Obiady domowe Wrocław

Jedzenie w pracy? Nie masz czasu gotować w domu? Pracownicza kuchnia jest zatłoczona? Możesz zamówić obiady online w miejscowości Wrocław! Zjedz ze smakiem to, na co masz ochotę, nawet burgery! Zapewnij swoim pracownikom catering z lokalu, który współpracuje ze SmartLunch w mieście Wrocław.
583 - tyle firm nam zaufało!

Obiady dla pracowników

Restauratorzy we Wrocławiu wiedzą, jak dobrać menu i odpowiednie obiady dla firm Ze strony internetowej lub aplikacji SmartLunch domowe obiady można zamawiać codziennie lub z góry na cały tydzień. Nawet jeśli korzystasz z przestarzałej przeglądarki, nie szkodzi, zamawiając na naszej stronie, smaczny obiad (na przykład pierogi czy pizza) i tak do ciebie dojedzie. Aplikację możesz szybko pobrać na swój telefon. Znajdziesz ją w Google Play lub App Store. W celu bezproblemowego korzystania, w SmartLunch nie płaci się za obiady gotówką. Zapłacić możesz albo przez szybki przelew np. blikiem albo przez potrącenie z wypłaty. Mimo konieczności rejestracji wszystko jest intuicyjne i proste. Zamów dania z naszych restauracji w miejscowości Wrocław i okolicach już dziś!

Domowe obiady dla firm ze SmartLunch w mieście Wrocław

Domowe obiady z dostawą we Wrocławiu to różne pyszne potrawy. Króluje kuchnia polska: kotlet schabowy z surówką, zupy, makarony, kurczaka z ziemniakami, zapiekanki z kurczakiem, serem i śmietaną, placki ziemniaczane z gulaszem, różne rodzaje pierogów, naleśniki, ale także kuchnia wegetariańska (sałatki), kuchnia amerykańska (kanapki, burgery) kuchnia arabska (kebab) i kuchnia włoska (pizza, makarony). Każdy szef kuchni, który z nami współpracuje dba o najwyższą jakość produktów. Wszystkie obiady z dowozem w mieście Wrocław i okolicach!

Obiady z dostawą - codziennie! Wrocław lubi dobre jedzenie.

Na naszej stronie znajdziesz pyszne jedzenie i prawdziwie domowe obiady. Pierogi lepione we Wrocławiu są najsmaczniejsze. Każdy lokal, który współpracuje ze SmartLunch w mieście Wrocław słynie ze zdrowych obiadów. Regionalna kuchnia w miejscowości Wrocław jest pyszna! Zupy, obiady dwudaniowe, burgery - wybór jest szeroki. W ramach naszej usługi cateringowej z czystym sumieniem polecamy smaczne obiady i dania kuchni świata. Koniec ze złym jedzeniem, ryba gumową. U nas nie znajdziesz dania takiego jak buraczki okropnie bezsmakowe, restauratorzy, którzy współpracują z nami w mieście Wrocław przykładają największą wagę do jakości. W naszym menu znajdziesz: amerykańskie burgery (na przykład z boczkiem i jajkiem), kebab, sałatki warzywne, obiady wegańskie. Dostępna jest także pizza pieczona w piecu, smażony kurczak, naleśnik z serem, włoskie makarony, bogate kanapki, ale także napoje i kawa do wypicia po posiłku. Smaczne dania na wynos, które trafiają do pracowników we Wrocławiu dostarczą siły niezbędnej do wykonania codziennej pracy. Zamawianie jest naprawdę proste - nie tylko w mieście wrocław Zamówienia z naszej restauracji jest realizowane online, można się zalogować numerem telefonu. Co więcej, nie musisz więcej się martwić, że gotówka w twoim portfelu jest niewystarczająca, wystarczy, że wykonasz szybki przelew i możesz czekać na swoje zamówienie. Zapewniając grupowe obiady pracownicze nie tylko zwiększasz efektywność pracowników, ale także wpływasz na lepszą organizację pracy. Wie o tym nie tylko Wrocław, współpracują z nami organizacje na terenie całej Polski.

Domowe obiady to także integracja

Obiady z dowozem na miejsce sprawiają, że wszyscy pracownicy jedzą swoje dania wspólnie w tym samym czasie i nie muszą opuszczać siedziby firmy, żeby wyjść do restauracji i zjeść. Gdy firmowa kuchnia jest zatłoczona, pracownik może zamówić swoje kanapki, sałatki czy zupy do innej lokalizacji. Kawa z koleżanką z biura, dyskusje o wyborze zupy, wspólnie zjedzone pierogi czy pizza albo kuchnia pachnąca jak smaczne burgery - to wszystko poprawia nastroje pracowników. Pracownicy nawiązują lepsze relacje i się integrują, przerwy na obiady nie są nadużywane, pracownicy nie marnują ich, żeby przeglądać Facebook. Usługa SmartLunch to praktyczny benefit dla pracowników, który dodatkowo wpływa na poprawę konkurencyjności pracodawcy na rynku pracy na terenie Wrocławia i okolic - jedzenie to bardzo atrakcyjny benefit. Usługa pośrednio wspiera proces rekrutacyjny poprzez pozytywny wpływ na atrakcyjność miejsca pracy. W mieście Wrocław firmy chętnie korzystają z usługi SmartLunch. Nasza usługa to nie tylko obiady dostarczane bezpośrednio do miejsca pracy ale także świeże i pyszne potrawy na dowóz na każdą okazję: bankiety, konferencje, imprezy okolicznościowe, np. integracyjne, spotkania biznesowe, pikniki i inne uroczystości. Zamówienie może być przeznaczone dla gości. Menu wybierane jest indywidualnie, przez pracowników restauracji we Wrocławiu, którzy z nami współpracują. Dzięki temu z łatwością dopasujesz obiad do potrzeb pracowników oraz charakteru wykonywanej pracy. Jedni będą woleli rozgrzać się prze zjedzenie zupy, inni wybiorą naleśniki, a dla niektórych najlepszym wyborem okaże się pizza czy burgery. Zapewniamy elastyczne podejście, jesteśmy otwarci na propozycje naszych Klientów. Restauracja może być zaproponowana przez firmę, która chce podjąć współpracę w miejscowości Wrocław. Obiady ze smartlunch są bezpieczne nawet w pandemii - gotówka nie jest potrzebna Posiłki zapakowane są w specjalne jednorazowe pojemniki, szczelnie zamknięte oraz opisane imieniem i nazwiskiem pracownika, który zamówił świeży i pyszny posiłek. Dodajemy także sztućce, a obiady dowożone są w termoboksach. Żeby korzystać ze SmartLunch wystarczy więc tylko mała, socjalna kuchnia. ‍Usługa SmartLunch w mieście Wrocław i województwie dolnośląskim zapewnia profesjonalną obsługę. Restauracja gwarantuje rotacyjne menu, żeby te same obiady nie pojawiały się za często. Na przykład sałatki i zupy są codziennie inne. Ceny każdego dania są przystępne, co przekłada się na oszczędności w organizacji procesu żywienia w firmie. Obiady na dowóz w mieście Wrocław Usługa cateringowa od SmartLunch uwzględnia specyfikę każdego biznesu m.in. różne godziny otwarcia, godziny realizacji zamówień, czy miejsca dostaw posiłków.

Kuchnia włoska? Azjatyckie zupy? Pyszne dania babcinej kuchni?

Różnorodne menu, o którym pamięta każda restauracja, która współpracuje z nami w mieście Wrocław, odpowiada na zróżnicowane potrzeby żywieniowe pracowników. Dlatego proponujemy nie tylko standardowe obiady: pierogi czy zupy, ale w ofercie znajduje się również pizza czy burgery. Dla każdego coś smacznego. Ze względu na zróżnicowaną specyfikę obsługiwanych branż menu, ilość, cena i inne szczegóły zamówienia ustalane są indywidualnie dla każdej firmy obsługiwanej przez SmartLunch. W miejscowości Wrocław nie brakuje różnorodnych restauracji. Stałość zleceń pozwala nam oferowanie przystępnych cen, co niesie za sobą konkretne oszczędności. W trosce o najwyższą jakość dostarczanych zamówień podejmujemy współpracę, jeśli restauracja jest sprawdzona. Usługa cateringowa w mieście Wrocław to wygodna innowacyjna oferta dla przedsiębiorców. Obiad domowy dodaje sił do pracy Zapewniając pracownikom świeży i pyszny obiad, nie tylko dostarczasz im energii niezbędnej do wykonywania pracy, ale także wpływasz na podniesienie ich efektywności oraz lojalności. Dodatkowo kreujesz wizerunek firmy jako atrakcyjnego pracodawcy w mieście Wrocław. Obiady pracownicze zwolnione ze składek ZUS - w całej polsce, nie tylko w mieście wrocław Co więcej, wpływasz na integrację zespołu oraz lepszą organizację pracy. Jako pracodawca oszczędzasz, gdy pracownika nie ma w pracy, ponieważ zmniejsza się liczba zamówień. Co więcej dofinansowanie o wartości do 300 zł jest zwolnione ze składek ZUS.
Fotografia portretowa - Krystian Irasiak
Krystian Irasiak, Dyrektor HR, HUF Polska
"W branży automotive kwestia raportowania i statystyk jest dla nas bardzo ważna. Rozwiązanie SmartLunch perfekcyjnie wpisuje się w nasze wymagania, ponieważ koszty SmartLunch “podążają” za obecnością pracowników w firmie. Jeżeli mamy przestój letni i dużo urlopów, to koszty SmartLunch spadają. Kiedy pracujemy “pełną parą” koszty SmartLunch rosną, ale jest to poziom adekwatny do poziomu wzrostu sprzedaży. "
Fotografia portretowa - Szymon Oszczydłowski
Szymon Oszczudłowski, Board Assistant, AR Packaging
"Cenię to, że SmartLunch jest bardzo prosty. Korzystanie z kiosku elektronicznego, w którym po przyłożeniu karty, dosłownie w sekundę można zamówić obiad jest bardzo wygodne dla pracowników produkcyjnych. Do tego aplikacja w telefonie, strona internetowa. Elastyczność Waszego rozwiązania zadecydowała o naszym wyborze."
Fotografia portretowa - Adrian Wycisk
Adrian Wycisk, Dyrektor, Członek Zarządu, Henkel Polska Operations Sp. z O.O.
“Wprowadzenie SmartLunch zaczęło się od posiłków regeneracyjnych dla grupy pracowników. Wcześniej mogliśmy im je zapewnić jedynie w formie suchego prowiantu i napojów. Ze SmartLunch mogliśmy to rozszerzyć o ciepłe posiłki i zestawy obiadowe, utrzymując koszty na podobnym poziomie. Pracownicy sami zamawiają posiłki, na które mają akurat ochotę.”
Fotografia portretowa - Tomasz Kołodziej
Tomasz Kołodziej, Kierownik Działu Administracji Medana S.A.
“Epidemia wywróciła świat do góry nogami. W tak trudnym czasie rzetelna współpraca jest na wagę złota. SmartLunch nie zawiódł nas i wciąż dowozi posiłki dla naszych pracowników. Jedzenie jest odpowiednio zapakowane, a dostawca zawsze ma na sobie maseczkę i rękawiczki. Cieszymy się, że nasi pracownicy mają dostęp do bezpiecznych posiłków.”
Fotografia portretowa - Dorota Wiśniewska
Dorota Wiśniewska, Dyrektor Biura Administracji, PKP Energetyka
“Dzięki doświadczeniu SmartLunch w organizacji posiłków, PKP Energetyka S.A. zapewniła pracownikom wysoki komfort ich pracy w trudnym okresie pandemii. Starania firmy spełniły nasze oczekiwania. Rekomendujemy firmę SmartLunch jako specjalistę w branży żywienia pracowników.”