Czy możesz połączyć swoją ulubioną restaurację z usługą SmartLunch?

Czy możesz połączyć swoją ulubioną restaurację z usługą SmartLunch?

O tym, jak SmartLunch może usprawnić współpracę firmy z restauracją.Organizujesz posiłki dla swoich pracowników i bardzo możliwe, że poznałeś właśnie ofertę SmartLunch, ale współpracujesz już ze sprawdzoną restauracją i nie chciałbyś z niej rezygnowa

Żaden problem! SmartLunch jest usługą, która organizuje catering dla firm, wyszukując dostawców posiłków według preferencji klientów. Nic nie stoi na przeszkodzie, abyś w ramach korzystania ze SmartLunch nadal cieszył się daniami ze swojej ulubionej restauracji.

Być może stwierdzisz, że w takim razie nie ma sensu angażować pośredników i lepiej postawić na tradycyjną formę współpracy. Ten tekst ma za zadanie przekonać Cię, że na wyborze SmartLunch skorzysta zarówno Twoja firma, jak i Twoja ulubiona restauracja. Oto wartości, które niesie ze sobą współpraca z nami.

Aplikacja SmartLunch

To aplikacja do zamawiania jedzenia, z której pracownicy mogą korzystać w dogodnej dla siebie chwili. Złożone zamówienie trafia bezpośrednio do restauratora. Wszystko dzieje się w pełni automatycznie, dzięki czemu znika czasochłonny obowiązek codziennego zbierania zamówień od wszystkich pracowników w firmie. Aplikacja SmartLunch oferuje też opcję zamawiania dań z wyprzedzeniem. To ułatwienie dla restauracji, która może zaplanować zakupy tak, by ograniczyć straty produktów niezbędnych do przygotowania posiłków. Restauracjom w planowaniu posiłków i rozwijaniu się zgodnie z oczekiwaniami klientów pomagają również oceny i komentarze zamawiających.  Każde zamówione danie może zostać ocenione i skomentowane. Te oceny są widoczne z poziomu konta restauratora, które zapewnia dostęp do statystyk dotyczących najczęściej zamawianych i najlepiej ocenianych przez użytkowników dań.

Zawsze ciepłe, odpowiednio zapakowane i podpisane posiłki

Choć opakowanie dostarczanych posiłków może wydawać się błahą kwestią, to jednak jest ono bardzo istotne przy dowozie jedzenia, ponieważ pełni trzy zasadnicze funkcje:

  • zabezpiecza dania przed rozlaniem lub uszkodzeniem,
  • utrzymuje ich odpowiednią temperaturę,
  • ułatwia transport jedzenia.

W SmartLunch standardem są szczelne, termozgrzewalne pudełka na posiłki dodatkowo pakowane w pojemne termoboxy, które ułatwiają segregowanie i przewożenie zamówień obsłudze restauracji. Co więcej, wszystkie zamówienia otrzymują etykietę z konkretnym miejscem dostawy oraz imieniem i nazwiskiem zamawiającego, by pracownicy nie tracili czasu na poszukiwanie swojego posiłku w stercie innych. Tak opakowane posiłki oszczędzają czas pracowników i restauracji.

Automatyzacja procesów

SmartLunch automatyzuje procesy, składające się na organizację żywienia w firmie. Obsługa w Twojej ulubionej restauracji będzie otrzymywała podsumowanie zamówień złożonych przez pracowników, by móc odpowiednio wcześniej przygotować dla nich smaczne posiłki. SmartLunch pomoże Wam również wygodnie rozliczać zamówienia  za pomocą automatycznie generowanych raportów, które można łatwo zaimportować do programu księgowego. Żadna ze stron transakcji nie musi się już martwić o prowizje wynikające z płacenia kartą czy kłopotliwe wydawanie reszty za pojedyncze zamówienia. To również koniec kłopotliwego rozliczania zamówień między pracownikami i wzajemnego pożyczania sobie drobnych na lunch.

Wsparcie techniczne i organizacyjne

I Twoja firma, i restauracja, będzie mogła liczyć na stałe wsparcie SmartLunch w kwestiach technicznych. Realną wartością oferowaną przez SmartLunch jest również biuro obsługi klienta, które będzie odpowiadać na sugestie i uwagi klientów oraz restauratorów.  W przypadku opóźnień lub kłopotów z dostawą obsługa skontaktuje się z klientami w imieniu restauratora i wyjaśni całą sytuację. Biuro przypomni też restaurowi o regularnym wrzucaniu menu, by pracownicy mogli wcześniej wybrać posiłki na cały tydzień. Gdy zdecydujesz się na SmartLunch, to właśnie nasza obsługa klienta będzie czuwała nad sprawnymi i punkutalnymi dostawami jedzenia, byś ty nie musiał się już tym martwić.

Jeśli chcesz usprawnić zamawianie posiłków z zaprzyjaźnionej restauracji - skontaktuj się z nami, pomożemy Wam przenieść współpracę na wyższy poziom.

To może Cię zainteresować

No items found.