji zespołu.

Rozwiązania na miarę potrzeb

Odpowiadając na wyzwania związane z organizacją posiłków w firmach, SmartLunch wprowadził innowacje, takie jak SmartBox i Lunchomat, pozwalając na usprawnienie procesu zamówień i odbioru dań. 

W SmartBox pracownicy mogą zamawiać posiłki w dowolnym momencie, a odbierać je w Lunchomacie, który pomaga w utrzymaniu obiadów w odpowiedniej temperaturze. Pracownicy mają pewność, że ich jedzenie będzie zawsze świeże i smaczne. Co więcej, Lunchomat minimalizuje ryzyko kradzieży posiłków i związanych z tym konfliktów, podnosząc tym samym poziom zadowolenia pracowników. Współpraca z zaufanymi dostawcami gwarantuje wysoką jakość i świeżość produktów, co jest doceniane przez pracowników.

Przyszłość zbiorowego żywienia

Osiągnięcie poziomu 30 milionów dostarczonych posiłków jest dowodem na to, że SmartLunch nieustannie ewoluuje, odpowiadając na zmieniające się potrzeby rynku pracy. Firma nie tylko zrewolucjonizowała dostęp do zdrowych posiłków w miejscu pracy, ale również podniosła poprzeczkę w standardach zbiorowego żywienia.

SmartLunch nie zwalnia tempa, kontynuując swoją misję zapewniania pracownikom dostępu do zdrowego i smacznego jedzenia. Wraz z rozwojem firmy i wprowadzaniem kolejnych usprawnień, pracownicy mogą cieszyć się jeszcze większym komfortem i wygodą, a pracodawcy – zadowoleniem i efektywnością zespołu. To właśnie ta nieustająca innowacyjność i troska o potrzeby klientów sprawiają, że SmartLunch jest liderem w swojej branży, zmieniając oblicze zbiorowego żywienia w Polsce.

A jak to się zaczęło? Przeczytaj w “Forbes” 

TUTAJ 

To może Cię zainteresować

No items found.