Obiady domowe Wrocław

Jedzenie w pracy? Nie masz czasu gotować w domu? Pracownicza kuchnia jest zatłoczona? Możesz zamówić obiady online w miejscowości Wrocław! Zjedz ze smakiem to, na co masz ochotę, nawet burgery! Zapewnij swoim pracownikom catering z lokalu, który współpracuje ze SmartLunch w mieście Wrocław.
507 - tyle firm nam zaufało!

Obiady dla pracowników

Restauratorzy we Wrocławiu wiedzą, jak dobrać menu i odpowiednie obiady dla firm Ze strony internetowej lub aplikacji SmartLunch domowe obiady można zamawiać codziennie lub z góry na cały tydzień. Nawet jeśli korzystasz z przestarzałej przeglądarki, nie szkodzi, zamawiając na naszej stronie, smaczny obiad (na przykład pierogi czy pizza) i tak do ciebie dojedzie. Aplikację możesz szybko pobrać na swój telefon. Znajdziesz ją w Google Play lub App Store. W celu bezproblemowego korzystania, w SmartLunch nie płaci się za obiady gotówką. Zapłacić możesz albo przez szybki przelew np. blikiem albo przez potrącenie z wypłaty. Mimo konieczności rejestracji wszystko jest intuicyjne i proste. Zamów dania z naszych restauracji w miejscowości Wrocław i okolicach już dziś!

Domowe obiady dla firm ze SmartLunch w mieście Wrocław

Domowe obiady z dostawą we Wrocławiu to różne pyszne potrawy. Króluje kuchnia polska: kotlet schabowy z surówką, zupy, makarony, kurczaka z ziemniakami, zapiekanki z kurczakiem, serem i śmietaną, placki ziemniaczane z gulaszem, różne rodzaje pierogów, naleśniki, ale także kuchnia wegetariańska (sałatki), kuchnia amerykańska (kanapki, burgery) kuchnia arabska (kebab) i kuchnia włoska (pizza, makarony). Każdy szef kuchni, który z nami współpracuje dba o najwyższą jakość produktów. Wszystkie obiady z dowozem w mieście Wrocław i okolicach!

Obiady z dostawą - codziennie! Wrocław lubi dobre jedzenie.

Na naszej stronie znajdziesz pyszne jedzenie i prawdziwie domowe obiady. Pierogi lepione we Wrocławiu są najsmaczniejsze. Każdy lokal, który współpracuje ze SmartLunch w mieście Wrocław słynie ze zdrowych obiadów. Regionalna kuchnia w miejscowości Wrocław jest pyszna! Zupy, obiady dwudaniowe, burgery - wybór jest szeroki. W ramach naszej usługi cateringowej z czystym sumieniem polecamy smaczne obiady i dania kuchni świata. Koniec ze złym jedzeniem, ryba gumową. U nas nie znajdziesz dania takiego jak buraczki okropnie bezsmakowe, restauratorzy, którzy współpracują z nami w mieście Wrocław przykładają największą wagę do jakości. W naszym menu znajdziesz: amerykańskie burgery (na przykład z boczkiem i jajkiem), kebab, sałatki warzywne, obiady wegańskie. Dostępna jest także pizza pieczona w piecu, smażony kurczak, naleśnik z serem, włoskie makarony, bogate kanapki, ale także napoje i kawa do wypicia po posiłku. Smaczne dania na wynos, które trafiają do pracowników we Wrocławiu dostarczą siły niezbędnej do wykonania codziennej pracy. Zamawianie jest naprawdę proste - nie tylko w mieście wrocław Zamówienia z naszej restauracji jest realizowane online, można się zalogować numerem telefonu. Co więcej, nie musisz więcej się martwić, że gotówka w twoim portfelu jest niewystarczająca, wystarczy, że wykonasz szybki przelew i możesz czekać na swoje zamówienie. Zapewniając grupowe obiady pracownicze nie tylko zwiększasz efektywność pracowników, ale także wpływasz na lepszą organizację pracy. Wie o tym nie tylko Wrocław, współpracują z nami organizacje na terenie całej Polski.

Domowe obiady to także integracja

Od dzisiaj twój pracownik codziennie zje we Wrocławiu obiady z naszej oferty, niezależnie jaka kuchnia trafia w jego gusta (kotlet schabowy, pierogi z mięsem, pierogi ruskie, pizza, kurczak, zupy, burgery, makarony, kanapki, sałatki). Sałatki, które przygotowują jego ulubione bary mleczne z Wrocławia może mieć każdego dnia w pracy.

Kuchnia włoska? Azjatyckie zupy? Pyszne dania babcinej kuchni?

Różnorodne menu, o którym pamięta każda restauracja, która współpracuje z nami w mieście Wrocław, odpowiada na zróżnicowane potrzeby żywieniowe pracowników. Dlatego proponujemy nie tylko standardowe obiady: pierogi czy zupy, ale w ofercie znajduje się również pizza czy burgery. Dla każdego coś smacznego. Ze względu na zróżnicowaną specyfikę obsługiwanych branż menu, ilość, cena i inne szczegóły zamówienia ustalane są indywidualnie dla każdej firmy obsługiwanej przez SmartLunch. W miejscowości Wrocław nie brakuje różnorodnych restauracji. Stałość zleceń pozwala nam oferowanie przystępnych cen, co niesie za sobą konkretne oszczędności. W trosce o najwyższą jakość dostarczanych zamówień podejmujemy współpracę, jeśli restauracja jest sprawdzona. Usługa cateringowa w mieście Wrocław to wygodna innowacyjna oferta dla przedsiębiorców. Obiad domowy dodaje sił do pracy Zapewniając pracownikom świeży i pyszny obiad, nie tylko dostarczasz im energii niezbędnej do wykonywania pracy, ale także wpływasz na podniesienie ich efektywności oraz lojalności. Dodatkowo kreujesz wizerunek firmy jako atrakcyjnego pracodawcy w mieście Wrocław. Obiady pracownicze zwolnione ze składek ZUS - w całej polsce, nie tylko w mieście wrocław Co więcej, wpływasz na integrację zespołu oraz lepszą organizację pracy. Jako pracodawca oszczędzasz, gdy pracownika nie ma w pracy, ponieważ zmniejsza się liczba zamówień. Co więcej dofinansowanie o wartości do 300 zł jest zwolnione ze składek ZUS.
Fotografia portretowa - Krystian Irasiak
Krystian Irasiak, Dyrektor HR, HUF Polska
"W branży automotive kwestia raportowania i statystyk jest dla nas bardzo ważna. Rozwiązanie SmartLunch perfekcyjnie wpisuje się w nasze wymagania, ponieważ koszty SmartLunch “podążają” za obecnością pracowników w firmie. Jeżeli mamy przestój letni i dużo urlopów, to koszty SmartLunch spadają. Kiedy pracujemy “pełną parą” koszty SmartLunch rosną, ale jest to poziom adekwatny do poziomu wzrostu sprzedaży. "
Fotografia portretowa - Szymon Oszczydłowski
Szymon Oszczudłowski, Board Assistant, AR Packaging
"Cenię to, że SmartLunch jest bardzo prosty. Korzystanie z kiosku elektronicznego, w którym po przyłożeniu karty, dosłownie w sekundę można zamówić obiad jest bardzo wygodne dla pracowników produkcyjnych. Do tego aplikacja w telefonie, strona internetowa. Elastyczność Waszego rozwiązania zadecydowała o naszym wyborze."
Fotografia portretowa - Adrian Wycisk
Adrian Wycisk, Dyrektor, Członek Zarządu, Henkel Polska Operations Sp. z O.O.
“Wprowadzenie SmartLunch zaczęło się od posiłków regeneracyjnych dla grupy pracowników. Wcześniej mogliśmy im je zapewnić jedynie w formie suchego prowiantu i napojów. Ze SmartLunch mogliśmy to rozszerzyć o ciepłe posiłki i zestawy obiadowe, utrzymując koszty na podobnym poziomie. Pracownicy sami zamawiają posiłki, na które mają akurat ochotę.”
Fotografia portretowa - Tomasz Kołodziej
Tomasz Kołodziej, Kierownik Działu Administracji Medana S.A.
“Epidemia wywróciła świat do góry nogami. W tak trudnym czasie rzetelna współpraca jest na wagę złota. SmartLunch nie zawiódł nas i wciąż dowozi posiłki dla naszych pracowników. Jedzenie jest odpowiednio zapakowane, a dostawca zawsze ma na sobie maseczkę i rękawiczki. Cieszymy się, że nasi pracownicy mają dostęp do bezpiecznych posiłków.”
Fotografia portretowa - Dorota Wiśniewska
Dorota Wiśniewska, Dyrektor Biura Administracji, PKP Energetyka
“Dzięki doświadczeniu SmartLunch w organizacji posiłków, PKP Energetyka S.A. zapewniła pracownikom wysoki komfort ich pracy w trudnym okresie pandemii. Starania firmy spełniły nasze oczekiwania. Rekomendujemy firmę SmartLunch jako specjalistę w branży żywienia pracowników.”