Dlaczego restauracjom opłaca się współpraca ze SmartLunch?

Dlaczego restauracjom opłaca się współpraca ze SmartLunch?

Jeśli zastanawiasz się nad wdrożeniem do swojej firmy SmartLunch, z pewnością nasuwa ci się pytanie, dlaczego restauratorzy tak chętnie podejmują z nami współpracę.

Skoro organizacja korzysta z naszej usługi bezpłatnie, musimy pobierać prowizję od właściciela restauracji. W jaki sposób jest to opłacalne? Już tłumaczymy. 

Prowizja 

Bazowa prowizja, którą pobieramy od współpracujących z nami restauratorów, wynosi 10%. Kwota, którą otrzymuje SmartLunch jest więc zadowalająca zarówno dla nas, jak i restauratora decydującego się na podjęcie współpracy. Dostarczanie posiłków za pośrednictwem naszej aplikacji jest dla restauracji na tyle rentowne, że zyskujemy wielu nowych partnerów biznesowych, zainteresowanych innowacyjną metodą żywienia zbiorowego.  

Skrupulatne planowanie 

Restauratorzy oferujący dostawę, nie są w stanie przewidzieć, ile otrzymają zamówień w ciągu dnia. Problem znika, gdy pojawia się SmartLunch. Użytkownicy aplikacji muszą złożyć zamówienie w wyznaczonym, odpowiednio wczesnym dla załogi restauracji terminie. Personel jest przygotowany na konkretną liczbę posiłków, może więc odpowiednio wcześniej zaplanować zakup potrzebnych towarów. Dokładny spis zamówień eliminuje także straty, które w niektórych restauracjach osiągają nawet 30%. Dzięki naszemu systemowi widać dokładnie, jaką liczbę posiłków należy przygotować. Menu zostaje dodane z tygodniowym wyprzedzeniem, co pozwala na skrupulatne zaplanowanie hurtowego zakupu produktów, a co za tym idzie - uzyskanie niższej ceny. 

Zmniejszenie kosztów dostawy 

Restauracje, które proponują swoim gościom dowóz dań, muszą liczyć się ze znacznymi kosztami paliwa i eksploatacji dostawczych samochodów. Kierowcy dowożący jedzenie pojedynczym klientom, niejednokrotnie pokonują setki kilometrów w obrębie jednego miasta. Szczególnie w dobie pandemii, gdy dania “na wynos” zyskały ogromną popularność, właściciele muszą liczyć się nie tylko z technicznymi kosztami dostaw, ale również z pensjami dla dodatkowego personelu, zajmującego się rozwożeniem posiłków. 

Dzięki współpracy ze SmartLunch, restaurator może połączyć dwa czynniki składające się na dodatkowy zysk: dużą liczbę zamówień i jedną lokalizację. Znacznie zmniejsza to koszty wykorzystanego paliwa, a także eliminuje problem braków kadrowych  - dostawy odbywają się o konkretnej, znanej wcześniej godzinie w precyzyjnie wyznaczone miejsce. 

Kontrola jakości 

Użytkownicy korzystający z aplikacji SmartLunch mają możliwość wystawiania anonimowych opinii dotyczących dań. Jest to funkcja szczególnie przydatna dla restauratorów. Mogą liczyć na szczerą ocenę przygotowanych posiłków. Pracownik lub pracownica może danie pochwalić lub skrytykować, a dzięki temu kucharze otrzymują istotne wskazówki, na co zwrócić uwagę i co można poprawić. Restauratorzy, którzy biorą pod uwagę informacje od klientów, są w stanie utrzymać lojalnych klientów, a nawet uzyskać jeszcze większą liczbę zamówień. Użytkownicy nie zamówią dań z konkurencyjnej restauracji, jeśli ich opinie zostaną uwzględnione. 

Prosta organizacja i rozliczenia 

SmartLunch jest idealnym rozwiązaniem dla restauratorów rozpoczynających swoją przygodę z żywieniem zbiorowym. Restauracje (nawet znane na lokalnym rynku) które próbują nawiązać współpracę z zakładami pracy, często nie są w stanie spełnić wymogów. W momencie rozpoczęcia dostaw ze SmartLunch, podpisują umowę wyłącznie z nami. Dobrze znają warunki i regulamin współdziałania. Ponadto, mogą liczyć na wsparcie naszego działu Customer Support, co pozwala szybko i kompleksowo rozwiązać ewentualne problemy.

Restauratorzy otrzymują także dostęp do funkcjonalnego systemu, w którym nie tylko na bieżąco nadzorują liczbę złożonych zamówień, ale mają również wgląd do automatycznie generowanych rozliczeń. Ułatwia to kontrolę nad budżetem i finansami firmy. 

Czy restauracjom opłaca się współpraca ze SmartLunch? 

Jak najbardziej tak. Korzystanie z usługi SmartLunch pozwala nie tylko na pozyskanie nowych klientów, ale ułatwia również kwestie organizacyjne i rozliczeniowe. Dzięki naszej aplikacji, restauratorzy zyskują nie tylko dużą liczbę regularnych, stałych zamówień, ale również uproszczony system logistyki dostaw. 

To może Cię zainteresować

No items found.