Obiady domowe Szczecin

Domowy obiad? Nie przynoś go z domu, w SmartLunch możesz zamówić online, co tylko zechcesz! Zupa, kotlet schabowy, ziemniaki z cebulką, kompot. Zapewnij swoim pracownikom catering z restauracji, które współpracują ze SmartLunch.
583 - tyle firm nam zaufało!

Obiady dla pracowników

Pyszne obiady domowe dla firm

Ze strony internetowej lub aplikacji SmartLunch można zamawiać codziennie lub z wyprzedzeniem na cały tydzień. Nasza strona jest tak prosta, że działa nawet mimo przestarzałej przeglądarki. Zapłacić możesz albo przez szybki przelew np. blikiem, albo przez potrącenie z wypłaty. Zapewniamy wygodną organizację jedzenia zbiorowego, nie obsługujemy klientów indywidualnych. Serdecznie zapraszamy na spotkanie z naszym przedstawicielem handlowym w celu omówienia szczegółów.

Restauratorzy wiedzą, jak dobrać menu

Z nami Twój pracownik może zjeść codziennie inny posiłek. Nikomu nie smakuje codziennie ta sama surówka.

Różnorodność posiłków

Na naszej stronie znajdziesz pyszne obiady domowe. W ramach naszej usługi cateringowej dla polecamy obiad z kuchni polskiej, europejskiej i azjatyckiej. Duża liczba zamówień to pierogi ruskie i zupa. Oferujemy również proste, ale smaczne dania: ziemniaki z jajkiem sadzonym i cebulką, grillowany filet w sosie śmietanowym, ziemniaki i surówka, kotlet mielony i surówka, gulasz i placki ziemniaczane z cebulką, a na deser kompot. Smaczne dania na wynos, które trafiają do pracowników dostarczą siły niezbędnej do wykonania codziennej pracy.

Domowe obiady to także integracja

Zamówienia z dowozem na miejsce sprawia, że wszyscy pracownicy jedzą swoje dania wspólnie w tym samym czasie i nie muszą opuszczać siedziby firmy, żeby wyjść do restauracji i zjeść. Pracownicy nawiązują lepsze relacje i się integrują, a przerwy lunchowe nie są nadużywane. Usługa SmartLunch to praktyczny benefit dla pracowników, który dodatkowo wpływa na poprawę konkurencyjności pracodawcy na rynku pracy - jedzenie to bardzo atrakcyjny benefit. Usługa pośrednio wspiera proces rekrutacyjny poprzez pozytywny wpływ na atrakcyjność miejsca pracy. Ponadto, przecież każdy lubi dobrze zjeść. Nasza usługa to nie tylko posiłki dostarczane bezpośrednio do miejsca pracy, ale także świeże i pyszne potrawy na dowóz na każdą okazję: bankiety, konferencje, imprezy okolicznościowe, np. integracyjne, spotkania biznesowe, pikniki i inne uroczystości. Zamówienie może być przeznaczone dla gości.
Fotografia portretowa - Krystian Irasiak
Krystian Irasiak, Dyrektor HR, HUF Polska
"W branży automotive kwestia raportowania i statystyk jest dla nas bardzo ważna. Rozwiązanie SmartLunch perfekcyjnie wpisuje się w nasze wymagania, ponieważ koszty SmartLunch “podążają” za obecnością pracowników w firmie. Jeżeli mamy przestój letni i dużo urlopów, to koszty SmartLunch spadają. Kiedy pracujemy “pełną parą” koszty SmartLunch rosną, ale jest to poziom adekwatny do poziomu wzrostu sprzedaży. "
Fotografia portretowa - Szymon Oszczydłowski
Szymon Oszczudłowski, Board Assistant, AR Packaging
"Cenię to, że SmartLunch jest bardzo prosty. Korzystanie z kiosku elektronicznego, w którym po przyłożeniu karty, dosłownie w sekundę można zamówić obiad jest bardzo wygodne dla pracowników produkcyjnych. Do tego aplikacja w telefonie, strona internetowa. Elastyczność Waszego rozwiązania zadecydowała o naszym wyborze."
Fotografia portretowa - Adrian Wycisk
Adrian Wycisk, Dyrektor, Członek Zarządu, Henkel Polska Operations Sp. z O.O.
“Wprowadzenie SmartLunch zaczęło się od posiłków regeneracyjnych dla grupy pracowników. Wcześniej mogliśmy im je zapewnić jedynie w formie suchego prowiantu i napojów. Ze SmartLunch mogliśmy to rozszerzyć o ciepłe posiłki i zestawy obiadowe, utrzymując koszty na podobnym poziomie. Pracownicy sami zamawiają posiłki, na które mają akurat ochotę.”
Fotografia portretowa - Tomasz Kołodziej
Tomasz Kołodziej, Kierownik Działu Administracji Medana S.A.
“Epidemia wywróciła świat do góry nogami. W tak trudnym czasie rzetelna współpraca jest na wagę złota. SmartLunch nie zawiódł nas i wciąż dowozi posiłki dla naszych pracowników. Jedzenie jest odpowiednio zapakowane, a dostawca zawsze ma na sobie maseczkę i rękawiczki. Cieszymy się, że nasi pracownicy mają dostęp do bezpiecznych posiłków.”
Fotografia portretowa - Dorota Wiśniewska
Dorota Wiśniewska, Dyrektor Biura Administracji, PKP Energetyka
“Dzięki doświadczeniu SmartLunch w organizacji posiłków, PKP Energetyka S.A. zapewniła pracownikom wysoki komfort ich pracy w trudnym okresie pandemii. Starania firmy spełniły nasze oczekiwania. Rekomendujemy firmę SmartLunch jako specjalistę w branży żywienia pracowników.”